Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać czy wychodziły felgi Phoenix w wersji 16 calowej? I ile mogą być warte w bardzo dobrym stanie?

Mam okazje kupić ale nie wiem czy wychodziły takie czy 17" byly standardowymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem zapytać czy wychodziły felgi Phoenix w wersji 16 calowej? I ile mogą być warte w bardzo dobrym stanie?

Mam okazje kupić ale nie wiem czy wychodziły takie czy 17" byly standardowymi?

 

Były też 16tki,widziałem takie już od około 700zł do nawet 2000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Były też 16tki,widziałem takie już od około 700zł do nawet 2000zł.

 

700zł z oponami czy same felgi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
700zł z oponami czy same felgi?

 

Były jakieś opony ale dokładnie nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie, czy da radę z przodu upchnąć bez ruszania nadkoli koła w rozmiarze 9x20, et 37, na to naciągnięta jest opona 225/35/20?? Auto obniżone na gwincie, od rantu błotnika to asfaltu mam 62cm. Z tyłu nie będzie problemu, ale co z przodem?? Druga opcja w razie gdyby 20-tki nie wypaliły to 10x19, et 35 z oponą 225/35/19 i tu pytanie, czy z tyłu to jakoś zadziała, bo na przód w byłoby w takim układzie 8,5j, więc bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam okazje kupic felgi z audi Q5 8x19 ET27 i wlasnie tu jest pytanie do was koledzy TO ET beda wystawac duzo na 8 calach _felgi sa takie oczywiscie to nie te co mam kupic ale takie same poradzcie cos

http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-q3-q5-s5-a5-a7-a8-19-i4291824289.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam okazje kupic felgi z audi Q5 8x19 ET27 i wlasnie tu jest pytanie do was koledzy TO ET beda wystawac duzo na 8 calach _felgi sa takie oczywiscie to nie te co mam kupic ale takie same poradzcie cos

http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-q3-q5-s5-a5-a7-a8-19-i4291824289.html

przód bedzie wystawał ok 8mm przy oponie 225

tył będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, nie moge nigdzie zalozyc nowego tematu wiec pisze tutaj...

szukam jakis alufelg do passat b5 97' w rozsądnej cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, nie moge nigdzie zalozyc nowego tematu wiec pisze tutaj...

szukam jakis alufelg do passat b5 97' w rozsądnej cenie ;)

dobrze się czujesz ??

proszę http://allegro.pl/kola-felgi-felgi-18731?a_enum%5B346%5D%5B13%5D=13

polecam poprzeglądać zapewne coś wybierzesz. Forum to nie giełda.... a juz na pewno nikt nie będzie szukał "jakiś kół" do twojego auta. ;) bo jak widzisz trochę tego jest. Jak coś znajdziesz napewno w tym temacie uzyskasz odp. czy pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze się czujesz ??

proszę http://allegro.pl/kola-felgi-felgi-18731?a_enum%5B346%5D%5B13%5D=13

polecam poprzeglądać zapewne coś wybierzesz. Forum to nie giełda.... a juz na pewno nikt nie będzie szukał "jakiś kół" do twojego auta. ;) bo jak widzisz trochę tego jest. Jak coś znajdziesz napewno w tym temacie uzyskasz odp. czy pasują.

 

 

 

oczywiście ze dobrze, myślałem że forum jest po to żeby też w takich kwestiach...no ale okej.

a napisałem tutaj bo na allegro sa masakryczne ceny...a na innym forum na ktorym jestem dotyczacych innej marki ceny zawsze sa do dogadania... a nie tak jak na allegro. org felgi na allegro od vw passat w granicach 600-800 a na forum widzialem ze sie dogadali za 350 bez opon, no to chyba jest jakas róznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przód bedzie wystawał ok 8mm przy oponie 225

tył będzie git

dzieki Tomek 8mm to nie duzo a opony chcialem 215 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam znalazłem ciekawe felgi tylko pytanie czy wejdą bez problemu dodam ze gwint jest skręcony na maksa

przod ROZMIAR 8 X 18 ET20

tyl FELGI 9 X 18 ET 24

do tego musi jeszcze dojść dystans zmieniające rozstaw to jakieś 25mm ale robią też 18mm

Edytowane przez aro76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ET bliskiemu zeru marne szanse...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wejdzie do paska przed liftem kombi na tył 19 " 10J ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam znalazłem ciekawe felgi tylko pytanie czy wejdą bez problemu dodam ze gwint jest skręcony na maksa

przod ROZMIAR 8 X 18 ET20

tyl FELGI 9 X 18 ET 24

do tego musi jeszcze dojść dystans zmieniające rozstaw to jakieś 25mm ale robią też 18mm

 

Z ET bliskiemu zeru marne szanse...

dzięki kolego ale felga kusihttp://allegro.pl/bmw-style71-cromodora-18-m5-skrecane-2tlg-e38-bbs-i4329343201.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam w swoim Passacie ma założone felgi stalowe o ET45 a znalazłem ciekawe aluski tylko ze ET jest w nich ET35 co to oznaczenie oznacza i czy będą pasować do Passata ??

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

witam w swoim Passacie ma założone felgi stalowe o ET45 a znalazłem ciekawe aluski tylko ze ET jest w nich ET35 co to oznaczenie oznacza i czy będą pasować do Passata ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od szerokości felgi, ale jeżeli nie szersze jak 8cali = 8j będą pasować. Przy tej samej szerokości, im mniejsze et tym felga wystaje bardziej na zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam felgi o rozmiarze 8,5Jx18H2 ET30. Czy takie felgi podejdą do Passata b5FL 2001?? Jeśli tak to jakie opony do tego będę potrzebował ? z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czy koło 19" 10J ET 48 lub 45 do tego adapter 18mm wejdą na tył do paska kombi przed liftem? Będą bardzo wystawać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności