Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

...ok, dzięki. Już znalazłem fotę, na której widzę, że oryginalne wahacze były w moim aucie "po wewnątrz" zamontowane :mur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby ktos dac numer seryjny sprezyn do passata wzmocnionych(obnizajacych o 20mm)? i czy moze orientujecie sie jaka cena jest w aso i czy mozna gdzies dostac je poza aso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam uszkodzony moduł komfortu do wersji B5 (auto takie jak pod nickiem) o numerze 1JO959799G. Chce kupić bądź taki właśnie moduł (nigdzie nie mogę takiego znaleźć - jest to wersja 3-gniazdowa), bądź to dowiedzieć się jaki inny moduł mogę zastosować do mojego auta ale uwzględniając chęć założenia alarmu z pilota (możliwa opcja domykania szyb z pilota). Będę wdzięczny również za potwierdzenie czy moduł komfortu lokalizuje się pod siedzeniem kierowcy.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Posiadam uszkodzony moduł komfortu do wersji B5 (auto takie jak pod nickiem) o numerze 1JO959799G. Chce kupić bądź taki właśnie moduł (nigdzie nie mogę takiego znaleźć - jest to wersja 3-gniazdowa), bądź to dowiedzieć się jaki inny moduł mogę zastosować do mojego auta ale uwzględniając chęć założenia alarmu z pilota (możliwa opcja domykania szyb z pilota). Będę wdzięczny również za potwierdzenie czy moduł komfortu lokalizuje się pod siedzeniem kierowcy.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź

 

Pozdrawiam

Tak moduł komfortu znajduje się pod siedzeniem kierowcy.Jesteś pewien że tam jest litera G a nie ,bo Etka takiego nie znajduje.Ewentualnie napisz coś więcej o wyposażeniu:masz dwie czy cztery elektryczne szyby?czy zamki masz sterowane z pilota w kluczyku,ewentualnie czy jest fabryczny alarm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak moduł komfortu znajduje się pod siedzeniem kierowcy.Jesteś pewien że tam jest litera G a nie ,bo Etka takiego nie znajduje.Ewentualnie napisz coś więcej o wyposażeniu:masz dwie czy cztery elektryczne szyby?czy zamki masz sterowane z pilota w kluczyku,ewentualnie czy jest fabryczny alarm?

 

Tak jestem pewien, że to jest literka G. Z innych oznaczeń mogę podać to : ZM midimax 5DK 007 953-00, poniżej jest : I 617 98. Moduł był wymontowany w chwili gdy kupowałem auto. Mam dwie elektryczne szyby, centralny zamek jest - ale nie wiem czy był pilot wcześniej - dostałem tylko kluczyk. A co do alarmu - to nie mam zielonego pojęcia, jednak nie dochodzi do żadnego uzbrojenia (mrugnięcie kierunkowskazami, brak żadnej diody) jeśli o takie rzeczy chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty go wymontowywałeś?Pamiętasz czy wszystkie trzy gniazda były podłączone?

 

No właśnie nie ja :/ a przyznam że nie zaglądałem pod fotel kierowcy co by przyjrzeć się tym kabelkom (wtyczkom).

 

Posłużę się tu linkiem (>>> TUTAJ <<<), który przenosi do strony Archiwum Allegro. Jest tam małe zdjęcie na którym moduł w lewym dolnym rogu jest moja wersja - 3-gniazdowa). To jedyne ze zdjęć jakie znalazłem na temat mojego modułu - informacji mam równie wiele :/. Jeśli jakimś rozwiązaniem są teraz kable pod dywanikiem to zajrzę tam pierwszą wolną chwilą mając auto w zasięgu ręki. Może to faktycznie coś wyjaśni. A otworzenie tego modułu sprawi, że będę miał dostęp do jakiś innych numerów przydatnych w ETKU ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie ja :/ a przyznam że nie zaglądałem pod fotel kierowcy co by przyjrzeć się tym kabelkom (wtyczkom).

 

Posłużę się tu linkiem (>>> TUTAJ <<<), który przenosi do strony Archiwum Allegro. Jest tam małe zdjęcie na którym moduł w lewym dolnym rogu jest moja wersja - 3-gniazdowa). To jedyne ze zdjęć jakie znalazłem na temat mojego modułu - informacji mam równie wiele :/. Jeśli jakimś rozwiązaniem są teraz kable pod dywanikiem to zajrzę tam pierwszą wolną chwilą mając auto w zasięgu ręki. Może to faktycznie coś wyjaśni. A otworzenie tego modułu sprawi, że będę miał dostęp do jakiś innych numerów przydatnych w ETKU ?

Z tego co widzę w Etce to powinien pasować 1J0959799S,jest na dwie szyby ze sterowaniem radiowym co by tłumaczyło potrzebę trzeciej wtyczki.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podświetlenie masz czerwone czy jeszcze zielone?

 

Podświetlenie konsoli na czerwono. Znaczy się resztki podświetlenia - bo środkowa konsola, m.in. zespół pokręteł od nawiewu jest nieaktywne (nie wiem czy to też wchodzi w skład odpowiedzialności modułu komfortu (a właściwie jego braku).

 

Podświetlenie zegarów na niebiesko, ale pewnie nie o to pytasz.

 

Nie wspomnę o oświetleniu wnętrza :/ Dobrze, że mamy lato i później robi się ciemno...

 

Już nie wiem gdzie tu szukać :/

 

---------- Post added at 19:59 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

 

Z tego co widzę w Etce to powinien pasować 1J0959799S,jest na dwie szyby ze sterowaniem radiowym co by tłumaczyło potrzebę trzeciej wtyczki.

 

1J0959799S - z tego co widzę na zdjęciach wersja S faktycznie ma 3 gniazda. Myślę, że to może być to. Znalazłem jedną sztukę na Allegro. Trzymajcie kciuki panowie i panie.

 

@riccardoa - dziękuje bardzo za pomoc oraz za poświęcony czas.

 

Dam znać jak to wyszło z tym modułem komfortu.

 

Pozdrawiam.

 

PS - @riccardoa, czy w ETCE jak masz moduł komfortu masz opisany zakres działań takowego urządzenia. Może by ku potomnym zrobić posta z opisem modułów oraz jakimś zdjęciem ?

Edytowane przez kenji.ek3.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten jakże praktyczny wątek więc może to ułatwi sprawę.

Poproszę o numerki dla takich części do passata 1,9TDI 130KM AVF 2001:

 

1. mocnienie czołowe (pas przedni)

2. chłodnica

3. chłodnica klimatyzacji (klimatronik)

4. wentylator klimy

 

Czy w różnych 1,9TDI one się różnią czy w ramach B5 FL są takie same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem ten jakże praktyczny wątek więc może to ułatwi sprawę.

Poproszę o numerki dla takich części do passata 1,9TDI 130KM AVF 2001:

 

1. mocnienie czołowe (pas przedni)

2. chłodnica

3. chłodnica klimatyzacji (klimatronik)

4. wentylator klimy

 

Czy w różnych 1,9TDI one się różnią czy w ramach B5 FL są takie same?

Masz tu pdf z Etki

Pas przedni.pdf

Ch?odnic klimy.pdf

Ch?odnica.pdf

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, kurde, wzmocnienie przednie - sześć różnych wersji pod numerem 14 z różnymi literkami na końcu numeru. I jak teraz podejść do tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak teraz podejść do tematu?

Znaleźć swój model w ostatniej kolumnie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje numer znaczka VW w grill od paska R36, do zderzaka R36 te listwy za kierunkowskazami ( w sensie te obok ktore tworza z kierunkami jedna linie ) , i jakby ktos jeszcze mogl sprawdzic czy kierunki z ramkami sa takie same jak w zwyklym zderzaku bede wdzieczny. Pozdrawiam

Edytowane przez jamal_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam potrzebuje numer znaczka VW w grill od paska R36, do zderzaka R36 te listwy za kierunkowskazami ( w sensie te obok ktore tworza z kierunkami jedna linie ) , i jakby ktos jeszcze mogl sprawdzic czy kierunki z ramkami sa takie same jak w zwyklym zderzaku bede wdzieczny. Pozdrawiam

 

Sczerze mówiąc to nie wiem czego potrzebujesz !!! Czy nr znaczka "VW" w grill do R36, czy nr listw w zderzak?? Czy tez jedno i drugie??

ETKA nie rozgranicza listw do R36 i do innych B6, jedynie na kolory:

4072f91dd1b5f46em.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość beta91

Poszukuje numeru katalogowego węża oznaczonego numerem 5. Mam katalog przed oczami (pokażę print screeny bo link nie chcę przenieść na poprawną stronę...) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/86bfc7aad99b952c.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/13d41f4df78c04fc.html i są trzy pozycje w tabeli o takim numerze, jeden za 55zł drugi ponad 100zł. Czym one się różnią?? (mam zwykły 1.9TD AAZ) (ceny sprawdzane na http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ )

 

P.S: Dzięki J@ceq już wszystko poprawione...

Edytowane przez beta91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał tak wygląda str do której podałeś linka. Niestety ja nie widzę ani jednego węża. :P

 

opt1282050763h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam numeru stacyjki do B5 FL automat 1.9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam numeru stacyjki do B5 FL automat 1.9

Proszę, cała stacyjka

stacyjka.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mogę prosić o coś takiego też ale dla B5 przed liftem , chcę porównać stacyjki , czy takie same są ... dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności