Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

0,5cm bez kołnierza,następny rozmiar 1,5cm z kołnierzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy Panowie kupujecie aluski do Waszych aut, a ja potrzebuje kupić stalówki do swojego paszczaka i mam pytanko o słynne et, mianowicie mam b5 3bg na alu 16" VW na oponie 205/55 R16 i nie wiem jakie et. Potrzebuje kpl felg stalowych na zimę pod oponki o rozmiarze jak wyżej. Podpowiedzcie mi jakie ma być ET w stalówkach. Z góry wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli się nie mylę to ET powinno wynosić 37

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Jeśli się nie mylę to ET powinno wynosić 37

Pozdrawiam

Właśnie takie jest!, sprawdziłem na kole zapasowym (że od razu na to nie wpadłem)wielkie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
0,5cm bez kołnierza,następny rozmiar 1,5cm z kołnierzem

 

mam zrobione na zamówienie dystanse 1cm z kołnierzem, pewnie nie do wszystkich felg będą pasować, ale do moich trzech kompletów alu VW, Skoda, Audi pasują, mogę wkleić projekt jakby ktoś był zainteresowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow!!! :)Bardzo prosze o wyrozumialosc jestem nowym uzytkownikiem forum i nie chcialbym siac nniepotrzebnego zametu....

Uzylem szukajki znalazlem wiele tematow na temat felg, ET, dystansow itd ale niestety chyba nie ma odpowiedzi na forum na pytanie....

Czy felga o rozmiarze 18''x 8 o ET 35 bedzie pasowala do VW b6(3c) z 2006r. Czy nie bedzie obcierac o nadkole itd. Doszukalem sie ze fabryczne felgi o rozmiarze 18'' maja ET45 i stad moje pytanie bo jak dobrze zrozumialem mniejsze ET to opona bardziej wysunieta na zewnatrz..?:o? Czy tak..

PS.Przepraszam za brak polskich znakow ale to wina klawiatury...

Dziekuje za odpowiedz.

Edytowane przez 755silver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie czy do passata B5 (3B) z 99 roku gdzie felgi stalowe mają et45 da się założyc felgi aluminiowe z mercedesa 7j16 z et51 z oponą 205/50r16 bez dystansów czy beda potrzebne do tych felg dystanse z góry dzięki za odpowiedz

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ma do kupienia felgi 8x18" ET 35 z oponami 225/40/18 jezdze paskiem b5 kombi. moje pytanie brzmi czy da rade je wlozyc na moje auto z seryjnym zawieszeniem?? do felg koleszka daje 2 dystanse po 2cm.. peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ma do kupienia felgi 8x18" ET 35 z oponami 225/40/18 jezdze paskiem b5 kombi. moje pytanie brzmi czy da rade je wlozyc na moje auto z seryjnym zawieszeniem?? do felg koleszka daje 2 dystanse po 2cm.. peace

 

Z przodu nie dawaj dystansu bo wypcha Ci felgę daleko na zewnątrz przy tym et. Ja u siebie mam et33 na 4 kołach i powiem szczerze, że z przodu lekko wystaje z tyłu jest ok ładnie schowane i też jestem na serii zawieszeniu. Zajrzyj do mnie i zobacz jak to wygląda. Oponki przód 225/40, a tył 245/40 straszny balon ale będzie 225 niedługo

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ok. Dzięki. A jak przy skręcaniu kołami? Opona nie ociera o nadkole? Chyba zainwestuje w te koła.

Ps. Twój pasek wygląda naprawdę ładnie i masz spoko koła ja bym ich nie zmieniał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie podłączę do tematu.

Podejdą do B3 felgi 7,5Jx16 ET 20, czy będzie tarło? Opona 205/45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam Paska b5 na seryjnym zawieszeniu powiedzcie mi czy podejda mi felgi przod 9x17 et55 tył 10x17 et55 (tak podaje gosc na allegro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegow!!! :)Bardzo prosze o wyrozumialosc jestem nowym uzytkownikiem forum i nie chcialbym siac nniepotrzebnego zametu....

Uzylem szukajki znalazlem wiele tematow na temat felg, ET, dystansow itd ale niestety chyba nie ma odpowiedzi na forum na pytanie....

Czy felga o rozmiarze 18''x 8 o ET 35 bedzie pasowala do VW b6(3c) z 2006r. Czy nie bedzie obcierac o nadkole itd. Doszukalem sie ze fabryczne felgi o rozmiarze 18'' maja ET45 i stad moje pytanie bo jak dobrze zrozumialem mniejsze ET to opona bardziej wysunieta na zewnatrz..?:o? Czy tak..

PS.Przepraszam za brak polskich znakow ale to wina klawiatury...

Dziekuje za odpowiedz.

Drodzy forumowicze czy ktos moglby wypowiedziec sie w temacie. Bede zobowiazany, jestem swiezo upieczonym wlascicielem i napewno na forum sa osoby o wiekszym doswiadczeniu z tym modelem....Dziekuje z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak przy skręcaniu kołami?

 

Na seryjnym zawiasie nie trze kompletnie nic, jest wszystko ok!

 

Ps. Twój pasek wygląda naprawdę ładnie i masz spoko koła ja bym ich nie zmieniał..

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety felgi, które chciałem kupić są już sprzedane..

Natomiast mam jeszcze możliwość kupienia felg 8x18" z ET 50 na oponie 225/40/18.

Moje pytanie brzmi tak samo. Czy da rade je wcisnąć do passata b5 kombi z seryjnym zawieszeniem? Czy przy tym ET opona nie będzie ocierać o nadkole? Jednym słowem czy bedzie git? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Słuchajcie kupiłem sobie Passata B5 1.9 TDI Monion

i sie zastanawiam jaki jest rozstaw śrub w moin autku moze mi ktos podpowiedzieć albo jak to sprawdzić jaki rozstaw śrub mam

Czy to będzie 5x112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to będzie 5x112
Niczym sie 4 Motion nie różni od ośki, jeśli brać pod uwage rozstaw śrub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety felgi, które chciałem kupić są już sprzedane..

Natomiast mam jeszcze możliwość kupienia felg 8x18" z ET 50 na oponie 225/40/18.

Moje pytanie brzmi tak samo. Czy da rade je wcisnąć do passata b5 kombi z seryjnym zawieszeniem? Czy przy tym ET opona nie będzie ocierać o nadkole? Jednym słowem czy bedzie git? Pozdrawiam

 

Będzie GIT, jednak gdybyś obawiał się o jakieś podzespoły zawieszenia to dystans 10mm załatwi sprawę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety felgi, które chciałem kupić są już sprzedane..

Natomiast mam jeszcze możliwość kupienia felg 8x18" z ET 50 na oponie 225/40/18.

Moje pytanie brzmi tak samo. Czy da rade je wcisnąć do passata b5 kombi z seryjnym zawieszeniem? Czy przy tym ET opona nie będzie ocierać o nadkole? Jednym słowem czy bedzie git? Pozdrawiam

może obcierać przód ale o wahacz a nie o nadkole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Czyli gdyby opona ocierała o wachacz, daje dystans i bedzie miodzio?! Ok w takim razie zamawiam te felgi :) A co do grubości dystansu to bede przymierzał i sie martwił dopiero na wiosne. Chciałem mieć tylko 100% pewności co do tego ET, że podejdzie pod moje auto. Jeszcze raz Wam dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności