Skocz do zawartości
Gość xeikon

podłokietnik fabryczny

Rekomendowane odpowiedzi

Saito napisał że może oddać w dobre ręce stary tunel i roletkę.Chętnie przygarnę te rzeczy o ile to jeszcze jest możliwe.Co i jak uzgodnię na [email protected].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam

 

Tez mam wcisniete pojedyncze listki kratki w tylnym nawiewie i urwany uchwyt klapki zapalniczki z jednej strony. Jak ten caly tylny plastik z kratka i zapalniczka sie zdejmuje . Piszecie na wcisk , jak i gdzie to podwazac. Moze ktos robil fotki.

Prosze o odpowiedz.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek.

Jeżeli nie masz popielniczki z tyłu, to musisz lekko podważając prostokątną blendę (przychodzi w miejsce popielniczki) sciągnąć ją. Pod nią znajdują się dwa wkręty, które musisz wykręcić, następnie całą obudowę nawiewów chwytasz po bokach w dolnej części i z wyczuciem pociągasz do siebie i w górę. Powinno zejść w miarę łatwo.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzieki za odpowiedz sprawdze napewno . Powiedz jeszcze czy ta blende podwazac od dolu czy z gory , stawiam ze od dolu ale czekam co powiesz ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz: od dołu, od góry, z lewa i z prawa. :)

Blenda jest wciskana na zatrzaski, które znajdują się mniej więcej w połowie wysokości. Ostrożnie podważaj z którejkolwiek strony i powinna wyskoczyć.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego tematu, to ja zamienialem tunel bez podlokietnika na tunel z podlokietnikiem no i zostal mi caly tunel srodkowy razem z kompletna popielniczka glowna, oddam tanio jezeli kogos interesuje;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do tego tematu, to ja zamienialem tunel bez podlokietnika na tunel z podlokietnikiem no i zostal mi caly tunel srodkowy razem z kompletna popielniczka glowna, oddam tanio jezeli kogos interesuje pozdrawiam

 

Ile płaciłes za tunel z podłokietnikiem ? bo też zamierzam wymienić swój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaplacilem 500 zł ale stan naprawde idealny mimo ze to nie nojka i z allegro kupowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam z allegro.

Trzeba patrzeć na stan, bo na jednej aukcji gościu sprzedawał podłokietnik ze sfajczonego auta(nadpalone końce). Mi się udało za 250zł

Patrz pod hasłem podlokietnik i pod hasłem tunel środkowy, bo różnie opisują.

pzdr

 

a'propos

Muszę jeszcze podłączyć zapalniczkę w podłokietniku z tyłu. Powiedzcie proszę, czy można gdzieś dostać odpowiednią wiązkę przewodów, czy pociągnąć we własnym zakresie od zapalniczki w popielniczce?

Edytowane przez bolechowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się kupić 2 podłokietniki...

Oba po 220zł...

Przełożyłem element z materiałem do podłokietnika z wentylacją schowka.

Trzeba jeszcze dokupić kolanko za 32,- żeby tylne nawiewy dmuchały.

Montaż w sumie prosty z małym ale...

Mam niedźwiedzia i on mi trochę utrudnił.

Trzeba rozłączyć prowadzenie powietrza do tyłu.

Ale ogólnie pikuś, pan pikuś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zamontowałem dziś podłokietnik z gniazdem 12V z tyłu. W jaki sposób doprowadzić okablowanie tamże? Nie znalazłem niestety informacji w sieci.

 

dziekuje

 

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, czym różni się podłokietnik z anglika od wersji europejskiej?

Ponieważ mam okazję kupić od anglika i wizualnie nie widać różnicy, ale wolę się upewnić. Widzę, że etka rozróżnia tunel środkowy na anglika i euro ale już podłokietnik jest bez różnicy. Ewentualnie przełożyłbym sam podłokietnik a tunel zostawił swój gdyby była różnica, tylko czy da radę wsadzić sam podłokietnik zamiast tej dziury, którą standardowo mają trendliniaki?

Dzięki za poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym sie nie roznia wiec bierz smialo, ja u siebie w angliku mam cala tapicerke z europejczyka. Tunel srodkowy z podlokietnikiem niczym sie nie rozni na 100%. Sam podlokietnik bedzie ciezko chociaz nie mowie ze sie nie da, ja wiemienialem caly tunel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając zdjęcia passka kolegi jaco21 natknąłem się na zdjęcie schowka/popielniczki w tylnym podłokietniku...

Chciałbym dołożyć taki schowek u siebie dlatego mam pytanie czy istnieje taka możliwość i czy dobry numer znalazłem w ETCE :)?

28112009055.th.jpg

Mój podłokietnik bez schowka

user74581pic53461282590.th.jpg

Podłokietnik kolegi jaco21

beztytuuvf.th.jpg

 

Z Góry dziękuje za pomoc :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n00, tak dokładniej to nie jest schowek tylko popielniczka :fajny u Ciebie jest wersja dla nie palących; jak się zamawiało samochód to bez opłaty były wersje dla nie palących i palących; ale jak bardzo chcesz to możesz sobie dokupić tą popielniczkę i zamontować, Ty masz poprostu zaślepkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u Ciebie jest wersja dla nie palących; jak się zamawiało samochód to bez opłaty były wersje dla nie palących i palących;

Dzieki za odpowiedz , mam pakiet dla palących :)

Wydaje mi sie ale mogę się mylić dlatego ze Auto mam z 2007 i dlatego może mam popielniczkę w tylnych bocznych prawych drzwiach , zamiast na środku i chciał bym to zmienić :)

28112009061.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ja mam w drzwiach i tą w podłokietniku, jedni twierdzą że to popielniczka (ja też) inni, że schowek (tylko ciekawe co tam trzymać??). U Ciebie jest zaślepka i blenda ozdobna (czarna) trzeba to zdemontować i zakupić tą popielniczkę/schowek.

 

---------- Post added at 18:35 ---------- Previous post was at 18:20 ----------

 

ta część co zaznaczyłeś w załączniku (nr.30) to właśnie ta połka z drzwiczkami 3C0 858 338

koszt w ASO: 101,19zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki michał za pomoc :)

Mam nadzieje ze z wymianą nie powinno być problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wymianą nie powinno być problemu, z tego co widzę to idzie jeden rodzaj podłokietnika (o ile w ogóle jest) do B6. Jeżeli masz tylko tą zaślepkę/blendę to jest ona na zatrzaskach/zapinkach delikatne podważenie powinno załatwić sprawę...

 

A tu pokusiłem się o fotki mojej popielniczki/schowka; jak to wygląda w praniu:

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Edytowane przez Michał2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niczym sie nie roznia wiec bierz smialo, ja u siebie w angliku mam cala tapicerke z europejczyka. Tunel srodkowy z podlokietnikiem niczym sie nie rozni na 100%. Sam podlokietnik bedzie ciezko chociaz nie mowie ze sie nie da, ja wiemienialem caly tunel.

Jeszcze dopowiem w tej kwestii co zauważyłem, bo jestem po wymianie podłokietnika.

Od anglika niby taki sam ale jednak ciężko było go spasować idealnie z deską, nie mówię że to nie możliwe ale wygląda na to że minimalnie jest pochylenie tych plastików, które wchodzą pod deskę w angliku na prawo a w europie na lewo. Jak położyłem obok siebie oba podłokietniki to było to widać, ale na siłę można chyba upchać że wejdzie.

Ale druga ciekawsza rzecz, wszystkie elementy z podłokietników są demontowalne i można je przełożyć do tunelu z trendline. Czyli schowek z roletką, podłokietnik, kanały nawiewów, to się wykręca i tak samo w tunelu od trendline ten schowek-dziura i ten mniejszy na napoje.

Ja tak zrobiłem i tunel zostawiłem swój.

Także jak ktoś szuka to może kupić sam podłokietnik bez tunelu, albo jak jest tunel uszkodzony czy coś to też można brać i przekładać tylko co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności