Skocz do zawartości
Danek75

Ranking anten do CB

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki koledzy za radę ale co sądzicie o tym LEMM AT-1200 135 cm czy chociaż trochę jest zbliżony do ml 145?? Ten ml zaczął jakoś dziwnie ściągać a że ma swoje lata to chciałbym coś nowego może będzie to nowy ml jak ten lemm będzie waszym zadaniem słaby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ml145 to chyba już ikona wśród anten. O ile jest oryginalna i nie przeszkadza komuś długość. Lepszej w tej klasie nie znajdziesz.

To sprawdź sobie Sirio Turbo 2000 lub Super Santiago 1000.

hansb5 Lemm'ki nie są złe, ale ostatnio krążą opinie że przeciekają. Miałem dwie i żadna nie przeciekała, więc ciężko zwąchać.

ST2000 zakładaj, a na pewno nie pożałujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niestety taka antena nie pasuje - za długa i problem ze składaniem przy wjeździe do garażu.

Mam na jednym aucie sirio turbo 1000 i sprawuje się na moje potrzeby świetnie. Na drugim aucie mam podrobke prsidenta Missouri (Titanium 7001) i będąc sceptycznie nastawiony do tego śmiecia na antymiska sprawuje się całkiem całkiem. Szału nie ma, ale na magnes może być puki co. Zobaczymy jak z trwałością tego wynalazku. Nie oczekuje cudów :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ST2000 składa się identycznie jak ST1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że st 1000 nie musze składać wcale (nie ma problemu z lataniem i składaniem) a 2000 juz bym musiał :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koledzy co sądzicie o radiu PRESIDENT JOHNNY III ASC i antenie SIRIO TURBO 1000 PL magnes . Nie chcę dłuższej niż 120 cm, tak żeby się mieściła na tylnej półce . czy może ktoś ma jakąś inną propozycje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Koledzy co sądzicie o radiu PRESIDENT JOHNNY III ASC i antenie SIRIO TURBO 1000 PL magnes . Nie chcę dłuższej niż 120 cm, tak żeby się mieściła na tylnej półce . czy może ktoś ma jakąś inną propozycje ??

Sirio TURBO to dobre anteny. Mam zamontowane w dziurce w dachu TURBO 800 na miasto,a na dalsze wyjazdy zmieniam na 5000, tylko nie wiem jak się spisują na magnesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zależy mi na szybkiej opini, która antenke wybrać, naczytałem sie dobrych opinii na temat Midland, Sirio ml-145 ale też dostałem ciekawą opcję Sirio 4000 która wg was najlepszą? Obecnie posiadam Radyjko President Johny II bądź III i antenke presidenta Ohio ale słabo zbiera więc chce coś dłuższego i lepszego, Możecie dać swoją opinie jak to widzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie zależy mi na szybkiej opini, która antenke wybrać, naczytałem sie dobrych opinii na temat Midland, Sirio ml-145 ale też dostałem ciekawą opcję Sirio 4000 która wg was najlepszą? Obecnie posiadam Radyjko President Johny II bądź III i antenke presidenta Ohio ale słabo zbiera więc chce coś dłuższego i lepszego, Możecie dać swoją opinie jak to widzicie?

Nie znam Sirio 4000 to ci nie pomogę, ml-145 robi robotę pod jednym warunkiem jak kupisz oryginał!

Dwa razy walczyłem z bardzo dobrze wykonaną podróbką, w pierwszym przypadku antena nie dała się w ogóle nastroić.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megawatt jest dobra do montazu na stale, bo na magnesie to zawsze ryzyko przy takiej wielkosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znam Sirio 4000 to ci nie pomogę, ml-145 robi robotę pod jednym warunkiem jak kupisz oryginał!

Dwa razy walczyłem z bardzo dobrze wykonaną podróbką, w pierwszym przypadku antena nie dała się w ogóle nastroić.

Pozdro.

Własnie dlatego troszke się boję bo słyszałem, ze jest podróbek mnóstwo a na ceneo pomimo, ze sprzedaje sklep to też nie wiadomo czy to oryginał czy dobra podróba. Możesz polecic jakiś sklep internetowy gdzie na pewno mają oryginał?
Megawatt jest dobra do montazu na stale, bo na magnesie to zawsze ryzyko przy takiej wielkosci.

Na stałe nie chce tylko i wyłącznie na szerokiej podstawie magnesowej

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konektor5000 ma oryginaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konektor5000 ma oryginaly.
Dzieki zamowione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały dylemat ponieważ nie wiem jaką wybrać antenę CB. Mam dwie do wyboru. Antenę SIRIO T3-27 montażową na uchwyt, oraz Wilson Little Will na magnes. Nie wiem która z tych jest lepsza. A z CB radiów to President TEDDY, czy warto takie radio również kupić. Z góry bardzo dziękuję za pomoc w doradzeniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie nic z podanych propozycji nie warte ;) podaj budżet na radio i antenkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj tu http://www.cb-forum.pl/topics172/zestawy-cb-radio-radio-antena-vt18056.htm i polecam YOSAN PRO-120 + Wilson Little Wil 95cm kabel 4,50m zestaw CB radio cena 310 zł lub jeśli dorzucisz te 45zł to KONEKTOR poleca! YOSAN PRO 120 + SIRIO ML-145 (ML145) MAG 142cm kabel 3,60m zestaw CB radio cena 355 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za doradzenie. Pomyślę jeszcze nad tymi dwoma CB Radiami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam antenę president missouri, muszę ją odkręcać za każdym wjazdem do garażu i zastanawiam sie nad Sirio turbo 800, chciał bym ją nakręcić na magnes missouri.

Proszę o opinie czy ten magnes z tą antena sirio da rade i jak ta antena sie sprawuje, czy warto ja kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuc okiem na sirio omega 27, mozna ja tez szybko pochylic za pomoca motylka. W zestawie masz od razu porzadny magnes 12.5cm. Magnes z missouri jest za maly do turbiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności