Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek w 1Z ma tą samą pompę co ja w AFN. Turbo sterowane przez kompa, czyli za pomocą zaworku N75. Więc nie jest to już takie proste. Po wyczyszczeniu EGR, najlepiej jest dziada zaślepić, aby nie wrzucać znowusz sadzy do dolotu.

 

acha moze i z turbo sie nie doinformowalem ;), a z egr-em popieram kolege :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki wiecie czy do 2.8 v6 193 mozna wstawic turbo??? bylbym wdzieczny za namiary! pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszla do mnie dzis paczuszka :D jutro zakladam na auto ;)

 

oliwa.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę dziś kolo 17 przejechać się rowerem do Inowrocławia? Trasa docelowa prowadzi do Trzemeszna, ale z towarzystwem by się lepiej jechało;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś ochotę dziś kolo 17 przejechać się rowerem do Inowrocławia?

 

Jem własnie pyszną golonkę i o mało się nie zakrztusiłem :):

 

Wojtek, jestem tak zmęczony tygodniem pracy, że nie mam siły kolejnego kęsa tej pysznej golonki ugryźć a Ty o tur de frans tu piszesz :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak: ruszyłem z domu o 17 i dotarłem do Trzemeszna o 0.15 W sumie wyszło 111.5km. Póki co dochodzę do siebie ale tyłka nie czuję;) Miłego leniuchowania wszystkim;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to tak: ruszyłem z domu o 17 i dotarłem do Trzemeszna o 0.15 W sumie wyszło 111.5km.
Masz zdrowie, w wyścigu "Pokoju" mógłbyś jechać.
Miłego leniuchowania wszystkim

Dzieki, ja z chłopakami byłem dzisiaj na pikniku strzeleckim na strzelnicy garnizonowej, trochę sobie postrzelali a było z czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam dziś wymieniłem przednie zawieszenie :jupi Zajęlo mi to 10 godzin i dam wam dobrą radę: nigdy sami nie wymieniajcie zawiechy. Czuję się tak, jakbym z 10 ton węgla przewalił. Rękami ruszyć nie mogę :kwasny:

 

Do tego należy doliczyć parę otarć, kilka krwiaków na rękach od młotka i problemy z domyciem rąk :D

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i problemy z domyciem rąk

 

na to jest dobra RADA :D Panie uzbieraj caly zlew naczyn i myj z duza iloscia plynu 100% gwarancji ze dobrze smary itp schodza z rak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapy już jakoś domyłem proszkiem VIZIR-Alpine Fresh :D

Zapomniałem dodać, że górne wahacze miałem oryginały od nowości - data ich produkcji - 1997. Czyli wytrzymały 170 tkm w Niemczech i 90 tkm w Polsce , co daje łącznie 260 tkm przebiegu bez wymiany :P I w sumie dwa z nich, to jeszcze mogłyby zostać na swoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golonki mi się skończyły... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Golonki mi się skończyły... :(

Wyjdzie ci to na zdrowie :chytrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyjdzie ci to na zdrowie

 

Chyba nie... golonka bowiem, to jedyna mi znana "bomba witaminowa" :):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieńdoberek :P

 

poo dłuugim nie wpadaniu zaczynam poowoli się znowu wkręcać w forum :P

 

dalej jednak największą przeszkodą dla mnie jest silnik forum :D jakos wole phpbb a ta mi nie lezy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
największą przeszkodą dla mnie jest silnik forum

Nie przesadzaj;) Właśnie z telefonu wysyłam posta i to jest dopiero wyzwanie:D

z chłopakami byłem dzisiaj na pikniku strzeleckim na strzelnicy garnizonowej, trochę sobie postrzelali a było z czego.

Chodzi o tą strzelnicę koło mojej firmy? Słyszałem, że czasem mają tam właśnie tego typu imprezy i można się poczuć jak John Wayne w akcji:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o tą strzelnicę koło mojej firmy? Słyszałem, że czasem mają tam właśnie tego typu imprezy i można się poczuć jak John Wayne w akcji
dokładnie tam, 10 pestek do kałacha 20 dychy, dla zagorzałych "Waynów" w tygodniu można poćwiczyć na ulicy Śniadeckich 32. 30 dychy za godzinę za stanowisko plus 10pln za bron plus 1,5pln za pestkę do broni. Ja chciałem postrzelać z Vis-a ale niestety nie mają. Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tam, 10 pestek do kałacha 20 dychy, dla zagorzałych "Waynów" w tygodniu można poćwiczyć na Śniadecki 32. 30 dychy za godzinę za stanowisko plus 10pln za bron plus 1,5pln za pestkę do broni.

Hmm zawsze chciałem pójść sobie poćwiczyć, ale ni miałem gdzie. Rozumiem, że własnej broni nie trzeba mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm zawsze chciałem pójść sobie poćwiczyć, ale ni miałem gdzie. Rozumiem, że własnej broni nie trzeba mieć.
Trzeba tylko mieć kasę, rożne rodzaje broni krótkiej, długiej, największy rewolwer świata "grizzli", SWD Dagunowa z celownikiem optycznym

http://www.nfs.pl/new/images/morfeoshow/29_03_2009-8618/big/17.jpg

 

Lee-Enfield -I-wojna , II-wojna, Lee-Enfield jungle:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Karabiny_Lee-Enfield,

mosin, mauser, itd

Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba tylko mieć kasę, rożne rodzaje broni krótkiej, długiej, największy rewolwer świata "grizzli", SWD Dagynowa z celownikiem optycznym, leenfield -I-wojna , II-wojna, Leenfiel jungle, mosin, mauser, itd

No to fajnie, muszę się wziąć i jechać sobie postrzelać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie, muszę się wziąć i jechać sobie postrzelać.
Następna okazja będzie za dwa tygodnie lub w czerwcu, jak będe coś konkretnie wiedział dam znać.Namiary na piknik strzelecki:

http://www.nfs.pl/new/index.php

http://www.dobroni.pl/rekonstrukcje,piknik-strzelecki-bydgoszcz,3776

......"Wszelkie dodatkowe informacje możecie Państwo uzyskać pod nr tel. 52 345 66 11 lub bezpośrednio w siedzibie BTS Kaliber w Bydgoszczy ul. Śniadeckich 32 "....

Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności