Skocz do zawartości

viking

  • Liczba zawartości

    593
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez viking

  1. czyli co wymieniac jak najszybciej czy moge sie jeszcze pobujac na tym oleju??? i jaki olej polecacie ? wiem ze jest tego masa na tym forum , a czy valvoline to spoko olej czy gorszy niz castrol
  2. 235 popularny rozmiar ? chyba w chinolach , daj mi jakies opony w miare dobrej cenie nie za 3 tysiace !!! mam jeszcze dwa auta i tam tez musze kupic opony tak sie złozyło wiec szukam czegos tanszego, bo wywalic hajs na trzy komplety na raz bije po kieszeni a co ma ubezpieczalnia do tego ??? nie jestesmy w DE gdzie nie ma nakazu zimówe ale w razie dzwona , jak miałes letnie to masz przechlapane
  3. tak mam b7 z 2012 felgi od r-line czyli bezproblemu moge kupowac zimówki 225/40/18 zamiast 235/40/18 bo 235 ciezko znalezc a te co sa to nie na moja kieszen
  4. witam czy taki olej moze byc do passata b7 2,0 cr https://allegro.pl/olej-valvoline-maxlife-5w40-4l-5w-40-gratis-i6867420025.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=OTJlNjBjNjUtMmExNS00MDg2LTkyYTAtZjQ2ZmMzYjg1YmZmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=0aed71cf-c0c6-49d1-9647-48ba59775e24 bo takie cos zalał koles zonie i mówił ze spoko olej
  5. witajcie mam pytanie czy majac opony letnie o rozmiarze 235/40/18 czy moge załozyc zimówki o rozmiarze 225/40/18 czy lepiej zachowac orginalny rozmiar 235 takrze do zimówek ???
  6. mam debice w b5fl teraz w skodzie octavi juz drugi sezon na sniegu mega trzymaj na mokrym super ale troszke chucza powyzej 90kmh
  7. witaj kolego jak poradziłes sobie z problemem ? wymieniłes łozysko oporowe ? problem znikł? bo umnie jest podobnie od kilku tygodni
  8. witaj kolego i jak poradziłes sobie zproblemem to była skrzynia czy łozysko oporowe bo mam podobny problem ale nie zawsze , czasami jest ok
  9. witam co myslicie o takich oponach wiem ze to taniocha z chin i zaraz moze sie komus naraze ze nie markowe itp itd ale musze kupic w tym sezonie trzy komplety, stad szukanie oszczednosci mam na jednym aucie debice frigo w sniegu i na mokrym ok tylko troszke chucza podczas jazdy https://allegro.pl/4-x-nowe-zima-sunny-nw211-235-40r18-95v-xl-2018-i7618375543.html https://allegro.pl/4x-opony-zimowe-235-40-r18-xl-riken-pr-europa-i7568702545.html https://allegro.pl/4x-debica-frigo-hp2-225-40r18-92v-nowe-opony-2018r-i7574328259.html
  10. daj jakies foty jak to wyglada a odwołac sie zawsze mozna
  11. viking

    zamek drzwi kierowcy

    po co zamek wystarczy mikro styk wymienic lub tylko go przeczyscic ,albo tylko sie obluzował i wystarczy go docisnac i na super glu podkleic
  12. tez miałem z 10 dni temu taki bład po wykasowaniu jak narazie wszystko ok bład nie powrócił
  13. tez mam fabryczna navi wiec moze bedzie ok, po odłaczeniu aku czeka mie wymiana łozyska oporowego bo dziwny dzwiek , a do tego musze wyjac aku by wytargac skrzynie
  14. witajcie mam pytanko mam passata b7 z nawi rns 510 i mam pytanie czy bede potrzebował pin do radia jesli wyjme aku ??
  15. Bardzo mały wybór jest 235x40x18 juz lepiej to wyglada z 225
  16. witam mam opony letnie 235x40x18 zamierzam kupic opony 225x40x18 i pytanie czy moge zmiejszyc rozmiar czy lepiej szukac takich samych rozmiarów ? i co myslicie o oponach zimowych debica ??? wiem ze taniocha itp
  17. witam mam passata b7 i tez mam takie poszerzenia tylko niestety brak lewego przedniego , szukam i nie moge nigdzie znalezc ,mam numer 3aa 807 823 ,wiec mam pytanko czy macie jakis sklep gdzie kupowaliscie takie poszerzenia
  18. no to pocisnełes jestes na forum by hejtowac??? jak niemasz nic sensownego do powiedzenie to sie nie udzielaj bedzie lepiej bo twoja wypowiedz niczego nie wnosi , Apoco ci cały skan by widziec vin i przebieg ??? co ty z pisu jestes by wszystko inwigilowac
  19. kurcze widze ze chyba tylko ja mam taki bład ,zastanawiam sie czy moge z tym błede jezdzic , czy zaczac sie bac ze to cos z zegarami ? czy zostawic tak jak jest i nie zwracac uwagi na to i czeka co dalej
  20. witam mam pytanko czy mozna u ciebie kupic cos takiego przesłona, nakladka krawedzi nadkola lewo przód 3AA807823
  21. witajcie mam problem z błedem kamery wstcznej bład powraca nie da sie go wykasowac , ale o dziwo wszystko działa jak trzeba , a ja nie wiem o co kaman , oto błedy bardzo dziekuje za podpowiedzi sugestie oco chodzi z tym błedem Adres 6C: Kamera wsteczna Znaleziono 1 błąd: 01317 - Sterownik w zestawie wskaźników (J285) 013 - Odczytać pamięć usterek Ramka zamrożona: Stan błędu: 01101101 Priorytet błędu: 6 Częstość błędu: 1 Wew.licznik błędów: 239 Przebieg: 216787 km Wskaźnik czasu: 0 Ramka zamrożona: zacisk 15 ZAŁ bieg wst.WYŁ Zliczanie: 3
  22. no to kolego jak ci sie udało to pochwal sie jak to zrobiłes , bo jakos nigdzie nie moge znalezc jak to zrobic
  23. witam mam pytanie czy komus udało sie właczyc test wskazówek przy zapłonie w passacie b7???
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności