Skocz do zawartości

viking

  • Liczba zawartości

    593
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez viking

  1. witajcie mam nadzieje ze się nie narażę ale przeglądam forum i nic znalez na ten temat nie mogę jestem właścicielem Passata b7 od nie dawna mam błąd xenonu zakupiłem vcdsa iniebardzo wiem jak mam się tego błędu pozbyć oto błąd 5275648 - Przełączanie z ruchu lewostronnego na prawostronny aktywne C1080 00 [009] nie wiem w jakiej grupie tego szukać jak przekodować by było ok bo w nocy jak jadę to mi się wydaje ze prawa lampa daje gdzieś na maxa w lewo
  2. https://www.youtube.com/watch?v=TqqXODB0T6M&feature=youtu.be tylko ze te opony całoroczne to lipa i zima i latem niby kompromis , a w rzeczywistosci ???
  3. raczej za gotowce dziekuje wole programik pisany pod kaktretne auto , mam nadzieje ze autko bedzie smigało o niebo lepiej i bezproblemowopo takim zabiegu
  4. mam octavie która mam jako drugie auto robione przez poprzedniego własciciela 5 lat temu ,i jak narazie ok , ale teraz mam b7 140 km i chciałbym podkrecic troszke a nie znam nikogo kto chipuje auta w okolicach 100km od Chojnic a czesto jestem w trójmiescie , i stad szukam kogos ktro robił tam chpia lub kogos kto poleca kakretny warsztat
  5. witam jest ktos ktro robił chipa w tune up w Gdansku
  6. ja mam cos takiego od kilku lat co 2-3 miesiące zlewam olej i wode z powietrza nic mi nie smierdzi pod maska i w kabinie
  7. witam jaka skrzynia 6 cio biegowa do silnika AVB? i czy w ogóle da rade ?
  8. dwa dni temu miałem to samo po wymianie termostatu jak reką odioł
  9. a co z q7 lub touaregem warto się ładowac w takie auto???
  10. Witajcie aktualnie szukam czegoś innego po passacie, miałem dwa passaty b5 fl kombi i sedana dwie skody superby i ostatnim autem było audi a6c6 teraz szukam czegoś z napędem 4x4 i zastanawiam się teraz nad skoda Octavia, oraz audi allroad szukam czegoś wyższego gdyż mam mała łódkę i jeżdżę z nią na przyczepce i 4x4 jest przydatne przy podjerzdzaniu pod wodę zastanawiałem się tez nad touaregem, ale troszkę obawiam się kosztów serwisowania tez myślałem może nad q7, ale spalanie tez i serwis a mamby kompromis miedzy serwisem a spalaniem wiec, jeśli znacie te auta i macie jakieś sugestie, co Wybrać to proszę o wypowiedzi
  11. mam nadzieje ze to tylko filtr paliwa , daj znac co było z autem bo sam jestem ciekawy , jak cos to słuze pomocą
  12. miałem peugeota 307 sw i działo się podobnie jak mi wtryskiwacz wysiadł , ale ja bym obstawiał na zapchany filtr paliwa daje podobne objawy , sprawdz ten egr czy się nie zacioł albo wężyk z niego nie spadł
  13. witajcie mam problem z tempomatem w audi a6 kolegi wszystko działalo jak była skrzynia automatyczna teraz jakiś magik przełożył mu na manual i tempomat nie działa , bo z tego co widze to czujnik sprzęgła jest odłączony ,znaczy jest ale kabli brak bo w automacie go nie było , i z tad moje pytanie czy ktoś wie gdzie wpina się ten czujnik dokad poprowadzić kable ?
  14. ale na gazie to jeszcze chodzi ale na benzynie już nie no chyba ze trzymam go na gazie bo krokówka nie utrzymuje mu właściwych obrotów
  15. Witajcie mam mały problem z passatem b3 1, 8 benzyna z gazem auto nie utrzymuje wolnych obrotów, czyli ma za wolne i gaśnie lub pracuje na granicy zgaśnięcia, ale najciekawsze jest to ze problem pojawił się nagle jak auto postało z 10 dni nieodpalane, problem jest na gazie i benzynie z tym ze na benzynie prędzej gaśnie, robie tak odłanczam aku na noc i odpalam auto na benzynie i pracuje super nie tykam niczego, czyli gazu czekam Az auto się zagrzeje i nagle auto po 20 min jak silnik ciepły gaśnie i już auto ma problem ma za niskie wolne obroty po prostu krokówka Zamożno się chowa i nie trzyma już odpowiednich obrotów, wczoraj jeździłem tylko na benzynie i było wszystko ok. do dzisiaj i znów to samo kurcze Niewinem, co mu jest, czy czujnik temp czy sama krokówka, ale ona wygląda ok. wczoraj ja czyściłem i wyglądało wszystko ok. auto po czyszczeniu super trzymało obroty proszę was o podpowiedz, co to może być, zaznaczam ze problem pojawił się nagle z dnia na dzień
  16. ok spoko no to mam teraz na zamianę jak ktoś chętny 225/50/17 roczne opony
  17. to ze będą większe to wiem ale pytam czy mogą być czy cos się zmieni jak załoze te 225/50/17 zamiast 45 czy auto nie będzie słabsze ? czy lepiej zamienic na 45
  18. witam mam pytanko miałem opony letnie 225/45/17 ale się zjechały kupiłem nówki po okazyjnej cenie tyle ze 225/50/17 czy to jakias róznica będzie czy można smiało zakładac
  19. oleju mi nie przybywa tylko ubywa ale mam spory wyciek miedzy głowica a pompa tak ze rozrusznik cały w oleju dolewam jakas 100ml na 1,5 miesiąca wiec jest ok olej pojawia mi się w paliwie jak wymieniałem filtr paliwa to był cały czarny od oleju ale ropa ok dosyć czysta , moja pompa przepuszcza miedzy vacum a pompa tandemowa i z tad przeciek oleju do ropki
  20. warto to sprawdzić bo konektory już doginałem wiec to nie one
  21. tak poszarpuje ale jak by mniej najbardziej mnie martwi ze nieważne jak jezdze to spalanie nie spada nizej 8l masakra , kupiłem tego paska wymieniłem turbo bo się rozpadac zaczęło czujnik ciśnienia doładowania bo był od 115km po zmianie czujnika auto dostało kopa ciagnie dobrze i co ciekawe nieważne jak bym jeździł i jak go gazował to nawet nie strzeli czarnego dymka , gdzie mój poprzedni pasek walił na czarno odpala ok , ale pompa vacum jest do wymiany bo cieknie i cieknie olej do ropy czarny filtr paliwa kruciec przy pompie na poxiline może to szarpanie przez spadki ciśnienia paliwa sa?? powoli zaczynam mieć tego auta dosyć
  22. witam powiedz mi kolego czy te moje wtryski 3 i4 sa do wymiany bo sa na plusie , auto na wolnych sekfencyjnie co minute drga przerywa jak by mu zapłon wypadał na jakims tłoku jak przestawie synchro na plus to te korekcje z minusem sa mniejsze , i spalanie na wolnym tez spada do 0,7l/h aktualnie jest 0,9l/h
  23. przebieg o niczym nie swiadczy jedz na hamownie niech sprawdza ci silnik i będziesz wszystko wiedział
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności