Skocz do zawartości
Gość luki88

Ile palą wasze passaty?

Rekomendowane odpowiedzi

Swojego paska sprzedałem w momencie gdy zaczął palić w normalnej jezdzie 19 litrów gazu silnik 1.8 90km:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trasa: podkarpackie - zachodniopomorskie (tam i z powrotem + na miejscu) = 2.615 km

średnie spalanie: 5,3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój b4 vr6 ABV syncro palił jak chciał. Po trasie najmniej to 11,5 gazu , chociaż jak wracałem nim w tym roku z wakacji to łykał 14,5 cyklonu. W mieście 16 - 20 lpg .

Teraz afn po trasie wyszedł mi 5,8 ON , w mieście jeszcze nie sprawdzałem , ale myślę , że koło 8 ON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki jak w opisie:D na trasie przy pustej drodze to koło 7l/100, a w mieście od 10 wzwyż idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak widać niżej :P Średnia miasto i trasa, ale krótka, do pracy 16km w jedną stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie średnie zużycie to 6,7l/100km z klimą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13l pb jeżdżąc do pracy 20km w jedną stronę, droga bardziej przelotowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trasa 10, miasto 12, zimą średnio 13 l. LPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma 1.9 tdi 110km ma moc dziadek cykl mieszany ok 6.0 l w trasie ponizej 6 nawet do 90 km h 5.3 litra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja ma 1.9 tdi 110km ma moc dziadek cykl mieszany ok 6.0 l w trasie ponizej 6 nawet do 90 km h 5.3 litra

kolki, używaj interpunkcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.8 90 KM - miasto - 12-13l.lpg/100km, trasa: 10,5 - przy prędkości do 170 km/h, rzadko schodzi mniej na trasie, z kempingiem DMC 850kg, połokną tego lata raz 12,5 l LPG/100km, za drugim razem 14,5. Ten silnik może palić mniej, ale uboższa mieszanka to wyższa temperatura spalania mieszkanki - co jest niezdrowe dla zaworów i gniazd.

1.8 75 KM - pali średnio o 1 litr więcej - ustawiał mi ten sam mechanik te samochody w ten sam dzień, siliniki w zbliżonym przebiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 9A, miasto 18.8l/100km, trasa 13.5/100km na LPG, przy ciężkiej nodze, czy stylu emeryta pali tak samo.

Gaz regulowany 2 razy po regeneracji parownika (LPG Igen), zapłon ustawiony.

Czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój 1.8 RP w trasie LPG tak do 120 jadąc spokojnie gazem operując to 8 litrów, misto wiadomo 10< lpg , benzyny :D tyle ile wleje :P jak jade na benzynie nie jadę oszczędnie :D

Poprzedni właściciel skrecił gaz chyba jakoś bo na gazie to sie poprostu przemieszcza ten samochód a na benzynie :D:D:D

Edytowane przez grzybek141

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.8 90 KM - miasto - 12-13l.lpg/100km, trasa: 10,5
1.8 75 KM - pali średnio o 1 litr więcej

 

Tu się nie zgodzę:) z całym szacunkiem ale Nie masz racji... :)

1.8 75KM w moim przypadku trasa 8/8,5l LPG w mieście 9/9,5l no w zimie do 10l LPG:) powyżej 10l ciężko żeby wziął i to nie jest żaden styl starego emeryta czy dziadka, normalna jazda momentami dyfer i jazda:)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja natomiast napisze ile pali znieslawiony passt b4 vr6 rocznik 1993,bo widzialem wiele roznych informacji na google i ...no i wlasnie....

Miasto okres letni 10-11 litrow

Trasa okres letni do ok 120 km/h 8.5-9 litrow, powyzej nie wzial mi wiecej niz 17 litrow(blizej predkosci max)

Miasto okres zimowy 12-13 litrow

Trasa okres zimowy ---nie sprawdzone,bede w stanie napisac w styczniu jak pojade do Polski

Nadmienie,ze inne wpisy roznia sie znacznie,to tez dlatego bylem zdziwiony jak ktos pisal spokojna jazda w miescie 13-14 a co niektorzy 15 litrow...domyslam sie ze to musialo byc butowanie z kazdego skrzyzowania,badz jednostka ktora byla niezadbana....

Spalanie poparte nie tylko, tym co wskazuje komputer,ale tez ilosc zrobionych kilometrow wzgledem ilosci paliwa w baku.

NIe popatrzylem jakie dane fabryczne sa,ale powinny byc takie same badz ,nieznacznie sie roznic.Silnik ma przejechane 30 tys km....nie po remoncie...zainwestowalem w tem samochod 3 lata temu wkladajac nowy silnik i troszke innych gratow....zero problemow

Polecam ta jednostke nawet po sporym przebiegu,ale wyremontowana w poprawny sposob,...cudow nie mozna oczekiwac,kiedy samochod wyglada jak zlom...

P.S

Witam wszystkich na forum,gdyz jest to moj pierwszy wpis...raczej nie ostatni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój pasek 1.6 td 80km na trasie pali 5.5l w mieście 6l

Edytowane przez emmo
Błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na trasie w lecie bo inne kapcie komplet z bagażnikiem spala ok 5 z groszami w zimie udało mi sie zejsc ponizej 5 przy nomralnej jezdzie, na trasie z butem w podłodze ciagle potrafi i 6 nawet ponad zjesc:) miasto mysle do 7 max pali, jak normalnie jezdze to srednio mi wychodzi ok. 6 tj poł trasa poł miasto:) udało mi sie tez czasem zeby w miescie spalił 6 ale to juz delikatne toczenie sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raf_1984 , mój 9a z BLOSEM pali 13l na 100km gazu, parownik OMVL większy pod blosa, dojeżdżając do pracy 30km i z powrotem (trasa), jazda dość dynamiczna, na blosie to 9a super chodzi, mikser to się chowa, 160km/h albo i lepiej mam prawie codziennie jak ktoś wkurzy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego to nie wiem jak ty jezdzisz....

Moj po Lodzi pali ok 13,5L LPG na zwyklych kolach a na 225/40R18 ok15LLpg.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności