Skocz do zawartości
topek

Jak i jaka plyte skutecznie wypalic dla MCD/MFD

Rekomendowane odpowiedzi

Moja nagrywarka to LG GH22NS30

Zmień nagrywarkę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy plik profilu z tego chomika jest poprawny? Czy dobrze wykonuję wszystkie czynności ? Będę wdzięczny za odpowiedź.
Moja nagrywarka to LG GH22NS30
spróbuj na innej nagrywarce ja jak nagrywałem to na jednej nagrałem i nie chodziło a na drugiej to poszło od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czajan22

witam,navi rns 510 dynaudio 1TO035680 B HW:HO3 SW:0900 nie działa to znaczy załancza sie wyskakuje logo i za chwile wyłancza sie,napewno przyjmuje płyte mysle o wgranu nowego softa najlepiej spolczonego z lektorem tylko nie wiem który?

auto posiada fobryczny czujnik parkowania

do mojej navi który soft jest odpowiedni i czy po wgraniu nowego softa bedzie sie wyswietlało logo dynaudio??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy na navi MCD można odczytywać płyty CD w postaci audi albo mp3?? Wkładałem CD i mi jej nie czyta. Jeśli odczytuje to w jaki sposób mam nagrać sobie CD audi / mp3?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie czy na navi MCD można odczytywać płyty CD w postaci audi albo mp3?? Wkładałem CD i mi jej nie czyta. Jeśli odczytuje to w jaki sposób mam nagrać sobie CD audi / mp3?? Pozdrawiam

MP3 nie czyta.nagraj na najmniejszej predkosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej MFD w pasku z 2003 chodzi Blaupunkt TeleAtlas POL-CZE 2009-2010 z Torrenty org. Nagrany na Clone-CD z predkoscia x1,oczywiscie polski lektor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie czy na navi MCD można odczytywać płyty CD w postaci audi albo mp3?

 

MCD czyta płyty z muzyką w formacie audio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomsil

Witam.

Zakupiłęm niedawno swojego wymażonego Passata :)

Niestety mam problem z nagraniem płyty w taki sposób aby została ona odczytana w radiu

Posiadam Radio Navigation System Wersja "A", jednak znalazłem do niej spolszczenie menu, link: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1538846.html. Mam niestety ww. problem :(

Czy ktoś z kolegów mógłby mi pomóc w tej sprawie?

 

Do tej pory nagrywałem CloneCD z prędkością x1 jak również przez Nero12 i po włożeniu płyty do Navi wypluwa mi płytke a po ponownym jej włożeniu wyskakuje komunikat "Navigation defekt!" i koniec, nic się nie dzieje :/

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

 

Wypalam płytki znalezione na chomikach i innych możliwych miejscach... Niestety wszystko daje ten sam efekt :( Prosi mnie o oryginalną płytkę. Stąd też moje pytanie czy jest ktoś kto może jakoś mi udostępnić poprawny obraz? Nagrywarek używałem już wielu... Płyty zmieniam pomiędzy VERBATIM CD-R oraz SONY CD-R, a więc z tego co tu koledzy piszą prawidłowe. Używam CD-Clone i używam dołączonych Profili do nagrywania na jak najmniejszej prędkości. Jedyne co mi do głowy przychodzi to nieprawidłowy obraz.

 

Proszę o Pomoc.

 

Pozdrawiam

Paweł

[email protected]

 

################################################################

################################################################

 

 

Witam,

 

na szczęście problem już nie aktualny!

Cały dzień siedziałem wypalając jedną płyte za drugą i używając coraz to nowych nagrywarek. Dla tych co w przyszłości będą mieli podobne problemy oznajmiam, że nagrywarki firmy HP, wszystkie albo zdecydowana większość nie radzi sobie z wypaleniem map GPS. Pierwsza nagrywarka LG (raczej wiekowa) i wszystko śmiga i buczy. Tak więc dla ludzi o tym samym problemie powtarzam:

NIE KAŻDA NAGRYWARKA DAJE RADĘ POPRAWNIE WYPALIĆ MAPY.

 

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w mój problem, jestem wdzięczny za szybką reakcję i dobre rady.

 

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez Paolus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój RNS czyta wyłącznie wypalane płytki Sony. I mapowe i z softem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,ja mam nastepujący problem, mam najnowsza mapę do mojej nawigacji MFD wersji D, mapa to Pl - Czech - 2012 - 2013, w mojej nawigacji płyta uruchamia się normalnie i po odpaleniu i włączeniu trybu info to znaczy żeby pokazywał moja aktualną pozycję nawigacji pokazuje mi że jestem na środku morza hehe i można czekac wieki i tak to nic nie daje, po właczniu prowadzenia do celu zawsze pokazujea samą trasę, po włożeniu płyty z nawigacja o rok starsza wszystko jest ok, jaka może byc przyczyna takiego zachowania mojej navigacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
płyta uruchamia się normalnie i po odpaleniu i włączeniu trybu info to znaczy żeby pokazywał moja aktualną pozycję nawigacji pokazuje mi że jestem na środku morza hehe i można czekac wieki i tak to nic nie daje, po właczniu prowadzenia do celu zawsze pokazujea samą trasę, po włożeniu płyty z nawigacja o rok starsza wszystko jest ok
ja bym spróbował nagrać mapę jeszcze raz bo winna może być że źle jest nagrana płyta bo skoro na starej mapie działa normalnie a na nowej fiksuje to winna jest nowa mapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko z tym jest problem bo te mapy nagrali mi nasi koledzy z forum. możektosby był tak uprzejmy i wysłał mi poczta działajacą nowa mapę. z drugiej strony jest to dziwne, dwie płytki od zupełnie innyc osób byłyby źle nagrane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dwie płytki od zupełnie innyc osób byłyby źle nagrane
:hmm no to może być jeszcze wina lasera ale co do tego nie jestem pewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to może być jeszcze wina lasera ale co do tego nie jestem pewny

Dokładnie.

 

Recepta ,,lekarska,, jest prosta:

1. Nieodpowiednia nagrywarka.

2. Zabrudzona optyka.

3. Inna płyta CD.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nagrywam płyty starym LITE-ON-em DVDRW SHW-160P6S ATA (nie czyta już niektórych płyt) a jako nośnik pierwsza lepsza płyta z tesco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziki koledzy, wyczyszcze lares i spróbuje jeszcze raz włączyć mapke, dam znac czy sie udało,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś już pisał to przepraszam, ale dobrze jest kupić płytę RW (wielokrotnego zapisu). Wiele razy miałem taką sytuację że jakiś napęd nie chciał czytać zwykłych dvd (cd) a dvd(cd)-rw czytał bez najmniejszych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś z okolic Katowic lub poprzez wysyłkę jest w stanie wypalić mi prawidłowo najnowsza dostępna mapkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

delete

Edytowane przez jarucki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności