Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie nie mam anteny na dachu, muszę zmienić na coś krótszego, ale chroniczny brak czasu nie pozwala mi na zakup nowej anteny i wystawienie do sprzedania starej.

 

co do smigania do GD... to 11tego listopada zrobiłem CT-KRK w 4 h , ale nie było ruchu nic a nic

jadac do GD sam wyjazd z miasta to 30-45 minut w d... , że nie wspomnę o Łysomicach chociażby w piątkowe popołudnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spod domu do parkingu w Gdańsku na Stogach dokładnie 2h i 10min. Wyjazd z domu około 7 rano w niedzielę:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spod domu do parkingu w Gdańsku na Stogach dokładnie 2h i 10min. Wyjazd z domu około 7 rano w niedzielę
Parę lat temu jeszcze starą drogą z Fordońskiej w Bydgoszczy do Gdańsk-Brzeźno równe dwie godziny(start 6 rano o 8-mej już pukałem do drzwi, a żona pokazała, że mam się puknąć w czoło jak się zorientowała, która godzina) później już takiego czasu nie udało mi się wykręcić. Jechałem wtedy "Borewiczem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nnie no ja mówię o normalnych warunkach powiedzmyh piątek godzina 13.00 wyjazd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mówię o normalnych warunkach

Faktem jest, że to było krótko po tym jak odebrałem B4 i chciałem sprawdzić czy poleci katalogowe 178km/h;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że też policja się za takich szaleńców nie weźmie... ehhh ;) (joke)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to jeszcze można wykręcać czasy, ale od czerwca się skończy. Ja na sylwestra 1h 40min z gdańska do torunia. Tylko że wtedy żadnej żywej duszy o 3 rano nie było, a kobieta na bramkach w Nowych Marzach spała.

Dużo zależy jak się trafi z ruchem oraz czym lub z czym się jedzie. Z przyczepą w wakacje to gdzie 3 do 4 godzin do gdyni do portu mi schodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie oraz moją kochaną małzonkę złapała złowroga czarna Vectra.

Myslicie, że przekroczyłem prędkość?

Oooooo nie... :):

 

Przechodziliśmy w miejscu niedozwolonym. Stali na parkingu przy ING - naprzeciw PKO przy skrzyżowaniu Grudziądzkiej z Chełmińską - zamaskowani za drzewem - i nas nagrali :lol

 

Dostaliśmy po 50 zł mandatu (na szczęście bez punktów).

Uwierzcie mi - tak mnie zatkało jak mnie zawołali do okienka i zakomunikowali mandat za przełażenie poza pasami, że 4 razy gliniarz musiał mi powtarzać, abym dał mu dokumenty... :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostaliśmy po 50 zł mandatu (na szczęście bez punktów).

Uwierzcie mi - tak mnie zatkało jak mnie zawołali do okienka i zakomunikowali mandat za przełażenie poza pasami, że 4 razy gliniarz musiał mi powtarzać, abym dał mu dokumenty...

Dobre, widać chłopaki nie mają co robić, albo na paliwo im braknie. Tak czy innaczje uśmiałem się czytając to.

Ktoś ma pomysł do czego to jest? Jak by co to podpowiem, że było w kartonie z lampami:

Zapomniałem za pierwszym razem napisać, ten mały haczyk i ten średni wygląda jak zaczepy do pokrowcy, natomiast to duże C to to nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktem jest, że to było krótko po tym jak odebrałem B4 i chciałem sprawdzić czy poleci katalogowe 178km/h

 

co tak malo?? moj katalogowo podobno ma 180km i tyle pojdzie rowniutko 180 lecialem...

 

Dzisiaj mnie oraz moją kochaną małzonkę złapała złowroga czarna Vectra.

Myslicie, że przekroczyłem prędkość?

Oooooo nie...

 

Przechodziliśmy w miejscu niedozwolonym. Stali na parkingu przy ING - naprzeciw PKO przy skrzyżowaniu Grudziądzkiej z Chełmińską - zamaskowani za drzewem - i nas nagrali

 

Dostaliśmy po 50 zł mandatu (na szczęście bez punktów).

Uwierzcie mi - tak mnie zatkało jak mnie zawołali do okienka i zakomunikowali mandat za przełażenie poza pasami, że 4 razy gliniarz musiał mi powtarzać, abym dał mu dokumenty...

 

takie akcje dzieja sie rowniez kolo pks-u jak sie przechodzi w kierunku netto miedzy taxi tez vectra lapie ludzi ;), ps. Piotrus trzeba bylo dzwonic moze bym pomogl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co tak malo??

Bo Twój jest modyfikowany genetycznie:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo Twój jest modyfikowany genetycznie

 

eee no przed juz mi tyle poszedl :P, oczywiscie moge zalatwic Tobie modyfikacje zeby sie zrobily tanim kosztek, oraz nie duzym grzebaniem, jesli z turbawa zabawa to musisz licznik sobie sprawic, jesli samym boost pinem to wystarczy za 50zl pina sprawic i jest looz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee no przed juz mi tyle poszedl , oczywiscie moge zalatwic Tobie modyfikacje zeby sie zrobily tanim kosztek, oraz nie duzym grzebaniem, jesli z turbawa zabawa to musisz licznik sobie sprawic, jesli samym boost pinem to wystarczy za 50zl pina sprawic i jest looz

Ta jeden torx i trójkątna nasadka i nastawnik trochę pchnąć, lub jeśli sterownik pozwoli to z vaga przestawić dawkę początkową. Niestety wiele się tym nie zdziała, ale zawsze coś. W starych mechanicznych TD łatwiej jest otrzymać znaczny przyrost mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No teraz to jeszcze można wykręcać czasy, ale od czerwca się skończy.

dlaczego akurat od czerwca? Co się zmienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego akurat od czerwca? Co się zmienia?

zamykają drogę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta jeden torx i trójkątna nasadka i nastawnik trochę pchnąć, lub jeśli sterownik pozwoli to z vaga przestawić dawkę początkową. Niestety wiele się tym nie zdziała, ale zawsze coś. W starych mechanicznych TD łatwiej jest otrzymać znaczny przyrost mocy.

 

u Wojtka to wystarczy tak jak u mnie, turbo podkrecic, boost pina wsadzic + jeszcze wyczyscic egr i bedzie latal jak szalony :P aaa no i najwazniejsze KAT OUT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - pytanko: za ile mogę opchnąc elementy przedniego zawieszenia firmy oczywiscie FEBI BILSTEIN? Będę miał do sprzedania, dwa dolne proste wahacze, dwie końcówki drązków i dwa łączniki stabilizatora. Reszte z komplet zakładam na auto.

Tak więc do sprzedania będą:

- łącznik stabilizatora 50 zł/sztuka (2 szt.)

- wahacz dolny prosty 220 zł/sztuka (2 szt.)

- końcówka drążka kierownicy 70 zł/sztuka (2 szt.)

 

Chyba ceny są do przyjęcia, cooo? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie chopaku (wydaje - bo nie orientuje sie w cenach czesci z B5 ;) ), ze dobre ceny beda, oczywiscie jesli mowa o nowych czesciach ;) wystawiaj w dziale lub alledrogo i bedzie looz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to są nówki części przeciez. Nawet w komplecie ze śrubami. A cena? Dla porównania podam, ze LMO dolny prosty na forum kosztuje średnio 260 zeta. Pozostałe ceny też są nizsze niz na Alledrogo oraz w Inter Carsie :D No i to jest FEBI a nie jakiś HP, DELPHI, MAX...(coś tam) czy MasterSport.

A wystawie dopiero w piątek - jeśli zdążę przed wyjazdem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego akurat od czerwca? Co się zmienia?

A wakacyjne pierdoły zaczynają wyjeżdżać i robi się nieznośnie

u Wojtka to wystarczy tak jak u mnie, turbo podkrecic, boost pina wsadzic + jeszcze wyczyscic egr i bedzie latal jak szalony aaa no i najwazniejsze KAT OUT

Wojtek w 1Z ma tą samą pompę co ja w AFN. Turbo sterowane przez kompa, czyli za pomocą zaworku N75. Więc nie jest to już takie proste. Po wyczyszczeniu EGR, najlepiej jest dziada zaślepić, aby nie wrzucać znowusz sadzy do dolotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności