Skocz do zawartości
pobs

Etka 7.0-jak rozwiązać problemy...

Rekomendowane odpowiedzi

czy chodzi o ten plik upd3440.log jest w notatniku otwierany

Tak. VW Audi 8230, Skoda 3570, Seat 3510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam Etke 7.2 i problem z uruchomieniem jej

oto screen [ATTACH]37085[/ATTACH]

jak ją uruchomić ktoś mi pomoże ?

 

wystarczy zmienic date systemowa no o rok w tyl , sciagnie pierwszy update i juz bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak. VW Audi 8230, Skoda 3570, Seat 3510

niestety dalej nic i ten sam błąd

 

---------- Post added at 13:18 ---------- Previous post was at 13:16 ----------

 

wystarczy zmienic date systemowa no o rok w tyl , sciagnie pierwszy update i juz bedzie ok

dzięki:dobrze tylko co jak zmieni się data na aktualną znowu przestanie działać ? kliknołem aktualizacje ale wyskoczyło mi ze "brak dostępnej aktualizacji"

mam pytanie co wpisać w okienka myETKA ID/Nazwa użytkownika/Hasło

Czy do tego trzeba zarejestrować się na stronie http://etka-online.net/ i wpłacić te 10$ miesięcznie lub 70 $ na stałe?

Edytowane przez mielke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie poszukuje kogoś kto pomógłby mi w odpaleniu programu etka poniewaz program mi sie ładnie zainstalowal i sciagnoł instalacje ale nie mam aktywnej ikonki START EPC i nie mogę wejsc w program. Co zrobić bo nie mam juz bladego pojęcia męcze sie z tym drugi dzień. Jak cos to piszcie na gg 1544291 Pozdrawiam Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam aktywnej ikonki START EPC i nie mogę wejsc w program.

Jak wersja ETKA? 7,2v5? Jeśli tak to najpierw musisz zainstalować aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam etke 7.0

Vw ver 806

Audi ver 799

Seat ver 334

Skoda ver 340

i juz narazie ic wiecej sie nie dzieje,ale mam podobne problemy co byly opisywane wczesniej.Kiedys moglem szukac auta po nr vin teraz za kazdym razem pokazuje mi ze nr nadwozia nie znany wiec nie wiem w czym jest problem.

Ogolnie wszystko dziala

Ps.Mam jeszcze pytanko co do tych cen co sie pokazuja w etce na ile one sie odnosza do cen rzeczywistych w aso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@misiekkrk81: jesli masz windows vista/7 to program uruchom jako administrator i do tego w trybie zgodnosci zaznacz Windows XP z SP3. Powinno pomoc. Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki help,

Mam ETKA 7.0 aktualizacja 652 i za nic nie chce się aktualizować z internetu. Co mam zrobić, jak ustawić itp.

 

Z góry wielkie dzięki za info,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poszukać w necie ETKA v 3 tam wszystko działa jak należy, nawet wyszukiwanie po vin jak się doda do bazy swój nr VIN wtedy dekoduje części. Aktualizacja jest 824/352/358/824

Edytowane przez carlos770

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Etka 7 od jakiegoś czasu przestała pobierać updaty automatycznie, no to pobierałem ręcznie i wrzucałem do folderu Upload i wszystko się ładnie instalowało do aktualizacji 823. Teraz mimo że aktualizacje 824 i kolejne znajdują się w tym folderze to etka mówi że brak uaktualnień. Może ktoś się orientuje co się stało? System Win XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego a dasz linka skad bierzesz aktualizacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie

Przesiadłem się na Laptopa Acera Emachines E730G z win7 Home premium 64bit i nie mogę znaleźć działającej wersji pod ten system czy ktoś pomoże mi w tej sprawie ?

Jeśli ktoś ma taki system i zainstalowany ten program niech odezwie się na gg lub priv

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
win7 Home premium 64bit i nie mogę znaleźć działającej wersji pod ten system

Nie ma działającej ETKA na tym systemie, przynajmniej ja nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

postaw wirtualnego XP i tam zainstaluj jak narazie to jedyny sposob na W7 64b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
postaw wirtualnego XP i tam zainstaluj jak narazie to jedyny sposob na W7 64b

 

:hmm Home premium 64 bit, najgorszy szit z siódemek, nawet wsparcie Microsoftu nie udostępnia wirtuala na ten właśnie system. Po tym jak udało mi się w jakiś sposób ściągnąć tego XPM-a okazało się ze nie mogę w boisie włączyć opcji "wirtualnego wsparcia" czy coś takiego, i żadne z programów które nie działały, nie działają dalej, a nawet ten zakichany XPMode nie działa.

Przyjdzie mi chyba zapodać jakiś witaminizowany Pro albo Ultimate bo Hp to rozdają chyba tylko po to żeby zrazić do siebie userow Windowsa7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż... ja mam Win7 HP 64bit i ETKA lata jak ta lala... Wirtualny XP z resztą też, ale nie jest potrzebny, bo ETKA pod 7 lata :P

 

 

XP na Win7 Home Premium 64bit

 

A wersję ETKi działającą u mnie wrzucę na pewnego gryzonia, jeśli ktoś będzie potrzebował.

Edytowane przez neurojarre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy.Podpowiedzcie mi skąd ściągnąć Etke by samemu dobierać graty. może być link do ściągnięcia lub jak ktoś jest z wawy i ma na płytce to bym był wdzięczny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

przeczytales ten watek ?

wszystko jest podane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Koledzy.Podpowiedzcie mi skąd ściągnąć Etke by samemu dobierać graty. może być link do ściągnięcia lub jak ktoś jest z wawy i ma na płytce to bym był wdzięczny:)
wal na pw lub gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności