-
Liczba zawartości
593 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez viking
-
mam ten sam problem w srode bede wymieniał kolejny raz rozrzad z tym ze mam pompe dolza i pasec dayco z teflonem ale mam takie same objawy szumu przy około 1 tys obrotów i tez miałem cała rolke tą mała jakas czarna jak od smoły napinacz ustawiony perfekcyjnie strzałka w szczerbince
-
witam panowie borykam sie z problemami air bag w passacie b6 auto swiezo kupione wiec , nic zabardzo o nim nie wiem , a błedy to 3 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 01228 - Przełącznik wyłączania poduszki powietrznej pasażera (E224) 010 - Przerwa / zwarcie z plusem - MIL zapalona 01638 - Czujnik wypadku bocznej poduszki powietrznej z tyłu po stronie kierowcy (G256) 010 - Przerwa / zwarcie z plusem - MIL zapalona 01639 - Czujnik wypadku bocznej poduszki powietrznej z tyłu po stronie pasażera (G257) 010 - Przerwa / zwarcie z plusem - MIL zapalona nie wiem jak to ugryzc czy wymienic te czujniki ? i pytanie czy numery musza byc takie same ? podmiana włacznika w schowku nic nie dała dale jwali błedami , czy to moze wina sterownika ? auto niby miało mała stluczke w tył niby nic nie wystrzeliło faktycznie jest lakierowany tylko koło tylnej lampy
-
Jakie macie opony ZIMOWE w swoich Passatach plus opinie
viking odpowiedział temat → Ogólno-techniczny
dobra kupione jutro zakładam , kormorany zobaczymy jak hucza bo bieznik bardzo głeboki i agresywny -
Jakie macie opony ZIMOWE w swoich Passatach plus opinie
viking odpowiedział temat → Ogólno-techniczny
a co powiecie o kormoranach snow? -
Jakie macie opony ZIMOWE w swoich Passatach plus opinie
viking odpowiedział temat → Ogólno-techniczny
fabrycznie mam takie letnie wiec z automatu taki sam rozmiar na zime wypada załozyc na takie felgi , felg nie zamierzam kupowac bo musiał bym dokupic czujniki a nie zamierzam tylko do tej krowy mam jeszcze stado byczków wiec i z automatu sporo by trzeba tego łancucha poprostu szukałem opon na 3 miesiace naszej zimy budrzetowych i tyle -
Jakie macie opony ZIMOWE w swoich Passatach plus opinie
viking odpowiedział temat → Ogólno-techniczny
panowie co myslicie o takich oponach ? opony Fortuna Winter UHP 235/40R18 95V XL wiem ze to chinole itp itd ale na opony za 3 tys nie mam teraz tyle hajsu inne wydatki -
Jaki olej silnikowy do b7 2.0 TDI CR ?
viking odpowiedział Mlody_tm → na temat → Silnik, skrzynia biegów
hmmm jak sam stwierdzasz ze jestes moherem to git , rok temu pisałem ze zalałem valwoline i mi przybyło oleju po 4 tys do ful na bagnecie , koledzy z forum napisali mi ze ten valvolie nie jest do dpf , wtedy tez napisałem ze leje eurol teraz zrobiłem na eurolu 10 tys km i dzieliłem sie z spostrzezeniami co do oleju ,ale jak wspomniałes jakis mocher który nie czyta postów usunoł mój temat -
Jaki olej silnikowy do b7 2.0 TDI CR ?
viking odpowiedział Mlody_tm → na temat → Silnik, skrzynia biegów
witajce niestety zamiesciłem tutaj wczoraj moje spostrzezenia odnosnie oleju na minus valvoline a na mega plus oleju Eurol wraz z opisem co jak sie działo po zalaniu valvoline , a jak autko sie spisuje po zalaniu oleju eurol i wrzuciłem fotke zestawu , niestety w poscie co dzisiaj zrobiłem w swoim auci zamiesciłem ta sama fote , i niestety moderator stwierdził ze to spamowanie i usunoł z tad mojego posta , sadze ze to nie fair bo opisy były inne tylko fotka ta sama i moja historia odnosnie oleju tez była ina sadzdze ze tak nie powinno byc -
ja wczoraj do majego czrnego krażownika taki to zestawik zapodałem
-
i co z tymi kartami ??????
-
tu masz procedure odpowietrzania dotyczy 1,6 i 2,0
-
witam mam vcds 17,1,3 i mam problem bo niemoge wejsc w bloki pomiarowe w silniku passat b7 cffb ,czy tez tak macie czy cos nie tak z kabelkiem ? w audi a6c6 z 2006 roku działa
-
Auto hold. Czy jest jakieś powiadomienie (świeżak na forum)
viking odpowiedział pyzdra1 → na temat → Hamulce, felgi, opony
albo aby spuscic reczny wystarczy ze masz zamkniete drzwi i zaapiete pasy i wtedy przy próbie ruszenia reczny sam spusci a majac załaczony auto hold odpinajac pas na postoju reczny zaciagnie ci sie sam -
dawaj do mnie to razem oliwke wymienimy
-
poszło zapytanie na priv
-
Jaki olej silnikowy do b7 2.0 TDI CR ?
viking odpowiedział Mlody_tm → na temat → Silnik, skrzynia biegów
tamten nie był zuzyty 4 tys km na nim nalatane ale był nie do tego silnika -
Jaki olej silnikowy do b7 2.0 TDI CR ?
viking odpowiedział Mlody_tm → na temat → Silnik, skrzynia biegów
albo zapobiegawczo co 10tys wymieniac olej raczej nie zaszkodzi i problem z jakimis badaniami z głowy a jak ma sie cos sypnac i tak sie sypnie , miałem octavie co 15 tys wymieniany olej od nowosci 200 tys nalotu i wytarło dziury w szkklankach , jak by był wymieniany co 10 tys moze by sie to nie stało ale to tez gdybanie wiec nie ma regóły co do wymian , a dla mnie powtarzam dla mnie take badanie jest totalnie zbedne bo po co mi to wiedziec zmiana co 10 tysi i tyle -
Jaki olej silnikowy do b7 2.0 TDI CR ?
viking odpowiedział Mlody_tm → na temat → Silnik, skrzynia biegów
ok oliwka wymieniana na własciwa filtr mann plus płukanka LM wlałem jakies 3/4 zawartosci dlatego ze na bagnecie pokazywało prawie ful oleju i nie chciałem przelac , silnik zagrzany po wlaniu 15 min na wolnych na płukance , po zlaniu wszystkiego wyczyszczone gniazdo filtra, i auto tak profilaktycznie przelane dwuma litrami , swiezego castrola z maorma 505 /507 bo miałem pozostałosc z tarego paska m zaraz ktos pewnie napisze po co itp ale tak zrobiłem i tyle by wypłukac syf nie wlasciwy olej . po zmianie tak jak by było ciszej na tej oliwce i to bardzo w porównaniu do tego co miałem zalane , powinna byc ok na 10 tys km bo od zawsze zmieniam co tyle olej EUROL SYNTENCE 5W30 5L -
Jaki olej silnikowy do b7 2.0 TDI CR ?
viking odpowiedział Mlody_tm → na temat → Silnik, skrzynia biegów
napewno sie podziele oliwka dzisiaj dotarła czekam jeszcze tylko na filtri i płukanke i działam -
Jaki olej silnikowy do b7 2.0 TDI CR ?
viking odpowiedział Mlody_tm → na temat → Silnik, skrzynia biegów
olej kupiony EUROL SYNTENCE 5W30 5L VW 504.00/507.00 filtr MANN i płukanka LIQUI MOLY PRO-LINE ENGINE FLUSH 0,5 PŁUKANKA 2662 czekam na przesyłke i wymieniam -
Jaki olej silnikowy do b7 2.0 TDI CR ?
viking odpowiedział Mlody_tm → na temat → Silnik, skrzynia biegów
https://allegro.pl/oferta/eurol-syntence-5w30-4l-vw-504-00-507-00-7251634004 mysle ze kupie cos takiego plus https://allegro.pl/liqui-moly-pro-line-engine-flush-0-5-plukanka-2662-i7300589386.html https://allegro.pl/liqui-moly-engine-flush-2640-i7622285595.html i powinno byc git z tym niewiem jaka róznica miedzy tymi płukankami -
Jaki olej silnikowy do b7 2.0 TDI CR ?
viking odpowiedział Mlody_tm → na temat → Silnik, skrzynia biegów
https://allegro.pl/oferta/eurol-syntence-5w30-4l-vw-504-00-507-00-7251634004 czyli cos takiego plus płukanka ??? -
bo 17 to koszt felg plus czujniki ewentualna przekładka , ale to mija sie z celem plus koszt opon ,chyba ze udało by sie kupic fele z czujnikami i oponmi w fajnej cenie ale to nie mozliwe wiec najtaniej wyjdzie kupno opon, na 18 stke
