-
Liczba zawartości
593 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez viking
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 26
-
Jaki olej silnikowy do b7 2.0 TDI CR ?
viking odpowiedział Mlody_tm → na temat → Silnik, skrzynia biegów
czyli co wymieniac jak najszybciej czy moge sie jeszcze pobujac na tym oleju??? i jaki olej polecacie ? wiem ze jest tego masa na tym forum , a czy valvoline to spoko olej czy gorszy niz castrol -
235 popularny rozmiar ? chyba w chinolach , daj mi jakies opony w miare dobrej cenie nie za 3 tysiace !!! mam jeszcze dwa auta i tam tez musze kupic opony tak sie złozyło wiec szukam czegos tanszego, bo wywalic hajs na trzy komplety na raz bije po kieszeni a co ma ubezpieczalnia do tego ??? nie jestesmy w DE gdzie nie ma nakazu zimówe ale w razie dzwona , jak miałes letnie to masz przechlapane
-
tak mam b7 z 2012 felgi od r-line czyli bezproblemu moge kupowac zimówki 225/40/18 zamiast 235/40/18 bo 235 ciezko znalezc a te co sa to nie na moja kieszen
-
juz poprawione
-
Jaki olej silnikowy do b7 2.0 TDI CR ?
viking odpowiedział Mlody_tm → na temat → Silnik, skrzynia biegów
witam czy taki olej moze byc do passata b7 2,0 cr https://allegro.pl/olej-valvoline-maxlife-5w40-4l-5w-40-gratis-i6867420025.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=OTJlNjBjNjUtMmExNS00MDg2LTkyYTAtZjQ2ZmMzYjg1YmZmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=0aed71cf-c0c6-49d1-9647-48ba59775e24 bo takie cos zalał koles zonie i mówił ze spoko olej -
witajcie mam pytanie czy majac opony letnie o rozmiarze 235/40/18 czy moge załozyc zimówki o rozmiarze 225/40/18 czy lepiej zachowac orginalny rozmiar 235 takrze do zimówek ???
-
mam debice w b5fl teraz w skodzie octavi juz drugi sezon na sniegu mega trzymaj na mokrym super ale troszke chucza powyzej 90kmh
-
witaj kolego jak poradziłes sobie z problemem ? wymieniłes łozysko oporowe ? problem znikł? bo umnie jest podobnie od kilku tygodni
-
diesel Regenerować skrzynie manual Passat B7, 2.0tdi, 2011r. ???
viking odpowiedział zizonek85 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
witaj kolego i jak poradziłes sobie zproblemem to była skrzynia czy łozysko oporowe bo mam podobny problem ale nie zawsze , czasami jest ok -
Jakie macie opony ZIMOWE w swoich Passatach plus opinie
viking odpowiedział temat → Ogólno-techniczny
witam co myslicie o takich oponach wiem ze to taniocha z chin i zaraz moze sie komus naraze ze nie markowe itp itd ale musze kupic w tym sezonie trzy komplety, stad szukanie oszczednosci mam na jednym aucie debice frigo w sniegu i na mokrym ok tylko troszke chucza podczas jazdy https://allegro.pl/4-x-nowe-zima-sunny-nw211-235-40r18-95v-xl-2018-i7618375543.html https://allegro.pl/4x-opony-zimowe-235-40-r18-xl-riken-pr-europa-i7568702545.html https://allegro.pl/4x-debica-frigo-hp2-225-40r18-92v-nowe-opony-2018r-i7574328259.html -
Wypadek. Naprawiać czy sprzedać?
viking odpowiedział matikupiec → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
daj jakies foty jak to wyglada a odwołac sie zawsze mozna -
po co zamek wystarczy mikro styk wymienic lub tylko go przeczyscic ,albo tylko sie obluzował i wystarczy go docisnac i na super glu podkleic
-
tez miałem z 10 dni temu taki bład po wykasowaniu jak narazie wszystko ok bład nie powrócił
-
tez mam fabryczna navi wiec moze bedzie ok, po odłaczeniu aku czeka mie wymiana łozyska oporowego bo dziwny dzwiek , a do tego musze wyjac aku by wytargac skrzynie
-
witajcie mam pytanko mam passata b7 z nawi rns 510 i mam pytanie czy bede potrzebował pin do radia jesli wyjme aku ??
-
Jakie macie opony ZIMOWE w swoich Passatach plus opinie
viking odpowiedział temat → Ogólno-techniczny
Bardzo mały wybór jest 235x40x18 juz lepiej to wyglada z 225 -
Jakie macie opony ZIMOWE w swoich Passatach plus opinie
viking odpowiedział temat → Ogólno-techniczny
witam mam opony letnie 235x40x18 zamierzam kupic opony 225x40x18 i pytanie czy moge zmiejszyc rozmiar czy lepiej szukac takich samych rozmiarów ? i co myslicie o oponach zimowych debica ??? wiem ze taniocha itp -
Spojlery do nadkoli przy felgach 18' ??
viking odpowiedział f16mysliwiec → na temat → Ogólno-techniczny
witam mam passata b7 i tez mam takie poszerzenia tylko niestety brak lewego przedniego , szukam i nie moge nigdzie znalezc ,mam numer 3aa 807 823 ,wiec mam pytanko czy macie jakis sklep gdzie kupowaliscie takie poszerzenia -
no to pocisnełes jestes na forum by hejtowac??? jak niemasz nic sensownego do powiedzenie to sie nie udzielaj bedzie lepiej bo twoja wypowiedz niczego nie wnosi , Apoco ci cały skan by widziec vin i przebieg ??? co ty z pisu jestes by wszystko inwigilowac
-
kurcze widze ze chyba tylko ja mam taki bład ,zastanawiam sie czy moge z tym błede jezdzic , czy zaczac sie bac ze to cos z zegarami ? czy zostawic tak jak jest i nie zwracac uwagi na to i czeka co dalej
-
Jakie macie opony ZIMOWE w swoich Passatach plus opinie
viking odpowiedział temat → Ogólno-techniczny
tu masz ciekawy link -
Wszystkie części, ASO, MOTUL,Najniższe ceny na forum:)
viking odpowiedział elemenateur → na temat → Ogłoszenia i usługi komercyjne
witam mam pytanko czy mozna u ciebie kupic cos takiego przesłona, nakladka krawedzi nadkola lewo przód 3AA807823 -
witajcie mam problem z błedem kamery wstcznej bład powraca nie da sie go wykasowac , ale o dziwo wszystko działa jak trzeba , a ja nie wiem o co kaman , oto błedy bardzo dziekuje za podpowiedzi sugestie oco chodzi z tym błedem Adres 6C: Kamera wsteczna Znaleziono 1 błąd: 01317 - Sterownik w zestawie wskaźników (J285) 013 - Odczytać pamięć usterek Ramka zamrożona: Stan błędu: 01101101 Priorytet błędu: 6 Częstość błędu: 1 Wew.licznik błędów: 239 Przebieg: 216787 km Wskaźnik czasu: 0 Ramka zamrożona: zacisk 15 ZAŁ bieg wst.WYŁ Zliczanie: 3
-
no to kolego jak ci sie udało to pochwal sie jak to zrobiłes , bo jakos nigdzie nie moge znalezc jak to zrobic
-
witam mam pytanie czy komus udało sie właczyc test wskazówek przy zapłonie w passacie b7???
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 26
