Skocz do zawartości
pobs

Etka 7.0-jak rozwiązać problemy...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś orientuje się czy jest możliwość zmiany języka w Etce 7.0 z niemieckiego na język angielski bądź polski? jakaś łatka, albo w dodatkowych funkcjach, bo u mnie z niemieckim lipa jest straszna?

Z góry dziękuję za odpowiedź. :vw:

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wait..."w moim przydomowym serwisie" :D mam po polsku - sprawdze

 

Jerzy już mnie wyręczył.

Przy instalacji wybierasz i później zmieniasz za pomocą tej mikrofali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji jest możliwość wyboru języka.Powinineś zaznaczyć również j.polski.Jeżeli to zrobiłęś,to po uruchomieniu programu kliknij ikonę podobną do "kuchenki mikrofalowej" i tam znajdż wybór języka.

Pomyłka-Wybór języka jest chyba w Elsie.Tylko ikona w drugim rzędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ok: znalazłem mikrofalę :hyhy: w instalacji pamiętam, że był tylko język "do instalacji" ,ale już mam PL

:hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei nie moge jej zainstalowac pownownie. Kiedys mialem, odinstalowałem bo nie moglem sie na ten interfejs przestawi, teraz jak chce zainstalowac wywala jakis EMT2000 serwer error , mam drugi dysk z systemem czysty i blad jest ten sam. kilka wersji instalowałem, ciagle to samo. a z pol roku temu chodzila bezblednie na tym kompie. jakies sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj calkowicie Etkę.Usuń również folder w którym była zainstalowana.Następnie wyszukaj etkinst.ini-usuń.Ja również oczyszczałem windows\preftech .

Mi pomogło,myślę że Tobie również

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro rusze to na druigm dysku ktory ma Windowsa Lighta - odpala sie 2 razy szybciej, bez jakis tam dodatkow. tu nigdy nikt o etce nie slyszal dlatego bylem zdziwniony ze wywalilo ten sam blad. Rejest czyscilem i to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukaj wszystkie wpisy w rejestrze systemowym dotyczące programu ETKA i je usuń. Usuń też wszystkie pliki z dysku C dotyczące tego programu, np przez Total Commandera, zaznaczając w wyszukiwaniu pliki ukryte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pliki nie sa uktryte, czysty system, kopiowaem recznie te pliki co po wyborze dyzku kopiuje i nadal to samo. ciagle ten Blad EMT module 2000 Serwer. moze to wina systemu plikow NTFS ? moze ma byc fat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moke PW też doszło, i powinieneś dać radę :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanko odnośnie ETKi 7 :-) Mianowicie wkurza mnie oglądanie schematów/rysunków poszczególnych podzespołów. Tabelka z opisem poszczególnych części składowych po prawej stronie zajmuje 80% miejsca a tabelka z rysunkiem około 20% :-( Nawet jak się weźmie powiększenie to niby część jest powiększona ale nadal w tym małym pasku z lewej strony i trzeba przesuwać żeby cała zobaczyć. Nie da się jakoś powiększyć tego okna z rysunkami kosztem okna z opisem części ?? Pozdrawiam wszystkich i czekam niecierpliwie na odpowiedź :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U mnie po prostu ustawiasz kursor myszy na "linii" oddzielającej widok części od rysunku. (wygląd kursora <-&gt;) i powiększasz lub zmniejszasz tak jak ci pasuje.

Pozdrawiam

 

EDIT

 

1.jpgkrótki opis co i jak

 

2.jpg ręczne poszerzenie rysunku

 

Oczywiście wszystko w ETKA 7

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kosiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie się nie da nic przesunąć, dziwne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość 1280x1024 załatwi sprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozdzielczość 1280x1024 załatwi sprawę

Troszkę poprawia ale to nie to samo co u "kosiad-a" :-(

Ja mam ETKA 7.0 aktualizacja 597 i nie mam możliwości przesunięcia tego okna, nawet nie mam tych lupek nad rysunkiem :-( może zmiana aktualizacji coś pomoże??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam ETKA 7.0 aktualizacja 597 i nie mam możliwości przesunięcia tego okna, nawet nie mam tych lupek nad rysunkiem może zmiana aktualizacji coś pomoże??

 

Tego kolego nie wiem ale u mnie wersja 666:D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

745 to jest najnowszy pakiet Etki dla VW. Polecam te wersje z tecraForum co ma akutualizacje on-line.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ma akutualizacje on-line.

 

A jak nie chce sie aktualizować ? Co ustawić ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
745 to jest najnowszy pakiet etki dla vw. Polecam te wersje z tecraforum co ma akutualizacje on-line.

 

755.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności