-
Liczba zawartości
593 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez viking
-
tez jestem takiego samego zdania !!!
-
witajcie mam nadzieje ze się nie narażę ale przeglądam forum i nic znalez na ten temat nie mogę jestem właścicielem Passata b7 od nie dawna mam błąd xenonu zakupiłem vcdsa iniebardzo wiem jak mam się tego błędu pozbyć oto błąd 5275648 - Przełączanie z ruchu lewostronnego na prawostronny aktywne C1080 00 [009] nie wiem w jakiej grupie tego szukać jak przekodować by było ok bo w nocy jak jadę to mi się wydaje ze prawa lampa daje gdzieś na maxa w lewo
-
Jakie macie opony ZIMOWE w swoich Passatach plus opinie
viking odpowiedział temat → Ogólno-techniczny
https://www.youtube.com/watch?v=TqqXODB0T6M&feature=youtu.be tylko ze te opony całoroczne to lipa i zima i latem niby kompromis , a w rzeczywistosci ??? -
raczej za gotowce dziekuje wole programik pisany pod kaktretne auto , mam nadzieje ze autko bedzie smigało o niebo lepiej i bezproblemowopo takim zabiegu
-
500zł róznicy na + czy -
-
mam octavie która mam jako drugie auto robione przez poprzedniego własciciela 5 lat temu ,i jak narazie ok , ale teraz mam b7 140 km i chciałbym podkrecic troszke a nie znam nikogo kto chipuje auta w okolicach 100km od Chojnic a czesto jestem w trójmiescie , i stad szukam kogos ktro robił tam chpia lub kogos kto poleca kakretny warsztat
-
witam jest ktos ktro robił chipa w tune up w Gdansku
-
[B5] Oil catch tank, OCT , przeróbka odmy w PD (DIY)
viking odpowiedział KrisT → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
ja mam cos takiego od kilku lat co 2-3 miesiące zlewam olej i wode z powietrza nic mi nie smierdzi pod maska i w kabinie -
witam jaka skrzynia 6 cio biegowa do silnika AVB? i czy w ogóle da rade ?
-
dwa dni temu miałem to samo po wymianie termostatu jak reką odioł
-
a co z q7 lub touaregem warto się ładowac w takie auto???
-
Witajcie aktualnie szukam czegoś innego po passacie, miałem dwa passaty b5 fl kombi i sedana dwie skody superby i ostatnim autem było audi a6c6 teraz szukam czegoś z napędem 4x4 i zastanawiam się teraz nad skoda Octavia, oraz audi allroad szukam czegoś wyższego gdyż mam mała łódkę i jeżdżę z nią na przyczepce i 4x4 jest przydatne przy podjerzdzaniu pod wodę zastanawiałem się tez nad touaregem, ale troszkę obawiam się kosztów serwisowania tez myślałem może nad q7, ale spalanie tez i serwis a mamby kompromis miedzy serwisem a spalaniem wiec, jeśli znacie te auta i macie jakieś sugestie, co Wybrać to proszę o wypowiedzi
-
mam nadzieje ze to tylko filtr paliwa , daj znac co było z autem bo sam jestem ciekawy , jak cos to słuze pomocą
-
miałem peugeota 307 sw i działo się podobnie jak mi wtryskiwacz wysiadł , ale ja bym obstawiał na zapchany filtr paliwa daje podobne objawy , sprawdz ten egr czy się nie zacioł albo wężyk z niego nie spadł
-
witajcie mam problem z tempomatem w audi a6 kolegi wszystko działalo jak była skrzynia automatyczna teraz jakiś magik przełożył mu na manual i tempomat nie działa , bo z tego co widze to czujnik sprzęgła jest odłączony ,znaczy jest ale kabli brak bo w automacie go nie było , i z tad moje pytanie czy ktoś wie gdzie wpina się ten czujnik dokad poprowadzić kable ?
-
ale na gazie to jeszcze chodzi ale na benzynie już nie no chyba ze trzymam go na gazie bo krokówka nie utrzymuje mu właściwych obrotów
-
Witajcie mam mały problem z passatem b3 1, 8 benzyna z gazem auto nie utrzymuje wolnych obrotów, czyli ma za wolne i gaśnie lub pracuje na granicy zgaśnięcia, ale najciekawsze jest to ze problem pojawił się nagle jak auto postało z 10 dni nieodpalane, problem jest na gazie i benzynie z tym ze na benzynie prędzej gaśnie, robie tak odłanczam aku na noc i odpalam auto na benzynie i pracuje super nie tykam niczego, czyli gazu czekam Az auto się zagrzeje i nagle auto po 20 min jak silnik ciepły gaśnie i już auto ma problem ma za niskie wolne obroty po prostu krokówka Zamożno się chowa i nie trzyma już odpowiednich obrotów, wczoraj jeździłem tylko na benzynie i było wszystko ok. do dzisiaj i znów to samo kurcze Niewinem, co mu jest, czy czujnik temp czy sama krokówka, ale ona wygląda ok. wczoraj ja czyściłem i wyglądało wszystko ok. auto po czyszczeniu super trzymało obroty proszę was o podpowiedz, co to może być, zaznaczam ze problem pojawił się nagle z dnia na dzień
-
ok spoko no to mam teraz na zamianę jak ktoś chętny 225/50/17 roczne opony
-
to ze będą większe to wiem ale pytam czy mogą być czy cos się zmieni jak załoze te 225/50/17 zamiast 45 czy auto nie będzie słabsze ? czy lepiej zamienic na 45
-
witam mam pytanko miałem opony letnie 225/45/17 ale się zjechały kupiłem nówki po okazyjnej cenie tyle ze 225/50/17 czy to jakias róznica będzie czy można smiało zakładac
-
oleju mi nie przybywa tylko ubywa ale mam spory wyciek miedzy głowica a pompa tak ze rozrusznik cały w oleju dolewam jakas 100ml na 1,5 miesiąca wiec jest ok olej pojawia mi się w paliwie jak wymieniałem filtr paliwa to był cały czarny od oleju ale ropa ok dosyć czysta , moja pompa przepuszcza miedzy vacum a pompa tandemowa i z tad przeciek oleju do ropki
-
warto to sprawdzić bo konektory już doginałem wiec to nie one
-
tak poszarpuje ale jak by mniej najbardziej mnie martwi ze nieważne jak jezdze to spalanie nie spada nizej 8l masakra , kupiłem tego paska wymieniłem turbo bo się rozpadac zaczęło czujnik ciśnienia doładowania bo był od 115km po zmianie czujnika auto dostało kopa ciagnie dobrze i co ciekawe nieważne jak bym jeździł i jak go gazował to nawet nie strzeli czarnego dymka , gdzie mój poprzedni pasek walił na czarno odpala ok , ale pompa vacum jest do wymiany bo cieknie i cieknie olej do ropy czarny filtr paliwa kruciec przy pompie na poxiline może to szarpanie przez spadki ciśnienia paliwa sa?? powoli zaczynam mieć tego auta dosyć
-
witam powiedz mi kolego czy te moje wtryski 3 i4 sa do wymiany bo sa na plusie , auto na wolnych sekfencyjnie co minute drga przerywa jak by mu zapłon wypadał na jakims tłoku jak przestawie synchro na plus to te korekcje z minusem sa mniejsze , i spalanie na wolnym tez spada do 0,7l/h aktualnie jest 0,9l/h
-
2.5 TDI V6 przebiegi, drogie naprawy itp.
viking odpowiedział dzidek1988xx → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
przebieg o niczym nie swiadczy jedz na hamownie niech sprawdza ci silnik i będziesz wszystko wiedział
