Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ma ktoś może jakieś foty jak wygląda 8" felga na oponach 225 i 215/45/17 bo nie wiem na jakie sie zdecydować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ma ktoś może jakieś foty jak wygląda 8" felga na oponach 225 i 215/45/17 bo nie wiem na jakie sie zdecydować...

 

sprawdź se na tej stronce http://tyrestretch.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

ponieważ moje poprzednie koła 18" miały swoje najlepsze czasy dawno za sobą to czas przyszedł na zmiany... ostatecznie zdecydowałem się na przesiadkę na 16" koło... miałbym teraz pytanie czy felgi o ET50, szerokości 6,5j x16H2 będą pasowały do Passata (opona klasyczna 205/55/16).

Dzisiaj jadę oglądać koła i nie wiem czy warto zawracać sobie nimi głowę... czy nie będą za bardzo wciągnięte do środka...

Edytowane przez -STACH-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy felgi koła 19 podejdą pod Passka jak w opisie bez rzeźbienia w nadkolach, błotnikach na ori zawieszeniu? Jakie opony wtedy najlepsze do nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie czy felgi koła 19 podejdą pod Passka jak w opisie bez rzeźbienia w nadkolach, błotnikach na ori zawieszeniu? Jakie opony wtedy najlepsze do nich?

 

kwestia jakie szeroki i jakie ET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kwestia jakie szeroki i jakie ET

Rozmiar: 8,5x19"

Odsadzenie felgi (ET): 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar: 8,5x19"

Odsadzenie felgi (ET): 40

 

Wejdzie i nic nie bedzie trzec, a opony mozesz dać 225/35 albo 235/35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale na seryjnym zawieszeniu będzie to wyglądało komicznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar: 8,5x19"

Odsadzenie felgi (ET): 40

 

ja mam dokładnie takie koła i nic nie trze.

tylko nie zakłądaj szerszych gum niż 225/35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy 235/35 R19 na feldze 8,5" z ET45 podejdzie do B5 z standardowym zawiasem, bez zadnych przerobek i bez obcierania o zawias, czy nadkola? Podpielem sie z tym pytaniem w juz w jeden temat, ale dopiero sie dogrzebalem do tego dzialu i ten chyba jest bardziej odpowiedni, wiec przepraszam za ponowienie pytania i z gory dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem. od chyba dwóch tygodni szukam odpowiedzi im więcej szukam tym mniej wiem :). Mam Paska z 2010 170km 2.0 Tdi DSG zawieszenie bez zmian. Chce kupić felgi 8J17 et35 rozmiar opony 225/45/17 tylko się zastanawiam czy nie będzie za bardzo wystawać i trzeć czy ktoś ma takie felgi

w Pasku B6 jak tak podeśle zdjęcia? Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przy takim ET 235 nie będą tarły? bo w sumie tak mam na klapie wlewu paliwa że 17 to 235/45 ale ET wtedy to 47 a tu jest 35.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, a czy 235/35 R19 na feldze 8,5" z ET45 podejdzie do B5 z standardowym zawiasem, bez zadnych przerobek i bez obcierania o zawias, czy nadkola? Podpielem sie z tym pytaniem w juz w jeden temat, ale dopiero sie dogrzebalem do tego dzialu i ten chyba jest bardziej odpowiedni, wiec przepraszam za ponowienie pytania i z gory dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam.

 

Koledzy, a zna ktos z Was odpowiedz na moje pytanie, bo chyba umknelo w forum. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, a zna ktos z Was odpowiedz na moje pytanie, bo chyba umknelo w forum. Pozdro

 

Będzie dobrze i nie będzie nic obcierać, chociaż koła będą schowane do środka trochę. Mógłbyś pomyśleć nad dystansem 10mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze i nie będzie nic obcierać, chociaż koła będą schowane do środka trochę. Mógłbyś pomyśleć nad dystansem 10mm

 

Dzieki Wojtas za info, w takim razie zamawiam oponki, bo felgi juz mam. Jak juz bede mial opony, to przymierze i ewentualnie zakupie dystansy. Zastanawiam sie tylko, czy z tylu po zalozeniu dystansow, nie bedzie tarlo o nadkola? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie tylko, czy z tylu po zalozeniu dystansow, nie bedzie tarlo o nadkola? Pozdro

 

Nie, u mojego ojca w sedanie są 17" 7.5J ET 37 i dystans 20mm co daje ET 17 na ori zawiasie i nic nie trze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności