Skocz do zawartości

viking

  • Liczba zawartości

    593
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez viking

  1. kolega pisze dobrze ze na plaka zapali jak jest przeskoczony tylko pytanie o ile , jeśli o jeden zabek to odpal normalnie i nieważne czy to PD czy pompa ale jak więcej to już bedze kolizja z tłokami
  2. no tak proponuje sprawdzić jeszcze raz swiece wykrecajac je , sprawdzić jak długo grzeja i jeszcze raz sprawdzić pompe , ja aktualnie mam skode superb z silnikiem awx i niegrzeje mi ani jedna swieca , ale mimo to do minus5 pali mi od strzała nawet silnikiem nie szarpie wiec
  3. sprawdz pompe tandemowa czy nie cieknie , bo jak cieknie to masz zaniskie ciśnienie i przezto musisz krecic go długo
  4. dokładnie odpal go na plaka , nikt ci nie karze mieć go odpalone przez 5 min masz sprawdzić tylko czy zaskoczy podajac mu samostart ja tak mase razy robiłem i nigdy wtryski nie siadły ,
  5. no to kolego nie wiem gdzie kupujesz ale srednia cena szklanek to około 30 zł za sztuke razy 8 i masz 240zł i nawet niech wezma 300 za robote to i tak masz550 a nie 1300zł tyle to może w serwisie vw , ale wracając do tematu to niech kolega zmieni warsztat
  6. noo właśnie sam sobie odpowiedziałeś ze niebyło zadnych obiawów , wiec watpie ze to szklanki bo nawet jak by cos z nimi było nie tak to auto na 100% by odpaliło , czy skanowałes vagem ? a z tym 1300zł to ich chyba powaliło za tyle to można silnik przełozyc a nie szklanki gdzie max 3 godz roboty , w mojej okolicy za takie cos biora 300- 400 z częściami
  7. powodzenia w naprawie , informuj nas o postępach
  8. troszkę dziwne ze przeskoczył mu rozrząd przy spokojnej jeździe , jak auto zgasło pasek jest wygląda ok to sadze ze to cos innego ale obys niemiał racji bo jak masz racje to będzie kosztowało
  9. pierwsze to zacznij od przeskanowania auta , sprawdz czy pompa paliwa ta w baku pracuje po przekręceniu silnika od tego zacznij
  10. ale ogólnie problem jest i ciężko go zdiagnozować ! , mam nadzieje ze komus się to uda i podzieli się tym na forum
  11. witajcie mam audi a6 2,0 tdi BRE i tez mam problemy z szarpaniem w zakresie 1800-2 tys obrotów , podczas szarpania słychać taki pisk jakby pasek się slizgał na alternatorze albo sprzegiełko puszczało , pozatym jak auto pracuje na wolnych obrotach to czuć ze nierówno pracuje faluja obroty , czuć jak co chwile buja autem tak jak by cos się przycinalo , niema znaczenia czy zimny czy ciepły od kupna tak pracuje a zrobiłem już ponad 30tys km , wymieniłem dwumase olej i rozrząd pozatym wszystko bez problemów , skanowałem auto vcds-em i ok ,auto ma moc pracuje normalnie ale musze unikac obrotów 1800-2000 czyli troszkę go butowac by szybko przeskakiwał ta magiczna cyfre , jeśli ktoś ma jakies sugestie co to może być będę wdzięczny
  12. sprawdz czasami warto pogadać tymbardziej ze wycena za free ja jak na razie mam u nich ubezpieczenie i nie nazekam
  13. spróbuj może zadzwonić do polplanu szwagier płaci 100f miesiencznie za audi a6 i ma 23 lata wiec może i cos dla ciebie znajda
  14. witaj kolego potrzeba mi olej motul plus filtry paliwa oleju i powietrza do awx-a podaj ceny za taki zestawik
  15. ponawiam pytanko czy te swiece mogę zamontować 0250202023 czy szukac innych
  16. ale powiedz mi czy mogę załozyc te 0250202023 sa troszeczkę krótsze czy to w czyms przeszkadza ? czy lepiej szukac takich jak podałes
  17. Witajcie posiadam skodę superb 1, 9 tdi AWX i mam zamontowane świece Boscha o nr 0250202046 kolor zielony żadna nie grzeje, wiec musze je wymienić i stad moje pytanie czy świece Bosch o nr 0250202022 (czarne) będą pasowały SA troszeczkę Krótsze, bo takie mam nowe dostałem kiedyś od kolegi czy raczej musze kupić inne, bo te
  18. Witajcie mam błąd parktronika, gdy włączam wsteczny jest tylko długie piszczenie i nic park tronik nie działa vcds pokazuje zwarcie do masy jednego czujnika ok. podmieniam na inny i ten sam problem nic się nie zmienia sprawdziłem wiązkę multimetrem i niby ok. zero zwarcia, jak odłączę całkowicie wiązkę od centralki to tez się nic nie zmienia ciągły sygnał i park tronik dezaktywowany i stad moje pytanko czy to może być wina tej centralki czy może faktycznie wiązka robi zware do masy a i jak sprawdzić dokładnie vcdsem czujniki, jaka grupę logować?
  19. nie rozumiem twojej odpowiedzi tylny brzeczyk ? tak tylny brzeczyk daje ciagły długi sygnał informujacy o awari parktronika , vcds wskazuje tylny lewy czujnik zwarcie do masy , ale mimo wymiany i przemierzenia wiazki bład tem sam po odłonczeniu wiazki od modółu to samo ciagły sygnał
  20. Witajcie mam błąd parktronika, gdy włączam wsteczny jest tylko długie piszczenie i nic park tronik nie działa vcds pokazuje zwarcie do masy jednego czujnika ok. podmieniam na inny i ten sam problem nic się nie zmienia sprawdziłem wiązkę multimetrem i niby ok. zero zwarcia, jak odłączę całkowicie wiązkę od centralki to tez się nic nie zmienia ciągły sygnał i park tronik dezaktywowany i stad moje pytanko czy to może być wina tej centralki czy może faktycznie wiązka robi zware do masy a i jak sprawdzić dokładnie vcdsem czujniki, jaka grupę logować?
  21. własnie poczytałem i bez blokad niema szans , ale postaram sie vagiem martwi mnie to ze predzej odpalał normalnie a teraz odpala o tak podobnie do tego na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=galjeuMxLlA z tym ze obroty faluja i trzeba go długo krecic by zaskoczył . kolejna sprawa ze objawy jak by paliwa nie dostawał zaskakuje na 4 tłoki potem dopiero na piaty i w sobote bede robił logi statyczne i dynamiczne i zobaczymy , powidzcie mi jak sprawdzic same pompki w jakiej grupie i jak powinny oscylowac w jakiej granicy ???
  22. aha a powiedzcie jak mozna sprawdzic ten rozrzad czy jest ustawiony poprawnie ??? bo on jest na kołach zembatych ? czy tam da rade to jakos normalnie sprawdzic czy trzeba wszystko rozbierac ??
  23. w sobote bede cos wiecej wiedział bede robił logi to moze cos wiecej sie dowiem a znaki hmm postaram sie je odnalezc i sprawdzic poprawnosc ich ustawienia lub vag comem
  24. ok ale jak sprawdzic znaki jak tam nie ma paska rozrzadu tylko sa koła ??? czy wogóle jest taka mozliwosc sprawdzenia ??? moze vag comem ???
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności