Skocz do zawartości
pobs

Etka 7.0-jak rozwiązać problemy...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z Etka 7.3. Wszystko się ładnie zainstalowało, ale jak się włączy program to wyswietla się inf "stan państwa danych systemu etka jest nieaktualny. Proszę przeprowadzić aktualizacje... Marka vw jest nieaktualna i nie może być już używana" Uruchom etka też nie jest podświetlony. Zainstalowało mi się tez etka 7.3 online update i tam przeprowadzałem jakąś aktualizacje ale to nic nie dało. O co może wtym chodzić? Z góry dzięki za odp

 

Cofnij datę systemową w komputerze o rok i będzie śmigać :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tylko nie wiem jak cofnąć tą datę:ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, tylko nie wiem jak cofnąć tą datę:ocochodzi

kliknij w zegar dwa razy i pokaże ci się okno z datą i godziną i tam wpiszesz datę którą chcesz i potem kliknij ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. Działa, rozumiem że teraz musi być ta data cofnięta przez całyczas aby korzystać z Etki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki chłopaki. Działa, rozumiem że teraz musi być ta data cofnięta przez całyczas aby korzystać z Etki?

 

Tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zainstalowałem Etka 7.3 aktualizacja 885/119 czy można tam wyszukiwać po numerze vin ? do programu jest dołączony vin creator ale nie bardzo wiem skąd wziąć te wszystkie dane które tam należy wpisać. Czy ktoś z tego korzystał ?

 

 

vin.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIN-creatorem możesz odkodować numer VIN poprzez podanie tych wszystkich danych jak na obrazku. Taką wlepkę znajdziesz w książce serwisowej na pierwszej stronie albo w aucie. Wyszukiwanie po VINie samo w sobie nie działa tak jakby się tego chciało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet stworzenie takiego pliku i wrzucenie go do Etki, nic nie da właścicielom samochodów przed rokiem produkcji 2001. Etka wyszukuje części pod konkretny nr VIN dopiero po roku 2001.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że będzie to działało tak jak w salonie VW widziałem że oni też korzystają z programu etka wystarczy że podam vin i jaką część szukam i od razu mi pokazuje nr części do mojego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, która Etka będzie mi chodzić pod Vistą 32 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.3 dziala pod Win7, wiec i pod Vista powinna ruszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki bardzo, sprawdzę i dam znać. Pozdrawiam

Potwierdzam, Etka 7.3 działa pod Vistą

Edytowane przez Kowal44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Etka 7.3 działa pod Vistą

 

Jak Donek ratyfikuje ACTA to lepiej się tym nie chwal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tjs23

Witam

Panowie takie pytanie.. dotyczace ETKI

Sciagnelem zaisntalowalem ETKA 7.3 + update + VIN Creator [PL] i oczywiscie blad HARDLOK not found..

Mam System XP Home EDITION oczyiwscie 32 Bity. co na to poradzic moge..

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my tu gadu gadu a ja też potrzebuję Etkę:) bardzo proszę o info skąd mogę kupić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak najłatwiej zdobyć taką ETKE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukać "chomiki" "PEB" i wiele innych stronek gdzie wielu ludzi wrzuca takie pliki na serwery hostujace, jest tego tak wiele ze dziwią mnie takie pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z moją etka 7.3 plus nie widzi aktualizacji nie wiem czemu próbowałem zmieniać foldery wpisywać loginy i hasła oraz cofać datę w kompie i nadal nic. System to XP 32 bit

 

Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest progres mały ale jest

Otóż etka przy próbie aktualizcji do 966 zrywa aktualizacje po wypakowaniu plików oraz nie pokazuje rysunków

Czy ktoś może mi pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem znowu z aktualizacją jednej marki "audi" za cholerę nie chce się aktualizować stoi na 950 i ni chu chu dalej reszta marek jest zaktualizowana do najnowszego. Co ciekawe po pobraniu aktualek i włączeniu w etce aktualizacji audi pliki z folderu znikają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności