Skocz do zawartości
Gość marian.m

tuning diesla AHH

Rekomendowane odpowiedzi

to masz zły samochód podany w opisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to masz zły samochód podany w opisie.

 

albo problemy z czytaniem...AHH ta dzisiejsza młodzież :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHHhh, faktycznie zly temat bo tu sa 90 km 1.9 TDI, cóż za pomyłka, pewnie to przez to, że zamiast trzydziestu mam dwadzieścia

jeden lat, to takie oczywiste z Twojej perspektywy, ale człowiek uczy sie całe życie, także przyjmij lekcje, że celowo umieścilem to w tym temacie bo nie mam możliwości założenia nowego tematu, gdzie ktoś doradzi w chipowaniu 170km 2.0 tdi, także załóż temat i nie musisz mi dziekować za poszerzanie Twoich wąskich horyzontów

Edytowane przez mateuszr91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AHHhh, faktycznie zly temat bo tu sa 90 km 1.9 TDI, coż za pomyłka, pewnie to przez to, że zamiast trzydziestu mam dwadzieścia

jeden lat, to takie oczywiste z Twojej perspektywy, ale człowiek uczy sie całe życie, także przyjmij lekcje, że celowo umieścilem to w tym temacie bo nie mam możliwości założenia nowego tematu, gdzie ktoś doradzi w chipowaniu 170km 2.0 tdi, także załóż temat i nie musisz mi dziekować za poszerzanie Twoich wąskich horyzontów

 

 

Brak mi słów :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie zrobic program silnika 2.0 tdi 170km, mam trzy mozliwosci

-Rogalotti

-Pachura - ABT

-Diagtronik

 

Tam,gdzie powiedzą Ci taniej.Wszystkie firmy są godne polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, odpowiedz na temat, dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AHHhh, faktycznie zly temat bo tu sa 90 km 1.9 TDI, cóż za pomyłka, pewnie to przez to, że zamiast trzydziestu mam dwadzieścia

jeden lat, to takie oczywiste z Twojej perspektywy, ale człowiek uczy sie całe życie, także przyjmij lekcje, że celowo umieścilem to w tym temacie bo nie mam możliwości założenia nowego tematu, gdzie ktoś doradzi w chipowaniu 170km 2.0 tdi, także załóż temat i nie musisz mi dziekować za poszerzanie Twoich wąskich horyzontów

 

ahhh to faktycznie dzisiaj mamy lekcje :P byliśmy uważni!!:placzka

 

zycze powodzenia w tumaningowaniu, tylko po co przepłacać :dupablada ?

 

przeciez jest tuning na 10gr z rezystorkiem! jak by co to napisz do mnie priva to podeśle Ci linka z forum golfa jak go zamontować

Edytowane przez adek85
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siem, u mnie w passku ahh na wtryskach 0,216 i korekcie wyszło 157 KM i coś koło 360 NM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siem, u mnie w passku ahh na wtryskach 0,216 i korekcie wyszło 157 KM i coś koło 360 NM

 

Ja też się przymierzam do zmiany mapy a jeśli się uda to przed virusem wtryski AFN. Czy Ty miałęś jakiegoś virusa czy robiłeś samą korektę pod nowe wtryski? Generalnie troszkę poczytałem i dość duży przyrost mocy jak na tak drobne zmiany.Słyszałem teorię, że w standardowych wtryskach silnika ahh można zmienić tylko końcówki na większe i też będzie git.

Czy ktoś ma z tym jakieś doświadczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też się przymierzam do zmiany mapy a jeśli się uda to przed virusem wtryski AFN. Czy Ty miałęś jakiegoś virusa czy robiłeś samą korektę pod nowe wtryski? Generalnie troszkę poczytałem i dość duży przyrost mocy jak na tak drobne zmiany.Słyszałem teorię, że w standardowych wtryskach silnika ahh można zmienić tylko końcówki na większe i też będzie git.

Czy ktoś ma z tym jakieś doświadczenie?

Możesz wymienić całe wtryski albo same końcówki. Jak wymieniasz wtryski to 15 minut i jedziesz, a przy końcówkach musisz jechać do pompiarza żeby wyregulować ciśnienia i to do takiego. co dobrze to zrobi. Wtryski możesz kupić używane, a końcówki tylko nowe.

 

Oczywiście po wymianie korekta softu.

Edytowane przez RAFAŁ W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że mam dość duży dostęp do części używanych to pewnie będę szukał całych wtrysków.

Z drugiej strony to zawsze używane wtryski i też nie wiadomo w jakiej są kondycji puki ich nie wsadzisz do swego auta.

Puki co znalazłem ładne 16' z AUDI:) więc wtryski zejdą na dalszy plan. Najpierw niech pocieszy oko :)

Oczywiście jeśli nadarzy się okazja to nie będę czekał tylko brał wtryski (czyli dokładnie tak jak było z felgami, które już na mnie czekają)

Edytowane przez zbylo001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kupilem dzis wtryski 216-tki i tak czytam wszystkie wypowiedzi ale w zadnej nie jest napisane czy po zmianie wtryskow bede musial ustawic kat i dawke paliwa?? czy wkladam i ciesze sie z jazdy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy po zmianie wtryskow bede musial ustawic kat i dawke paliwa??

 

Tak, trzeba wyregulować kąt wtrysku oraz ustawić dawkę na biegu jałowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak można to podajcie jaki ma być kąt i dawkę paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kąt 51-55, dawka 4,4mg/R - 6mg/R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kąt zawsze na niebieskiej linii,bez względu na wartość,może to być nawet 45,równie dobrze i 60.

Trzeba pamiętać,że o wartości kąta decyduje wskazanie temperatury paliwa i nie ma się co sugerować zakresem 51-55.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tez posiadam AHH ze zmienionym programem w Niemczech na 108km chyba tyle mam w dowodzie wpisane,

trzy dni temu wsadziłem wtryski od ASV 0,205 efekt masakryczny , ale jest tez efekt uboczny:

 

Kupa dymu, czasami dwu mas zatelepie, 3.4.5 uślizgi sprzęgła, powodem jest bardzo duży moment z dołu.

Jutro auto jedzie na strojenie.. Napisze jak wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam tez posiadam AHH ze zmienionym programem w Niemczech na 108km chyba tyle mam w dowodzie wpisane,

trzy dni temu wsadziłem wtryski od ASV 0,205 efekt masakryczny , ale jest tez efekt uboczny:

 

Kupa dymu, czasami dwu mas zatelepie, 3.4.5 uślizgi sprzęgła, powodem jest bardzo duży moment z dołu.

Jutro auto jedzie na strojenie.. Napisze jak wyszło

czekam z niecierpliwością na efekt koncowy bo mam wtryski ale z 2,5 i sie zastanawiam czy wkladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert śmiało wkładaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności