Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pisze do Was z zapytaniem bo mam Passata B6 kombi z 2005r i chciałem założyć felgi w rozmiarze 19" tylko pomyliłem się podczas zakupu i kupiłem z rozstawem 5x100 a teraz wiem że rozstaw musi być 5x112 a nie ukrywam że podobają mi się i chciałbym je zostawić. Specyfikacja felgi to 19" 8,5j i ET30 oponka 215/35. Moje pytanie czy jak założę dystanse zmieniające rozstaw to czy będzie to wystawać poza błotniki czy może nie ?

 

 

Z góry wielkie dzięki za jakiekolwiek info :)

 

Bez dystansow powinno byc na styk ale jak dasz dystanse to napewno wyjdzie bo minimalny dystanse jest chyba 15 mm albo 20 nawet takze masz problem.. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja mam pytanie ponieważ widzą mi się takie fele do mojego b5

http://tablica.pl/oferta/oryginalne-alufelgi-vw-passat-17-5x112-CID5-ID2VIaP.html#c4cadc36c7

kolega pikopiko znalazł że to są te felgi: Macau - 7,5x17 ET47 - 235/45

P.S. Obecnie założone to adelaide 7x15 ET45 - 205/60

 

czy jest realne je użytkować w b5 3b?

czy potrzebne będą jakieś dystanse itp?

Pomóżcie bo naprawdę mi się podobają i chętnie bym je ugościł na moim starym wozidle. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć-czy zna ktoś może odpowiedź na moje pytanie? Gnam z tematem ponieważ zależy mi na czasie, bo dziś fele są a jutro może już ich nie być .... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz blisko to pojedź przymierzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.W chwili obecnej jezdze na felgach 17 i gwincie jednak mam zamiar kupic fele 18.Znalazlem 18 et38 8cali czy te felgi nie beda wystawac za blotniki?Bo jesli tak to wtedy nie bedzie mozna zrobic duzej gleby tak mam to rozumiec czy poprostu nacignac wezsze oponki i bedzie ok.Z gory wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na tył śmiało można wrzucać grubszydystans niż na przód,ja na przodzie mam ET45 a na tyle ET45 i dystans 2cm więc ET25,felgi 8,5''

 

Mógłbyś mi napisać tylko ile musi wystawać śruba po założeniu dystansu bo muszę jutro rano jechać po nie a nie będę miał już dzisiaj czasu ściagąć koła? Z góry dzięki za odp!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie. Posiadam passata 2,5 v6 tdi 4Motion. Ponieważ mam opony zimowe 15 cali chciałbym je zamontować do mojego samochodu na zimę. Obecnie samochód ma opony felgi 16 cali. Czy będą pasować felgi 15 calowe ze stali? Chodzi mi również o to żeby stały napęd na 4 koła nie cierpiał. Bardzo zależy mi na opiniach użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do

passata 2,5 v6 tdi
minimum
felgi 16 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

mam pytanie. Posiadam passata 2,5 v6 tdi 4Motion. Ponieważ mam opony zimowe 15 cali chciałbym je zamontować do mojego samochodu na zimę. Obecnie samochód ma opony felgi 16 cali. Czy będą pasować felgi 15 calowe ze stali? Chodzi mi również o to żeby stały napęd na 4 koła nie cierpiał. Bardzo zależy mi na opiniach użytkowników.

 

Z tego co wiem w 2.5tdi sa 312mm tarcze z przodu wiec 15 felg nie zalozysz :/ ale zawsze mozesz przymierzyc a co do felg czy wejdzie czy nie to wszystko zalezy od ET felgi I jej szerokosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie chce kupić felgi http://allegro.pl/felgi-model-lm-18x-8j-9j-5x112-i3393299051.html?source=mlt czy felga o rozmiarze 9x18 5x112 et 45 wejdzie mi na tył do Passata B5 kombi przed liftem czy nie będzie wystawać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie chce kupić felgi http://allegro.pl/felgi-model-lm-18x-8j-9j-5x112-i3393299051.html?source=mlt czy felga o rozmiarze 9x18 5x112 et 45 wejdzie mi na tył do Passata B5 kombi przed liftem czy nie będzie wystawać ?

 

ja mam 8,5j przy et45 z tylu z opona 225/40/18 plus wsadzilem 15mm dystans i jeszcze jest troche zapasu wiec mysle ze 9j przy odpowiedniej oponie bedzie ok... no ale wszystko zalezy jak nisko jest Twoj Pasek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod tą felge będzie opona 225/40/18 czyli powinno być ok . dzięki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie/Panie 3 tygodnie temu nabyłem w okazyjnej cenie Seata Leona 1.9 90PS w srebrnym kolorze w podstawowej wersji. Mam zamiar wstawić do niego felgi ale za bardzo nie wiem jakie. I oto moje pytanie: http://allegro.pl/show_item.php?item=3389587680

Czy coś takiego by pasowało do leonidasa? Wejdzie ten rozmiar bez żadnych przeróbek? Powiedzcie cos więcej o tej feldze. Leon pójdzie na pewno w dół. Od właściciela tych felg wiem narazie tylko tyle: "Jak na 19 i jazde po polskich drogach to są w miare proste, idealne nie są na pewno. "

Wart zawracać sobie głowę tym czy szukać czegoś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Panowie/Panie 3 tygodnie temu nabyłem w okazyjnej cenie Seata Leona 1.9 90PS w srebrnym kolorze w podstawowej wersji. Mam zamiar wstawić do niego felgi ale za bardzo nie wiem jakie. I oto moje pytanie: http://allegro.pl/show_item.php?item=3389587680

Czy coś takiego by pasowało do leonidasa? Wejdzie ten rozmiar bez żadnych przeróbek? Powiedzcie cos więcej o tej feldze. Leon pójdzie na pewno w dół. Od właściciela tych felg wiem narazie tylko tyle: "Jak na 19 i jazde po polskich drogach to są w miare proste, idealne nie są na pewno. "

Wart zawracać sobie głowę tym czy szukać czegoś innego?

te felgi sa z forum :) co do tego czy wyjda to nie jestem pewnien nigdy nie widzialm Leona na 19" ale mysle ze powiny podejsc jakie ET I szerokosc masz na seryjnych felgach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy któryś z kolegów próbował założyć na przód 19" x 9" z oponą 225/35? Czy ew już naciąg mocniejszy na 215/35?

Blotniki przód ranty mam zagiete..

Aktualnie mam 8" i spokojnie jest dużo miejsca jeszcze, oczywiście gwint jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie ET?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felgi rotiform 19 ale 9,5" et 35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka koledzy:kciuczki Mam pytanie,czy felgi o ET42 JX17 będą pasować b5 kombi.Opony 225/45/17?:czapa.Może ktos sie wypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dopisz to co zgubiłeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację kolego pikopiko:sciana ET42 7,0x17,sorki za niedopatrzenie:serducho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności