Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

ET 30 przy 9" z tyłu wchodzi bez problemu i nic nie trze bo mam takie ET u siebie w 18" i 9J. Przód będzie wystawał niewiele i błotnikom po jakimś czasie powiemy :papa2. Jak chcesz wejdź w mój temat i sobie zobacz tylko że 18" i gleba. Po mojemu będzie to słabo wyglądać przy 16" i delikatnej glebie bo to koło jest za małe... Przy każdym dobiciu zawieszenia z przodu licz się z przycierką opon o błotniki i delikatnym cięciu.

 

pozdro

Edytowane przez Karol180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 FL Sedan + gwint AP

Przód 8,5J ET35

Tył 9,5J ET30

Przejdzie taki zestaw?

Jakie opony na to żeby było OK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rapik przód będzie na równo lub delikatnie schowany, tył będzie wystawał z cm. Jak chcesz bawić się w naciągi to popatrz sobie na tej stronie: http://www.tyrestretch.com/ . Nie podałeś ile cali ma felga :dance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, przepraszam. Mowa o 19 calach. Jak tył będzie wystawał z centymetr to pewnie trzeba by postawić go na 4x 225/35 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dasz 4x225/35 to z tyłu będziesz miał większy naciąg niż z przodu. na przód według mnie musiałbyś założyć węższą oponę co będzie miała taki sam naciąg i wysokość jak ta na 9,5" z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że zadaję pytanie z lenistwa :-D

 

Jaka maks szerokość FELG (nie mylić z szerokością KÓŁ) się mieści w błotniku b5 3bg. i przy jakim et żeby jak najszerszą włożyć.

Może bardziej szczegółowo powiem o co mi chodzi.

Mam zamiar kupić felgi JR-11 I zabawa jest taka że im szersza felga tym bardziej wklęsły rotor. Dlatego zależy mi na jak najszerszej feldze. Będzie syty naciąg więc tym zyskam jakieś 0,5 cala. ale nie wiem jaką max szerokość dam radę upchnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ.Tuning w tym ogłoszeniu [ http://olx.pl/oferta/18-artec-l-10-0-10-5-2tlg-5x112-skrecane-zlote-sruby-CID5-ID8cApb.html#c754b8b939 ] koleś w passacie ma 10j x18" tylko nie ma podanego ET felgi. Jak coś to napisz do niego i się spytaj. Link podaje do aukcji w celach informacyjnych.

 

Pozdro Karol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DJ.Tuning w tym ogłoszeniu [ http://olx.pl/oferta/18-artec-l-10-0-10-5-2tlg-5x112-skrecane-zlote-sruby-CID5-ID8cApb.html#c754b8b939 ] koleś w passacie ma 10j x18" tylko nie ma podanego ET felgi. Jak coś to napisz do niego i się spytaj. Link podaje do aukcji w celach informacyjnych.

 

Pozdro Karol

jak na moje oko to et jest 35 bo felga lekko wychodzi poza karoserie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak na moje oko to et jest 35

 

ET to jedno ale mi bardziej chodzi o to ile max cali szerokości wcisnę w błotnik z przodu a ile z tyłu przy mojej padaczce B5 3BG 4motion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ET to jedno ale mi bardziej chodzi o to ile max cali szerokości wcisnę w błotnik z przodu a ile z tyłu przy mojej padaczce B5 3BG 4motion.

 

wedlug mnie ,aktualnie mam na równo felgi z tylu przy J7,5 i Et 15 to u ciebie maksymalnie moze sie myle wejdzie 10,5 na styk a z przodu jak dasz 9,5 z ET 40 to powinno wystarczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawna jestem posiadaczem Passata B5 z 98r. 1,9 w kombi.

Mam pytanie odnośnie felg bo zostały mi ze starego auta ładne zender stary i mam możliwość wymienienia ich na felgi

 

Phaeteon innovation 8,5x18'zdjecie 2.jpg.

 

Moje pytanie dotyczy tego czy te felgi nie będą za duże, a jeśli nie to jakie najlepiej dobrać opony do nich.

Edytowane przez Piotras92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od ET felgi, jakie masz zawieszenie i czy chcesz naciąg na oponie, na ten rozmiar można założyć oponę 225/40 R18 lub 215/35 R18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie mam seryjne, a felgi mają et 45 więc chyba nie powinno być problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problemu nie będzie tylko będzie stać tak że włożysz spokojnie pięść i poruszasz góra dół :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś alternatywa dla opon 235/35 ZR19 w B5 FL ?

Felgi 8,5J, ET45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawieszenie mam seryjne, a felgi mają et 45 więc chyba nie powinno być problemu?

 

Jak nie masz w planach gleby to załóż max 16" lub 17" bo będzie straszny wóz drabiniasty.

 

 

Czy jest jakaś alternatywa dla opon 235/35 ZR19 w B5 FL ?

Felgi 8,5J, ET45.

 

A jakiej alternatywy szukasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakiej alternatywy szukasz?

 

Coś szerszego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, oryginalnie na tych kołach siedzą 255/40, no ale to do aut pokroju A8.

Czyli na 8,5J jedyne rozsądne wyjścia to 225/35 i 235/35 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności