Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Następna okazja będzie za dwa tygodnie lub w czerwcu, jak będe coś konkretnie wiedział dam znać.Namiary na piknik strzelecki:

Za dwa tygodnie to ja w Sławie siedze.Czerwiec myślę bardziej realny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi włączyć tempomat! Nikt z was nic nie wie na ten temat?

Edytowane przez Tuniek
Ortografia. Litości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomuszcie mi wlaczyc tempomat!Nikt z was nic nie wie na ten temat?
Kolego nie ten dział! Zapytaj tutaj:

http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=19

używaj "szukaj" -ki

np:http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=58497&highlight=tempomat

 

A zacznij od przeczytania tego:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=69689

Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek

 

poo dłuugim nie wpadaniu zaczynam poowoli się znowu wkręcać w forum

 

dalej jednak największą przeszkodą dla mnie jest silnik forum jakos wole phpbb a ta mi nie lezy

 

a tam marudzisz :P ladnie to forum funkcjonuje i jest lad i sklad ;) takze przyzwyczajaj sie i bedzie si ;)

 

ps. w koncu zaczales sie udzielac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pamięta gdzie jest ten szrot pod Inowrocławiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wierzchosławicach po prawej, jak będziesz z Torunia jechał :D

 

Wracałem dziś z mazur i przed Nowym Miastem gość golfem IV wyprzedził mnie i lexusa 100 metrów przed zakrętem. A ci co nie znają tej drogi, to tam jest zakręt "S", czyli w prawo lekko i od razu w lewo lekko i przejazd kolejowy. I co? I dojechałem do zakrętu, po około 4 sekundach a gośc już siedział w rowie :lol3 Wcale mi idioty nie szkoda. Nawet z uwagi na to, że deszcze również padał, wiec wyobraźnia u niego raczej nie działała.

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Wierzchosławicach po prawej, jak będziesz z Torunia jechał

 

Masz tam może znajomości? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - nie mam. A żeby na szrocie coś kupić, to znajomości są potrzebne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto pamięta gdzie jest ten szrot pod Inowrocławiem?

 

kiedy chcesz jechac? :D moze sie zabiore po zwiedzam z Toba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy chcesz jechac? moze sie zabiore po zwiedzam z Toba

Się możemy jakoś w przyszłym tygodniu na początku skrzyknąć, bo ja by się po jakieś drobiazgi przejechał. Samemu mi się nie opłaca.

Wcale mi idioty nie szkoda. Nawet z uwagi na to, że deszcze również padał, wiec wyobraźnia u niego raczej nie działała.

To pewnie jeden z tych, co za miesiąc ich na drogach mnóstwo będzie. Samochodem na drogi poza miasto od święta wyjeżdża, a myśli że drugi Kubica z niego. Dobrze, że nikogo ze sobą do tego rowu nie zhaczył.

Ja teraz byłem na wybrzeżu i w piątek 30.04 słyszałem na radiu, że korek do władka to na prawie 4 godziny był... dłuuugi weekend, nie ma co.

Edytowane przez traba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz byłem na wybrzeżu i w piątek 30.04 słyszałem na radiu, że korek do władka to na prawie 4 godziny był... dłuuugi weekend, nie ma co.
Do Władka to raczej standard w takich weekendowych dniach
Wracałem dziś z mazur i przed Nowym Miastem gość golfem IV wyprzedził mnie i lexusa 100 metrów przed zakrętem. A ci co nie znają tej drogi, to tam jest zakręt "S", czyli w prawo lekko i od razu w lewo lekko i przejazd kolejowy. I co? I dojechałem do zakrętu, po około 4 sekundach a gośc już siedział w rowie
Ja dzisiaj na skrzyżowaniu Kamiennej i Fordońskiej w Bydgoszczy widziałem jak kobitka na czerwonym chciała staranować focusa kombi przy dobrych układach też bym prawie się załapał, bo dostałbym tym focusem w lewy bok, jechałem prawym pasem. Dobrze, że trąbkę miał focusik sprawną a obydwaj mieliśmy trochę refleksu i dobre hamulce, skończyło się na nerwowym komentarzu nie nadającym się do druku i każdy pojechał w swoją stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A żeby na szrocie coś kupić, to znajomości są potrzebne?

 

Do targowania ceny i owszem :)

 

kiedy chcesz jechac? moze sie zabiore po zwiedzam z Toba

 

Jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro.

Jutro to ja wypadam.

Do Władka to raczej standard w takich weekendowych dniach

Tak wiem, jeżdżę tam kilka razy w roku. Jest w sumie fajny objazd, tylko trochę dziurawy. Co prawda remontują drogę, ale jak to w polsce jedno załatają drugie się rozwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest w sumie fajny objazd,
Którędy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Którędy?

Jak to mówią przez tzw łąki. Tak dojeżdża się do pucka. Potem trzeba z drugiej strony. Jak ktoś potrzebuje dokładny opis trasy to mogę podać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Gdybyś mógł podać jakiś dokładniejszy opis tej trasy to chętnie bym skorzystała. Planuję w tym roku wakacje we Władku, więc takie info się przyda:) Od trzech lat jeździmy do Mielna, trasa Bobolice-Koszalin-koszmarrr. Korki i wypadki, najgorszy odcinek trasy nad morze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią przez tzw łąki. Tak dojeżdża się do pucka. Potem trzeba z drugiej strony. Jak ktoś potrzebuje dokładny opis trasy to mogę podać.

Podaj przyda się na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w giełdzie nikt nie odpisuje, wiec zapytam tutaj

czy ktos ma nabę do kierownicy raid dino chodzi mi o nabe na szeroki wieloklin? I zawias sportowy na tył do passata bo juz nie mogę patrzec jak ryj ma przy ziemii, a tył w górze :(

 

a tak w ogole dzieńdoberek ponownie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

ja tylko na gościnne występy z jedną informacją.

 

Planujemy w najbliższych dniach rozreklamować trochę regionalne grupy, ruszyć leniwych użytkowników forum lub takich, którzy nie wiedzą o istnieniu regionalnych "odłamów" ;)

 

Pójdzie mailing do wszystkich 22+ tysięcy użytkowników i tutaj sprawa do Was - potrzebne są 2-3 zdania na temat każdej z grup regionalnych.

 

Spróbujcie razem pod nadzorem opiekuna sklecić taką małą "zajawkę" reklamową i podeślijcie do mnie na PW. Zamieścice krótkie info o działalności regionu, tak aby użytkownik zachęcony informacją zerknął do Waszego działu.

 

W temacie wpiszcie [PROMO] NAZWA WOJEWÓDZTWA.

Sklecę z tego maila i może dzięki temu kilka nowych owieczek Wam przybędzie ;)

 

pzdr

jedrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w giełdzie nikt nie odpisuje, wiec zapytam tutaj

czy ktos ma nabę do kierownicy raid dino chodzi mi o nabe na szeroki wieloklin? I zawias sportowy na tył do passata bo juz nie mogę patrzec jak ryj ma przy ziemii, a tył w górze

 

a tak w ogole dzieńdoberek ponownie :D

A dzieńdoberek, raczej dobrze poszukaj w odpowiednim dziale, a na powinno coś się znaleźć.

 

Gdybyś mógł podać jakiś dokładniejszy opis tej trasy to chętnie bym skorzystała.

Oczywiście mogę podać, ale korzystacie z niej na własną odpowiedzialność:) Jak mówiłem jest jeden odcinek 3 km który pozostawia wiele do życzenia. Remontują go ale czy się uda do wakacji nie wiem, a więc do rzeczy.

Trasę podzielę na dwie części, jedna z gdyni do pucka druga z pucka do władka.

Ad 1)

z obwodnicy zjechać na estakadę Kwiatkowskiego. Jechać do końca, estakada przejdzie w ulicę Kwiatkowskiego. Dojechać do dużej litery T ze światłami, skręcić w lewo w ul. płk Dąbka (od razu mówię że tam się też lubi przytykać, ale nie trwa to długo). Dąbka do końca aż do znaku STOP, na stopie w prawo na wioskę Pogórze. Przelatujemy przez Pogórze prosto dolatując do Kosakowa. W Kosakowie z pierwszeństwem w prawo (może niedługo być nieaktualne bo rozkopali skrzyżowanie), dalej jest wioska Pierwoszyno, tam trzeba skręcić w lewo (skrzyżowanie dość spore, więc się nie da przeoczyć, kierunek tam już chyba będzie na Puck lub Żelistrzewo, w każdym bądź razie jest to pierwsze skrzyżowanie po pokonaniu łuku na wlocie do wioski). Dalej kierujemy się tak jak droga z pierwszeństwem, po kilku kilometrach wylatujemy z lasu na taką szeroką prostą drogę (stary pas startowy) po przejechaniu ok 1 - 2km trzeba skręcić w prawo, jest to pierwsze napotkane skrzyżowanie na tej drodze. Dodatkowo postawili tam po prawej stronie wiertnie do gazu więc nie da się tego nie zauważyć. Następnie jadąc ostrożnie tą droga, gdyż jest to właśnie ten niechlubny kawałek, jedziemy tak jak nas pierwszeństwo prowadzi. Powinno się minąć Mrzezino i Smolno. W Mrzezinie uwaga ta takiej prostej z drzewami, w połowie jest sklep i lubią tam się ustawiać z radarem. Za tym sklepem będzie przejazd kolejowy ze znakiem STOP. Za Smolnem Zaczyna się Żelistrzewo i od strony Smolna dojeżdża się do skrzyżowania w kształcie T. Skręcamy tam na Puck, dalej kolejny przejazd kolejowy, trzymając się drogi z pierwszeństwem dojedziemy do Pucka.

Ad 2 będzie jutro, bo dziś padam na twarz i nie chce jakiś głupot popisać, żeby was przypadkiem gdzieś nie posłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności