Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dało by rade podkreślić na czerwono (tak jak na starym forum) info o nowej nie przeczytanej prywatnej wiadomości?

 

to zostawmy na koniec. dodaj to do listy rzeczy do zrobienia jeśli możesz.

 

i jeszcze jedno, jestem w dziale B5, naciskam Szybkie Menu -> Oznacz fora jako przeczytane, i zamiast oznaczyć dział B5 jako przeczytany, mam oznaczone całe forum... coś robię nie tak? Ostatnio robiłem tak samo i było ok...

 

szybkie menu służy do oznaczania całego forum (wszystkich działów) jako przeczytanego. dany dział można oznaczyć jako przeczytany korzystając z narzędzi forum - widoczne w dziale nad tabelką wątków, obok opcji przeszukaj to forum. dodamy to później do działu "jak to zrobić:...

 

Dobry by był taki myk, wchodzimy do jakiegoś tematu, i strona automatycznie nam się przewija do pierwszego nie przeczytanego postu. Bo tak trzeba przewijać... :/

 

taka możliwość jest. to forum działa troszkę inaczej - kliknięcie w nazwę tematu przenosi nas do jego początku. kliknięcie ikony przed nazwą tematu - do pierwszej nieczytanej odpowiedzi. kliknięcie ikony w kolumnie "ostatni post autor" przenosi nas do ostatniej wiadomości w wątku. jeśli wejdzie Wam w krew zaręczam, że jest o wiele wygodniejsze :) również dodamy to do działu "jak to zrobić"..

 

mam nadzieję, że pomogłem

 

nie wiem czy było to zapytanie bo za dużo tu czytania :D

 

więc: czytam sobie posty czytam, niektóre działy oznaczam jako przeczytane i chciał bym zobaczyć pozostałe posty z całego forum których nie przeczytałem. Kiedyś był ten przycisk po prawej u góry, a teraz jest tylko Dzisiejsze Posty - co pokazuje wszystkie posty, przeczytane i nie. Jest gdzieś ten guziczek ukryty przede mną czy jak?

hm... u mnie wlaśnie w tym miejscu znajduja się wszystkie posty nieprzeczytane.. może akurat przypadkiem miałes tam posty tylko z dnia w którym pisałeś? już jest ok :) ?

 

i czy przykładowo to info Passat forum > Administracja > Propozycje i informacje dotyczące forum > zmiany na forum! dało by się umieścić też na dole strony a nie tylko na górze? Po przeczytaniu paru postów trzeba przewijać stronę do samej góry, a tak by było pod ostatnim postem, pstryk i gotowe.

 

tak, poźniej pewnie to dodamy bo faktycznie może być męczące. jesli możesz, dodaj do listy do zrobienia

 

Moze przesadzam z zyczeniami ale nie daloby sie zrobic ignorowania calego dzialu ?

Np. czytam jakis post w dziale B3 i clikam ignoruj ten dzial

tak btw to "ignoruj ten watek" tez nie znalazlem

 

dodaj to prosze do listy rzeczy do zrobienia

 

The_Saint - musisz wejść w skrzynkę i potem w opcje wiadomości wysłane (bądź odebrane). Nie wiem czemu, ale ja miałem ponad 300. A zawsze wszystkie kasowałem :kwasny:

 

Danek - dokładnie trzeba zrobić jak mówisz. po prostu przy imporcie wiadomości prywatnych moglo nie wszystko pojsc tak jak mialo w zalozeniu. Jednokrotne usuniecie "do zera" nie powinno już później powodować podobnych kwiatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj - jędrek, jędrek. Tyle postów i bez funkcji EDIT :?::rotfl:

Toż za to permamentny :ban?: moze być. Tylko że nad tobą nikogo nie ma...

 

A co w kwestii przeniesienia przycisku o którym wspominałem i o synchronizacji zegara z shoutem :?: Da sie cos zrobić :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle opcji bez edit, gdyż odpowiadam na strasznie dużo postów w kolejności w jakiej je czytam. w ten sposób niczego nie pominę. w tej sytuacji użycie edita chyba mogę sobie wybaczyć?

 

Twoje propozycje są na liście rzeczy do zrobienia? Jeśli nie, wpisz je tam. Lista będzie realizowana w najbliższych dniach - i tylko ona - wg kryterium ważności zmian. Nie damy rady przetrzepywać każdego wątku w którym piszecie. Temat "lista do zrobienia" nie powstał bez powodu. Scentralizowanie "problemów" i propozycji pozwoli nam sprawniej tym zarządzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem co się stało ale nie widać ilości napisanych postów. Czy tak ma być czy to tylko chwilowy zanik??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie nie wiem co się stało ale nie widać ilości napisanych postów. Czy tak ma być czy to tylko chwilowy zanik??

Tak ma być. Ilość postów możesz zobaczyć w profilu publicznym danego forumowicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać pod avatarem usera, nietrzeba wchodzić w profil.

Skórka vb standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy profilu przy wyborze modelu paździocha, brak np. modelu 3B6....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest oznaczenie wewnętrzne VW, więc po co Tobie to?? 3BG to 3BG, a nie 3B3 lub 3B6!!:603:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja "oznacz fora jako przeczytane" która jest na głównej stronie forum (na dole), powinna byc raczej na pasku zadań w przypadku, gdy mamy przed sobą listę tematów do przeczytania bądź zignorowania. Na głownej stronie jest ona zupełnie nieprzydatna. W ciemno mamy klikac, żeby wszystkie fora oznaczyć jako przeczytane :?: Wiem, wiem - ta opcja jest również w "szybkim menu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinny

Czy są już nowe adresy rss? Nigdzie nie mogę znaleźć, a miały być dostępne w ub. tygodniu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wyluzujcie troche, wszyscy mają niewiele czasu, a Wy Nas jeszcze rozliczacie z terminów!!

 

Jeśli RSS będzie zrobiony, to zapewne ktoś poinformuje Was o tym.

 

Po za forum także jest praca, dom i czas wolny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co z grupami?? chodzi mi np o grupę Lubelską, Podkarpacką, Świętokrzyską. Po zmianie skryptu te grupy w zasadzie znikły z forum, można się do tego dostać tylko przez Ustawienia ->Grupy użytkowników i tam można dołączyć lub opuścić jakąś grupę. Ale gdzie można zobaczyć wszystkich użytkowników danej grupy? Jak mogę zamieścić linka do danej grupy? i co z masową korespondencją??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem calosc i chyba nikt sie o to nie upomnial :

kiedys po najechaniu kursorem na temat pojawiala sie duza czesc pierwszej wypowiedzi ( teraz tylko pare slow ) i byl tez ostatni post w danym temacie - czego teraz brak ??

 

PS : szczerze to na poczatku nie moglem patrzec na to forum, teraz jednak nie tylko jest przyjemne dla oka, ale i praktyczne, gratulacje noworocznej zmiany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak bez nerwow i nadmiernych stresow, czy cos juz wiadomo co z kanalami RSS?

Strasznie brakuje mi tych z poprzedniego forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie po konsultacjach z kaziem będę działał w tym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie jak to teraz jest z tym nowym forum. wczesniej jak pisalem post w jakims watku i ktos odpisal to dostalem powiadomienie na maila.

czy na tym forum tez tak jest czy musze wprost w danym watku wybrac narzedzia watku->subskrybcja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie menu/edycja opcji/Domyślny tryb powiadamiania o postach/automatyczne powiadomienia na email

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli otwieram jakis nowy temat w ktorym nigdy nic nie pisalem i napisze odpowiedz. To zeby otrzymac powiadomienie musze wybrac: Narzędzia wątku->subyskrybuj ten wątek?

Czy robi sie to automatycznie? Pamietam ze poprzednio bylo automatycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jesli otwieram jakis nowy temat w ktorym nigdy nic nie pisalem i napisze odpowiedz. To zeby otrzymac powiadomienie musze wybrac: Narzędzia wątku->subyskrybuj ten wątek?

Czy robi sie to automatycznie? Pamietam ze poprzednio bylo automatycznie

Wejdż w Ustawienia ->Edycja opcji i znajdź Domyślny tryb powiadamiania o postach i wybierz z listy Automatyczne powiadomienie na email.

I na dole naduś guzik "Zapisz miany".

 

Można też odpowiedając na posta zjechać trochę niżej i w Dodatkowych opcjach wybrać sposób powiadomienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności