A nie lepiej dziurkę na antenę zrobić lub twincara z pl wsadzić. Większość ładuje się w magnesówki,a po czasie nawet w reklamówki je zawijają,czepiają na dach i bulwersują się,że im coś się dzieje nie tak z odbiorem,bo szumi i piszczy. A co do długości anteny ,to im dłuższa tym lepsza to ok. tylko poprawnie zamontowana