-
Liczba zawartości
593 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez viking
-
awaria w trasie - silnik zgasł na autostradzie
viking odpowiedział pan piotrus → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
kolega pisze dobrze ze na plaka zapali jak jest przeskoczony tylko pytanie o ile , jeśli o jeden zabek to odpal normalnie i nieważne czy to PD czy pompa ale jak więcej to już bedze kolizja z tłokami -
no tak proponuje sprawdzić jeszcze raz swiece wykrecajac je , sprawdzić jak długo grzeja i jeszcze raz sprawdzić pompe , ja aktualnie mam skode superb z silnikiem awx i niegrzeje mi ani jedna swieca , ale mimo to do minus5 pali mi od strzała nawet silnikiem nie szarpie wiec
-
sprawdz pompe tandemowa czy nie cieknie , bo jak cieknie to masz zaniskie ciśnienie i przezto musisz krecic go długo
-
awaria w trasie - silnik zgasł na autostradzie
viking odpowiedział pan piotrus → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
dokładnie odpal go na plaka , nikt ci nie karze mieć go odpalone przez 5 min masz sprawdzić tylko czy zaskoczy podajac mu samostart ja tak mase razy robiłem i nigdy wtryski nie siadły , -
awaria w trasie - silnik zgasł na autostradzie
viking odpowiedział pan piotrus → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
no to kolego nie wiem gdzie kupujesz ale srednia cena szklanek to około 30 zł za sztuke razy 8 i masz 240zł i nawet niech wezma 300 za robote to i tak masz550 a nie 1300zł tyle to może w serwisie vw , ale wracając do tematu to niech kolega zmieni warsztat -
awaria w trasie - silnik zgasł na autostradzie
viking odpowiedział pan piotrus → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
noo właśnie sam sobie odpowiedziałeś ze niebyło zadnych obiawów , wiec watpie ze to szklanki bo nawet jak by cos z nimi było nie tak to auto na 100% by odpaliło , czy skanowałes vagem ? a z tym 1300zł to ich chyba powaliło za tyle to można silnik przełozyc a nie szklanki gdzie max 3 godz roboty , w mojej okolicy za takie cos biora 300- 400 z częściami -
awaria w trasie - silnik zgasł na autostradzie
viking odpowiedział pan piotrus → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
powodzenia w naprawie , informuj nas o postępach -
awaria w trasie - silnik zgasł na autostradzie
viking odpowiedział pan piotrus → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
troszkę dziwne ze przeskoczył mu rozrząd przy spokojnej jeździe , jak auto zgasło pasek jest wygląda ok to sadze ze to cos innego ale obys niemiał racji bo jak masz racje to będzie kosztowało -
awaria w trasie - silnik zgasł na autostradzie
viking odpowiedział pan piotrus → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
pierwsze to zacznij od przeskanowania auta , sprawdz czy pompa paliwa ta w baku pracuje po przekręceniu silnika od tego zacznij -
ale ogólnie problem jest i ciężko go zdiagnozować ! , mam nadzieje ze komus się to uda i podzieli się tym na forum
-
witajcie mam audi a6 2,0 tdi BRE i tez mam problemy z szarpaniem w zakresie 1800-2 tys obrotów , podczas szarpania słychać taki pisk jakby pasek się slizgał na alternatorze albo sprzegiełko puszczało , pozatym jak auto pracuje na wolnych obrotach to czuć ze nierówno pracuje faluja obroty , czuć jak co chwile buja autem tak jak by cos się przycinalo , niema znaczenia czy zimny czy ciepły od kupna tak pracuje a zrobiłem już ponad 30tys km , wymieniłem dwumase olej i rozrząd pozatym wszystko bez problemów , skanowałem auto vcds-em i ok ,auto ma moc pracuje normalnie ale musze unikac obrotów 1800-2000 czyli troszkę go butowac by szybko przeskakiwał ta magiczna cyfre , jeśli ktoś ma jakies sugestie co to może być będę wdzięczny
-
sprawdz czasami warto pogadać tymbardziej ze wycena za free ja jak na razie mam u nich ubezpieczenie i nie nazekam
-
spróbuj może zadzwonić do polplanu szwagier płaci 100f miesiencznie za audi a6 i ma 23 lata wiec może i cos dla ciebie znajda
-
Czyszczenie pompowtryskiwaczy preparatem Liqui Moly
viking odpowiedział vipereeek → na temat → Poradniki i instrukcje
niezłe tez musze takie czysczenie zastosować -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
viking odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
witaj kolego potrzeba mi olej motul plus filtry paliwa oleju i powietrza do awx-a podaj ceny za taki zestawik -
ponawiam pytanko czy te swiece mogę zamontować 0250202023 czy szukac innych
-
ale powiedz mi czy mogę załozyc te 0250202023 sa troszeczkę krótsze czy to w czyms przeszkadza ? czy lepiej szukac takich jak podałes
-
Witajcie posiadam skodę superb 1, 9 tdi AWX i mam zamontowane świece Boscha o nr 0250202046 kolor zielony żadna nie grzeje, wiec musze je wymienić i stad moje pytanie czy świece Bosch o nr 0250202022 (czarne) będą pasowały SA troszeczkę Krótsze, bo takie mam nowe dostałem kiedyś od kolegi czy raczej musze kupić inne, bo te
-
Witajcie mam błąd parktronika, gdy włączam wsteczny jest tylko długie piszczenie i nic park tronik nie działa vcds pokazuje zwarcie do masy jednego czujnika ok. podmieniam na inny i ten sam problem nic się nie zmienia sprawdziłem wiązkę multimetrem i niby ok. zero zwarcia, jak odłączę całkowicie wiązkę od centralki to tez się nic nie zmienia ciągły sygnał i park tronik dezaktywowany i stad moje pytanko czy to może być wina tej centralki czy może faktycznie wiązka robi zware do masy a i jak sprawdzić dokładnie vcdsem czujniki, jaka grupę logować?
-
nie rozumiem twojej odpowiedzi tylny brzeczyk ? tak tylny brzeczyk daje ciagły długi sygnał informujacy o awari parktronika , vcds wskazuje tylny lewy czujnik zwarcie do masy , ale mimo wymiany i przemierzenia wiazki bład tem sam po odłonczeniu wiazki od modółu to samo ciagły sygnał
-
Witajcie mam błąd parktronika, gdy włączam wsteczny jest tylko długie piszczenie i nic park tronik nie działa vcds pokazuje zwarcie do masy jednego czujnika ok. podmieniam na inny i ten sam problem nic się nie zmienia sprawdziłem wiązkę multimetrem i niby ok. zero zwarcia, jak odłączę całkowicie wiązkę od centralki to tez się nic nie zmienia ciągły sygnał i park tronik dezaktywowany i stad moje pytanko czy to może być wina tej centralki czy może faktycznie wiązka robi zware do masy a i jak sprawdzić dokładnie vcdsem czujniki, jaka grupę logować?
-
vw transporter t5 2,5 tdi pd wielki problem z autem
viking odpowiedział viking → na temat → Ogólno-techniczny
własnie poczytałem i bez blokad niema szans , ale postaram sie vagiem martwi mnie to ze predzej odpalał normalnie a teraz odpala o tak podobnie do tego na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=galjeuMxLlA z tym ze obroty faluja i trzeba go długo krecic by zaskoczył . kolejna sprawa ze objawy jak by paliwa nie dostawał zaskakuje na 4 tłoki potem dopiero na piaty i w sobote bede robił logi statyczne i dynamiczne i zobaczymy , powidzcie mi jak sprawdzic same pompki w jakiej grupie i jak powinny oscylowac w jakiej granicy ??? -
vw transporter t5 2,5 tdi pd wielki problem z autem
viking odpowiedział viking → na temat → Ogólno-techniczny
aha a powiedzcie jak mozna sprawdzic ten rozrzad czy jest ustawiony poprawnie ??? bo on jest na kołach zembatych ? czy tam da rade to jakos normalnie sprawdzic czy trzeba wszystko rozbierac ?? -
vw transporter t5 2,5 tdi pd wielki problem z autem
viking odpowiedział viking → na temat → Ogólno-techniczny
w sobote bede cos wiecej wiedział bede robił logi to moze cos wiecej sie dowiem a znaki hmm postaram sie je odnalezc i sprawdzic poprawnosc ich ustawienia lub vag comem -
vw transporter t5 2,5 tdi pd wielki problem z autem
viking odpowiedział viking → na temat → Ogólno-techniczny
ok ale jak sprawdzic znaki jak tam nie ma paska rozrzadu tylko sa koła ??? czy wogóle jest taka mozliwosc sprawdzenia ??? moze vag comem ???
