Skocz do zawartości
Gość xeikon

podłokietnik fabryczny

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz założyć normalny schowek na kubki. DSG w niczym nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz założyć normalny schowek na kubki. DSG w niczym nie przeszkadza

 

no i o to chodzi :) dzięki za info :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena trochę duża, zdarzają się za 200-250 zł.

Ale zwykle bez tylnej atrapy. 400 jest do przeżycia. Michał poproś o fotkę środka bo tam lubią dziurę robić na kabel cb. No i niech dadzą fotki boków czy nie ma dziur po zestawie. Choć w sumie w razie czego możesz przełożyć podłokietnik i roletkę do swojego starego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał poproś o fotkę środka bo tam lubią dziurę robić na kabel cb. No i niech dadzą fotki boków czy nie ma dziur po zestawie. Choć w sumie w razie czego możesz przełożyć podłokietnik i roletkę do swojego starego

 

no właśnie o tym samym pomyślałem :) niech gość zrobi dodatkowe fotki i można się poważnie zastanowić nad kupnem, poza tym to jest kompletny tunel środkowy, właśnie z tylną atrapą i nawiewami... :) a tego jest jak na lekarstwo na alledrogo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek wszystko fajnie ale trzeba pilnować żeby nie trafić na osłonę z cc-ka, bo kolor się różni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ma ktoś na zbyciu gumową wkładkę do uchwytów na kubki...? foto poniżej :)

 

zdjecie2.jpg

 

Na pierwszym zdjęciu miejsce brakującej wkładki, na drugiej fotce gumowa wkładka po przeciwnej stronie :)

 

brakująca wkładka jest większa od tej po przeciwnej stronie i najprawdopodobniej ma kod 3C0 863 328D

 

z góry dzięki za info :) być może Marek ją posiada, ale w razie czego może kto inny ma na zbyciu :) :kumple

zdjecie1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najprawdopodobniej ma kod 3C0 863 328D

14zł w ASO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14zł w ASO :)

Wiem :) dzwoniłem w ciągu dnia i zwariowałem z ceną :)

faktycznie 14zł, ale tylko i wyłącznie na zamówienie, przynajmniej w Krk :)

Edytowane przez Carter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
faktycznie 14zł, ale tylko i wyłącznie na zamówienie, przynajmniej w Krk

nie ma w PL, z DE muszą ciągnąć, dlatego na zamówienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analizuję cały temat i mam pytanie-mam passata po liftingu chcę zamontować podłokietnik bez demontażu całego tunelu, czy jest to możliwe? dodam iż w mojej wersji nie ma (chyba) torksów przy pasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie odnośnie podłokietnika a w zasadzie nawiewu na tył, widzę iż z tyłu są kratki nawiewu na koncu podłokietnika lecz nic z nich nie leci yyy cos jest popsute czy po prostu czegos brakuje?

 

 

 

-----------

 

 

ok dzieki za pomoc sprawdze jutro co jest a czego nie ma. fabrycznie chyba byl zamontowany nie widac zeby byla dokladka a wersja comfort chociaz rozne rzeczy juz czytalem o roznych wersjach ^^

Edytowane przez comingsoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw nawiew na twarz z max siłą i sprawdź czy dmucha z tyłu. Jeśli nie to trzeba zdjąć kratkę nawiewu w konsoli środkowej i sprawdzić czy jest rura nawiewu 3C0 864 254B. Jeśli jest to najprawdopodobniej nie masz trójnika 3C0 864 253 albo kierownicy powietrza 3C0 819 655 A. Żeby to sprawdzić trzeba już zdjąć tunel. Jeśli oryginalnie nie miałeś podłokietnika to przypuszczalnie brakuje ci tej kierownicy

dolot.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlot kierownica powietrza 3c0819655a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wygląd rur nawiewu od dołu

DSCN3334.jpg

oraz rury wraz z podłokitnikiem

DSCN3327.jpg

Może się komuś przyda :)

DSCN3317.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wspomniał o tym, że po założeniu podłokietnika od anglika, niestety nie pasują stare boczki (osłony tunelu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

Mam pytanie... czy ktoś mógłby mi wyjaśnić do czego jest ustrojstwo przedstawione na zdjęciu nr 2 tej aukcji?

http://allegro.pl/podlokietnik-czarna-skora-passat-b7-cc-11-i5053893868.html

chodzi o to co jest widoczne po otwarciu pierwszej pokrywy podłokietnika. Do czego to służy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uchwyt telefonu

wpinasz tam adapter a w niego telefon lub dedykowany moduł BT do tego uchwytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z demontażem tunelu środkowego w wersji z podłokietnikiem.Odkręciłem śruby z przodu przy klimatroniku, śruby przy nogach kierowcy i pasażera aby zdemontować listwe gdzie po środku jest kolejne śrubki, zdemontowałem też tylny nawiew gdzie także były 2 śruby pod tym nawiewem i odkręciłem sam podłokietnik.... i teraz nie wiem gdzie mam szukać kolejnych śrub i jak się zabrać aby czegoś nie popsuć aby zdemontować ten cały tunel środkowy, dziękuje za podpowiedzi:)):mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze śruby od strony foteli, w okolicach zapięcia pasa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam problem z demontażem tunelu środkowego w wersji z podłokietnikiem.Odkręciłem śruby z przodu przy klimatroniku, śruby przy nogach kierowcy i pasażera aby zdemontować listwe gdzie po środku jest kolejne śrubki, zdemontowałem też tylny nawiew gdzie także były 2 śruby pod tym nawiewem i odkręciłem sam podłokietnik.... i teraz nie wiem gdzie mam szukać kolejnych śrub i jak się zabrać aby czegoś nie popsuć aby zdemontować ten cały tunel środkowy, dziękuje za podpowiedzi:)):mlask

 

Zobacz zdjęcie nr 3 w poście #134. W tylnej części podłokietnika masz jeszcze dwie śruby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności