Dlaczego mam słabiutki nawiew powietrza ?
dodany przez
siniakTDI, w Passat B5 (3B i 3BG)
dodany przez
siniakTDI, w Passat B5 (3B i 3BG)
Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności