Skocz do zawartości
Gość xeikon

podłokietnik fabryczny

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem także po zamontowaniu podłokietnika , banalnie łatwo mi to poszło a autko wygląda zupełnie inaczej .

Został mi zestaw kanałów powietrza, cały komplecik kupiony w serwisie wiec jeśli ktos planuje wymiane podłokietnika chetnie mu odstąpie kanały za 1/2 ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAITO te kanaly sa po to by z tylu byl nawiew ktory idzie przez podlokietnik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

material przelozylbym ...

ile chcialbys kolego za ta pokrywke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia dogadania. Nie mam pojecia po ile takie wynalazki chodza. Co bys powiedzial na 100 zl z przesylka ??? A wiesz chociaz jak to rozebrac zeby nie uszkodzic ?? ja jeszcze nie zerkalem tam A tobie chodzi o caly podlokietnik czy tylko ta klapke z zamkiem ktora zaslania dziore w tylnej kanapie po rozlozeniu podlokietnika ??

Edytowane przez jamal_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobie foto tak ok. godziny 17 i pokaze Ci o ktora czesc mi chodzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAITO mozesz odpowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanały te leca we wnętrzu podłokietnika doprowadzając powietrze do tylnego nawiewu

Mam także stary tunel w kolorze czarnym , moze ktos potzrebuje roletke zamykająca schowek lub tylna częsc która także można wymontować oddam za darmo

 

Kanały do podłaczenia nadmuchu są wyprowadzone i zaśłepione(przynajmniej tak było u mnie)

wystarczy ściągnąc zaślepke i podłączyć kanał .

Edytowane przez SAITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA bylbym chetny na tylna popielniczke ze sprezynka ja mocujaca zeby nie wyjezdzala, bo ktos siedzac z tyl mi rozwalil;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze wiecie czy ciezka sprawa jest z montazem nawiewu klimy w podlokietniku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej napisałem o tym

Po wymontowaniu tunelu mniej więcej na wysokości popielniczki przedniej jest zaślepiony kanał doprowadzający powietrze do kratek nawiewu znajdujących sie w tylnej czesci tunelu .

Kanał biegnący wewnątrz tunelu podłokietnika składa sie z 3 elementów , montarz tego ustrojstwa jest banalnie prosta , nikt nie powinien miec z tym większego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wymienialem u siebie ale caly tunel srodkowy. Zaczyna sie on od panelu klimatyzacji. Musisz wszystko porozbierac. Jesli stary masz bez podlokietnika to jedna sruba trzyma pod tymi gumami w tym duzym schowku i chyba po 2 albo 3 ( juz nie pamietam ) po bokach jak zdejmiesz te listwy boczne, one siedza na spinkach takich wsuwanych wiec delikatnie palce pod listwe chwyc i w dol ( jest jedna sruba do kazdej listwy pod zaslepka na koncu tulenu ) Mam nadzieje ze opisalem to w miare czytelnie. jakbys mial jakies pytania to wal smialo porobie zdjecia i Ci podelse w miare mozliwosci. Pozdrawiam

 

Kolego możesz napisać coś więcej jak rozebrać środkowy tunel?

Mam klimę manualną, roletkę i podłokietnik.

Będę montował blokadę skrzyni biegów.

Od czego zacząć rozbieranie tunelu i czy to bardzo skomplikowana sprawa?

Przy okazji będę chciał tylny nawiew naprawić, bo się żeberka "wcisnęły" do środka - będzie do niego dostęp?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Zaczne od konca moze :D. Tylny nawiew jest osobna czescia i jest na wcisk, wiec sprobuj lekko podwazyc i zejdzie. A tunel srodkowy, na poczatku sa dwie listwy boczne, trzymane przez sruby na koncach. Jak je zdjejmiesz to oblec do okola bo tam jest kilka srub trzymajacych caly tunel. Jedna jest nawet wlasnie pod kratkami tynego nawiewu. Nie wiem czy nie obejdzie sie bez wyciagania foteli ( szczerze to juz nie pamietam gdzie te sruby sa umiejscowione, pamietam ze jest kilka, znajduja sie pod takimi owalnymi zaspelkami ). Pozniej popielniczka. Powyciagnieciu tego czarnego plastiku w srodku znajdziesz srube ktora trzyma cala kieszen raczem z klapka i ta zaslepia tez sruby od panelu klimatyzacji ( sprawdz pod tym panelem pod radiem czy nie ma kolejnych ale z tgo co pamietam to sa chyba dwie ) z tylu znajduje sie taki pret ktory steruje nawiewami ( nogi, szyba , pasazer ) U mnie jak wyciagnelem panel to on wylecial sam ale badz ostrozny ( cholernie ciezko go pozniej wlozyc na miejsce ) Ramka od skrzyni to banal powienienes sobie poradzic i tyle. Wszystkie te elementy sa na spinkach wiec delikatnie podwazajac sciagniesz bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, będę z tym walczył, mam nadzieję, że podołam :)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic strasznego napewno dasz rade. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna dokupic ta czesc ktora znajduje sie na koncu podlokietnika tam gdzie sa te nawiewy chodzi mi o ten caly plastik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beztytuusrr.th.jpg

O który numerek chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno o numer 40 ! reszta moze jest bede wiedzial na dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3CO 864 376 D - rama

1QB - czarna

7R3 - beżowa

Cena wg Gajosa:

-czarna 85.28 zł

-beżowa 116.85 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WitamPonieważ mój temat podłokietnika powraca jak bumerang,to muszę się pochwalić że ..........zrobiłem go sobie sam.:))Zmusił mnie do tego fakt,iż w ASO zarządano za samą nadstawkę z podłokietnikiem sumę 500 zł!!!Oczywiście ich olałem i postanowiłem szukać na giełdzie i szrotach.Niestety bezowocnie i obmyśliłem plan samodzielnego zrobienia czegoś na wzór oryginału (przynajmniej za taki wygląda i ludzie myślą że był w serii).Jest obszyty prawdziwą skórą i osadzony na fajnych zawiasach,tak by można go było unosić do góry i korzystać ze schowka bez problemowo.Całkowity koszt takiego wyrobu to niecałe 100 zeta plus 3 godziny roboty.Jeżeli kogoś interesuje jak go zrobiłem to chętnie podzielę się tym na prive.Postaram się też podesłać fotki.Pzdr.

 

---------- Post added at 21:09 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

 

Walnąłem byka.Nie zarządali a zażądali.:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Matsil Zobacz post

Nie ma znaczenia skąd jest - jest to po prostu trendline. Zapewnie dla rozróżnienia nie masz jeszcze el. szyb z tyłu, szufladek w kokpicie oraz listew chromowaych wokół szyb i na drzwiach

Jeszcze pomaranczowe kierunki z przodu i wykonczenie wnetrza w jednym tylko kolorze imitacji karbonnu, a nie dwukolorowe, i laczki 205/55/16 zamiast 215

 

- inne fotele

- korbki z tylu

- brak schowka wysuwajacego sie kolo awaryjnych w nowych trendline

- brak chromów dookola szyb

:/

 

teraz rożnia między trend a comfort to okolo 4 000 zł ;/ chyba warto juz brac comforta przy takiej malej roznicy...sam podlokietnik na allegro okolo 800 zł a dokladnie chromow wynosci z ok 3000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności