Skocz do zawartości
Gość marcin7927

Wymiary tarcz hamulcowych B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lewian
Koledzy a jakie tarcze i klocki do auta jak w opisie.

WVWZZZ3BZ1E170819

1AT

1G2

1ZC

1BE

 

 

 

 

Komplet do Twojego auta

 

 

witam

koledzy takze prosze o wymiary tarcz i klockow

win WVWZZZ3BZYP168710

 

Do Twojego modelu ten sam zestaw co wyżej.

Edytowane przez Lewian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tarcze i klocki polecacie do Passata B5 1998r. 125KM 1.8 Benzyna ADR. Chodzi mi o te z wyższej półki.

 

win: WVWZZZ3BZWX370981

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Xaar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adash

Witam!

Koledzy proszę o wymiary tarcz.

WVWZZZ3BZXE158462

1ac 1g2 1lb 1ba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Koledzy proszę o wymiary tarcz.

WVWZZZ3BZXE158462

1ac 1g2 1lb 1ba

 

Przód: 288 x 25 mm

Tył: 245 x 10 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewian
Jakie tarcze i klocki polecacie do Passata B5 1998r. 125KM 1.8 Benzyna ADR. Chodzi mi o te z wyższej półki.

 

win: WVWZZZ3BZWX370981

 

Pozdrawiam

 

Witam

 

Klocki oraz tarcze do Twojego modelu

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

Koledzy pomóżcie!

mam passata b5 1.9tdi 115km ozn. silnika ATJ

vin:3BZYE379049

jaki rozmiar tarcz potrzebuje na przód i tył? czy na przód z czujnikiem?

rozumiecie-baba ma zawsze problem z takimi sprawami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy pomóżcie!

mam passata b5 1.9tdi 115km ozn. silnika ATJ

vin:3BZYE379049

jaki rozmiar tarcz potrzebuje na przód i tył? czy na przód z czujnikiem?

rozumiecie-baba ma zawsze problem z takimi sprawami..

tarcza 288mm

klocki z czujnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tyle już było pisane ale? widze że zależy to też jeszcze od nr. w VIN-nie Prosze o moje dane: WVWZZZ3BZXE189653 przód i tył. Dzieki bardzo.Oczywiście tarcze - 1Lb.

Edytowane przez zbigniewz01@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podanie wymiarów tarcz hamulcowych przód i tył oraz czy klocki maja być z czujnikiem?

VIN WVWZZZ3BZYE370200

Wlepka 1AT , 1G2 , 1ZC ,1BA.

Może ktoś podsunie pomysł na zestaw tych części w rozsądnej cenie:)? Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tyle już było pisane ale? widze że zależy to też jeszcze od nr. w VIN-nie Prosze o moje dane: WVWZZZ3BZXE189653 przód i tył. Dzieki bardzo.Oczywiście tarcze - 1Lb.

 

Przód:

288 x 25 mm

 

Tył:

245 x 10 mm

 

Proszę o podanie wymiarów tarcz hamulcowych przód i tył oraz czy klocki maja być z czujnikiem?

VIN WVWZZZ3BZYE370200

Wlepka 1AT , 1G2 , 1ZC ,1BA.

Może ktoś podsunie pomysł na zestaw tych części w rozsądnej cenie:)? Dzieki.

 

Przód:

288 x 25 mm

Klocki ze wskaźnikiem zużycia

 

Tył:

245 x 10 mm

 

Uderz do forumowych sprzedawców, mają naprawdę konkurencyjne ceny.

Edytowane przez david1881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem tu nowy i chciałbym się dowiedzieć jaki jest rozmiar tarcz do przodu.

Mój numer VIN to: WVWZZZ3BZWP087312.

Wiem tylko tyle że klocki są bez czujnika a tarcze przednie wentylowane. Auto posiadam od 2 miesięcy

Edytowane przez Billibo24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Jestem tu nowy i chciałbym się dowiedzieć jaki jest rozmiar tarcz do przodu.

Mój numer VIN to: WVWZZZ3BZWP087312.

Wiem tylko tyle że klocki są bez czujnika a tarcze przednie wentylowane. Auto posiadam od 2 miesięcy

 

A ja po raz kolejny powtarzam, że oprócz nr VIN potrzebny jest jeszcze kod literowy tarczy... W Twoim przypadku to będzie któreś z poniższych:

1LZ

1ZJ

1LB

1ZC

Jak określisz się który posiadasz, to wtedy podam Ci rozmiar tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam skan wlepki gdyż nie potrafię określić kodu tarcz. Proszę o pomoc w odczytaniu tych kodów.

skanowanie0001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki - david1881-

 

Podłaczam się do Sylwi z podziekowaniami dla Dawida.Serdeczne dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczam skan wlepki gdyż nie potrafię określić kodu tarcz. Proszę o pomoc w odczytaniu tych kodów.

280 mm z przodu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy.

Chciałem zapytać czy do mojego Passata mogę stosować tarcze 4A0 615 301C które nie ukrywam że są trochę tańsze niż 4B0 615 301B które zdaje się są oryginałem do mojego modelu(sprawdzałem wg etki) Właśnie etka i niektóre e-sklepy wskazują zamiennie te tarcze, ale coś mi tu nie pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewian
Witam koledzy.

Chciałem zapytać czy do mojego Passata mogę stosować tarcze 4A0 615 301C które nie ukrywam że są trochę tańsze niż 4B0 615 301B które zdaje się są oryginałem do mojego modelu(sprawdzałem wg etki) Właśnie etka i niektóre e-sklepy wskazują zamiennie te tarcze, ale coś mi tu nie pasuje

 

 

Witam

Tarcze można stosować zamiennie, różnią się ilością otworów która nie jest ważna. Choć różnica w cenie jakaś kosmiczna nie jest.

 

Dla porównania:

http://auto-czesci-sklep.pl/pl/info/koszyk;zapytanie-fe14d47cda9bd072d7d79aa69dacd8cc

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego Lewian za pomoc.

W moim przypadku wychodzi mi 30żł na tarczy a to mało nie jest. Dla przykładu:

4B0 brembo po 170

http://e-autoparts.pl/tarcza-hamulcowa-p-363286.html

lub tańsza Febi po 130

http://e-autoparts.pl/tarcza-hamulcowa-p-86704.html

 

4A0 Brembo po 139

http://e-autoparts.pl/tarcza-hamulcowa-p-231026.html

lub tańsza Febi po 100

http://e-autoparts.pl/tarcza-hamulcowa-p-59890.html

 

Chyba ze w ogóle takich koledzy nie polecacie a wręcz odradzacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewian

Na Febi raczej bym nie patrzył a skoro Zimmermann w podobnej cenie co Brembo to nad czym tu się zastanawiać, rozumiem gdyby można było sporo zaoszczędzić to można się skusić na to Brembo ale tak ?

 

No ale niech wypowiedzą się inni :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności