Skocz do zawartości
Danek75

Ranking anten do CB

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy czy Rambo do niego bardziej przemawia czy może wystarczy zwykłe Super.

Dla ułatwienia dodam, że w są anteny o nazwach takich jak Predator, Atom, Thunderstick, Viper i wiele innych ciekawych...

 

 

 

A tak na serio, to nie wiem co z tych dwóch wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wybrał bym sirio.Sam użytkuje i sprawuje sie świetnie,ale oczywiście to tylko moje zdanie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na mnie to z tych dwóch to też bym wybrał sirio tak jak przedmówca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka sirtel czy taka sirio?

 

tak naprawdę nie ma większego znaczenia. Sirio zapewni minimalnie lepszy zasięg.

 

A co do Turbo 5000 - mam ją w B5 sedan w dziurce po antenie FM - bez żadnych podkładek, wzmocnień ... już 2 lata tak ganiam i nie mam problemu. Także jeżeli ktoś się zastanawia czy dach "udźwignie", to odpowiadam mu że bez problemu. Jedynym minusem przy takim bacie jest hałas - od 80km/h towarzyszy nam charakterystyczny świst - nie jest może jakoś specjalnie uciążliwy, ale delikatnie słyszalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Jeżeli temat nie tu prosze o przeklejenie)

Panowie, sprawa tego typu... Poszukuje anteny ok.1m jeżeli ktoś ma na sprzedaż Sirio AS100 proszę o kontakt. Widziałem wiele ogłoszeń sprzedaży tej antenki za 50-60zł ale niestety sprzedający nie chcą wysyłać, nie wiem dlaczego. Posiadam Midlanda LC-59 jednak przy strojeniu okazało sie że jest kilka cm za krótka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam zamiar zakupić radio cb alan 109 i mam pytanie odnośnie anteny. Która byłaby lepsza alan-midland ml 145 czy sirio ml 145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam w testach Sirio lepiej wypadło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem wiele ogłoszeń sprzedaży tej antenki za 50-60zł ale niestety sprzedający nie chcą wysyłać, nie wiem dlaczego.
a nie wiesz jak to zapakować ?? bo jak na mnie to raczej jest to nie opłacalne i dlatego w takich wypadkach preferuje się odbiór osobisty ,tak więc jak na mnie to pozostaje szukać w swojej okolicy albo nówki
Panowie, mam zamiar zakupić radio cb alan 109 i mam pytanie odnośnie anteny. Która byłaby lepsza alan-midland ml 145 czy sirio ml 145
bierz Sirio bo jest lepsza od midlanda tylko uważaj na podróbki a jest nich temat na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam w testach Sirio lepiej wypadło

 

bierz Sirio bo jest lepsza od midlanda tylko uważaj na podróbki a jest nich temat na forum

 

Dzięki, to już podjąłem decyzję :) O podróbkach już przeczytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie wiesz jak to zapakować ?? bo jak na mnie to raczej jest to nie opłacalne i dlatego w takich wypadkach preferuje się odbiór osobisty ,tak więc jak na mnie to pozostaje szukać w swojej okolicy albo nówki

 

Na poczcie niby nie ma problemu z wysyłką przedmiotów o takich gabarytów, a jeżeli osoba sprzedająca nie chce pokrywać kosztów wysyłki to zawsze można wysłać na koszt odbiorcy ;) Problem już na szczęście został rozwiązany...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie tu http://www.cb-forum.pl/topics166/oferta-promocyjna-na-wrzesien-2012-cb-radia-anteny-akcesoria-vt12766.htm zawsze mają wszystko oryginalne i dobrze doradzą. I tego alana nie kupuj bo to szrot ;) lepiej yosana 120.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie. Posiadam radio President TEDDY i do tego antene Yosan Missouri, działa to dosyć znośnie, ale chciałem zmienić antene na President Florida , moje pytanie jest takie, czy ta antena bedzie lepsza od yosana i jak z zasięgiem ?

Edytowane przez Kozi31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zamieniac, jedno i drugie szrot. Jak chcesz cos lepszego to antena pirat lub sirio as 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz tego Yosana, to zostaw dopóki się nie zepsuje. Dużej różnicy miał nie będziesz po przesiadce na Floridę, AS100 czy Pirata.

Jak już mieniać, to na coś dłuższego - około 115cm i więcej.

Oczywiście pod warunkiem, że ten Yosan działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No różnica zawsze w odbiorze będzie, 100cm a 115 to dopiero różnica. Jadący z naprzeciwka tir pięknie może zdmuchnąć taką missouri z dachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzimy od Missouri (mniej więcej 75-80cm). Przeskok na np. Turbo 1000 czy Carbonium będzie wyraźniejszy niż na AS-100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się zapytać co sądzicie o takim radyjku z anteną:

http://moto.allegro.pl/super-zestaw-radio-cb-268-antena-szklana-cewka-i2792857125.html

 

Czy warto sobie tym zaprzątać głowę czy w ogóle na to nie patrzeć. Radyjko planuje kupić do b5 kombi '98 no i celuje w coś z antenką. Może doradzicie coś ciekawego i niedrogiego? Trasa głównie siedlce - terespol, czasem warszawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem to tak jak na mnie to ta cała aukcja jest śmiechu warta bo takich bzdur to dawno nie czytałem a co do samego zestawu to poczytaj sobie ten temat http://forum.vw-passat.pl/threads/4069-Jakie-CB-Trudny-wybor-CB-%28dyskusje%29 a tą aukcje odpuść sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie. Dostałem w spadku Alana 109 i chciałbym dokupić do niego jakąś antenę mniejszą niż 100cm. Myślałem o presidencie missouri. Co myślicie o tej antence? Jeżeli chodzi o radio to wiem, że nie jest to jakiś najlepszy model, nie posiada ASC itp. Radyjko jest tymczasowe. Mam jeszcze drugie pytanie, czy ma ktoś doświadczenia z Alanem 109, jeżeli chodzi o montaż w B6? Myślałem aby zamontować radyjko we wnęce pomiędzy tunelem a fotelem pasażera, czy podgrzewane siedzenie może zagrozić radyjku? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności