Skocz do zawartości
Carrey

Czy taki rozmiar felg będzie pasował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 7 cali et37 ori VW, po obniżeniu schowały się troszkę i pasowało by dystans dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby ktoś w tych aukcjach podał ET i szerokość felgi to coś można powiedzieć, a tak to ci nikt nie podpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam 17 8J et 35 ten wymiar idealnie współgra z nadkolami co do felgi najlepiej jak jest et 35 lub 32 Opone mam 17 45 235 i tu bym zmienił swój wybór na przyszłość na 215 45 17 . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intersuja mnie te felgi

 

1694208691

 

I tu pojawia sie pytanie bo to są 19" ET 35 czy wejdą one do mojego passka 3B z 1998r z rozmiarem opony 225/35 przód i tył 235/35 czy lepiej zakupic cal mniej (18") bo takowe sa równiez dostepne i wiadomo do tego gwint bo bez niego się nie obejdzie :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka szerokość felgi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar: 19 cali

Szerokość 8 cali

ET 35

 

Passat 3B 1998r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obniżeniu auta powinno być oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak podejda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po obniżeniu auta powinno być oki.

 

tak podejda

 

No ja nie był bym taki pewny czy podejdą. Ja mam 18x8j ET35 na oponie 225/40 i mi obciera na glebie. Wy oboje z tego co widzę to macie 3BG a tutaj kolega pyta o 3B - w 3B nadkole jest o centymetr węższe z każdej strony niż w 3BG.

 

Ja muszę poszerzać nadkola niestety.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie moje obawy dotyczą przodu czy nie będą obcierać o błotniki po obniżeniu bo jak kolega piszę w 3B nadkole przednie jest węższe od 3BG o 1 cm :) ale z drugiej strony jak bym ustaił gint z głowa to by sie może udało bez obcierania :)

3BG na tych 19"

 

261395_137393866340210_129479177131679_254480_8197998_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek tył Ci sie napewno schowa ale przód na 99% bedzie obcieral. Ja bym wolał kupic cos z większym ET i regulować dystansem. No chyba ze bedziesz mial taki twardy gwint, ze nie bedzie nic sie uginal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krystian :) więc nie bede ryzykował :) ale mysle że takie same tylko 18 cali upchnę bez problemu:) Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3B a w nim fele 8.5 cala et 35 i delikatnie wystawały(zawias seria), stąd moje stwierdzenie. A kupowałem je od kolegi właśnie z tego forum, który miał je założone na glebie i nic mu nie obcierało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem 3B a w nim fele 8.5 cala et 35 i delikatnie wystawały(zawias seria), stąd moje stwierdzenie. A kupowałem je od kolegi właśnie z tego forum, który miał je założone na glebie i nic mu nie obcierało.

 

No ja tylko mówię jak jest u mnie :P możecie zobaczyc w temacie moim. Na serii to cieżko zeby obcieralo ale na glebie to juz trzeba dobrze fele dobrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz żebym nie miał i nie widział to bym się nawet nie odzywał. Też jest zależne ile ktoś chce opuścić auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam R19 opony 215x35 ET35 i megaaaa glebe i rzadko co mi obciera.

a skoro nadkole w pasacie 3b jest wezsze o 1cm to fela 8 cali szeroka podejdzie i zostanie jeszcz 3mm luzu pod warunkiem zakupu opon 215mm na profilu 35

Edytowane przez traksio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy niedawno zakupiłem Seata Arose jest na 13' no wygląda komicznie co by tam wsadzić żeby było w miare oki jakieś szersze 14' czy moze nawet 15 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopy niedawno zakupiłem Seata Arose jest na 13' no wygląda komicznie co by tam wsadzić żeby było w miare oki jakieś szersze 14' czy moze nawet 15 ?

A ja mam styczność z VW Lupo, czyli bliźniak Arosy ;) i polecam 14’ sam mam takie założone (185/55 R14) i jest ok., 15’ też bez problemu podejdą…

 

83067913.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopy niedawno zakupiłem Seata Arose jest na 13' no wygląda komicznie co by tam wsadzić żeby było w miare oki jakieś szersze 14' czy moze nawet 15 ?

Z 15'' nie szalej ;) ale 14'' powinny być:dobrze. bo rozumie, że to płci pięknej zakupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności