Skocz do zawartości
sergiusz-

Służby mundurowe - w naszym klubie....

Rekomendowane odpowiedzi

Czy spotkam tu kogoś z SG?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SG

 

Wtf ? to ta wielka centralna nikomu nie potrzebna "instytucja" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sztab generalny a pewnie straż graniczna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie straż graniczna ;)

 

 

albo gminna :swirus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie sztab generalny a pewnie straż graniczna ;)

 

dokładnie tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He,he Biłgoraj,SG,passat B4 w dieselu, ja nic nie sugeruje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy spotkam tu kogoś z SG?;)

 

 

 

Czołem. Funkcjonariusz SG od 15.10.2012, czyli za niecały miesiąc:) Dziś dzwonili z kadr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czołem. Funkcjonariusz SG od 15.10.2012, czyli za niecały miesiąc:) Dziś dzwonili z kadr.

 

Jaki by to nie był mundur to młody ma zawsze przeje_ane.Nie mniej gratuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czołem. Funkcjonariusz SG od 15.10.2012, czyli za niecały miesiąc Dziś dzwonili z kadr.

 

Powodzenia pamiętam jak dziś swoje początki, a 20 listopada minie 13 latek w mundurze, co prawda w Policji. Zleciało jak z bicza strzelił. Ale ten czas leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki by to nie był mundur to młody ma zawsze przeje_ane.Nie mniej gratuluje.

 

 

 

hehe dzięki za dobre słowo:)

 

tak na poważnie, mieszkam od urodzenia na terenie placówki SG, jeśli pójdę tu do siebie to będzie luzik:-) Ale generalnie teraz jest masa młodych funkcjonariuszy.... Na emerytury odchodzą masowo po 15 wysługi... Licząc oczywiście rok za rok, a nie jak na pasku rok za półtora..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe dzięki za dobre słowo:)

 

tak na poważnie, mieszkam od urodzenia na terenie placówki SG, jeśli pójdę tu do siebie to będzie luzik:-) Ale generalnie teraz jest masa młodych funkcjonariuszy.... Na emerytury odchodzą masowo po 15 wysługi... Licząc oczywiście rok za rok, a nie jak na pasku rok za półtora..

Nie chce mi się wierzyć, że ktoś mając dzieciaki i żonę niepracującą-może iść na zieloną trawkę z własnego wyboru. No chyba, że robotę zajebiaszczą znalazł za dobry szmal w cywilu :D Bo tylko kawaler/żigolak/agent Tomek poszedł po 15stu do cywila, ponoć pilotowanie biurka mu się znudziło...

Potem cywile zaczęli płakać, że my wszyscy mamy wyjeb..ne i spieprzamy po 15stu...No ja ię kierrwa grzecznie pytam, ilu ich było tak naprawdę???

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że robotę zajebiaszczą znalazł za dobry szmal w cywilu

 

A nie pomyślałeś że są też osoby którym zwyczajnie się znudziło w MONie czy innych służbach ? A może wrócili w rodzinne strony po kilkunastoletniej tułaczce po Polsce i po świecie ? Może mają teraz normalną pracę, zdążyli się przekwalifikować i jako 35-cio latkowie mają jeszcze szansę na życie i pracę w cywilu po w wieku 45-ciu lat to raczej trudno o dobrą pracę.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto plywa na lodzi policyjnej z wlepa forumowa? :D bo na tvn turbo jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum :wmorde

Obudziłeś się kilka miesięcy za późno :haha Jest o tym odrębny temat.

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek jakie kilka miesiecy? wyolbrzymiasz :P Juz widziałem watek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie pomyślałeś że są też osoby którym zwyczajnie się znudziło w MONie czy innych służbach ? A może wrócili w rodzinne strony po kilkunastoletniej tułaczce po Polsce i po świecie ? Może mają teraz normalną pracę, zdążyli się przekwalifikować i jako 35-cio latkowie mają jeszcze szansę na życie i pracę w cywilu po w wieku 45-ciu lat to raczej trudno o dobrą pracę.....

Kuczlaw, pisałem to do wszystkich, ale gdzieś mi przez myśl przemknęło, że Ty pierwszy się odezwiesz :D

Każdy obiera swoją drogę życiową, którą szanuję. Irytują mnie jednak cywile, którzy mają wonty do nas, mundurowych, że ustawodawca wymyślił nam taki rarytas, jak pójście po 15stu. Prawda jest jednak taka, że tabunami to ludzie nie odchodzą po 15stu, bo dzieci dorastają, opłat coraz więcej itp, a jeśli jednostka jest na dodatek na terenie, gdzie istnieje pieruńskie bezrobocie( Podkarpacie, Mazury, Podlasie itp) to sam fakt, że się ,,znudziło w MONie" to argument wręcz śmieszny.

Ja po 18stu latach służby też znam już każdy tam klimat, ale posłużę jeszcze siedem, bo lubię kończyć coś, co zacząłem :D

Potem też już mam pomysł na dalsze zarabianie, liczę, że rekonwersji nam POlitycy nie zajumają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj na forum

Obudziłeś się kilka miesięcy za późno Jest o tym odrębny temat.

Danek jakie kilka miesiecy? wyolbrzymiasz Juz widziałem watek

 

ze 2 lata latam tą łodzią z wlepą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy spotkam tu kogoś z SG?;)

 

 

16 lat w SG :) Kraków-Balice

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuczlaw, pisałem to do wszystkich, ale gdzieś mi przez myśl przemknęło, że Ty pierwszy się odezwiesz :D

Każdy obiera swoją drogę życiową, którą szanuję. Irytują mnie jednak cywile, którzy mają wonty do nas, mundurowych, że ustawodawca wymyślił nam taki rarytas, jak pójście po 15stu. Prawda jest jednak taka, że tabunami to ludzie nie odchodzą po 15stu, bo dzieci dorastają, opłat coraz więcej itp, a jeśli jednostka jest na dodatek na terenie, gdzie istnieje pieruńskie bezrobocie( Podkarpacie, Mazury, Podlasie itp) to sam fakt, że się ,,znudziło w MONie" to argument wręcz śmieszny.

Ja po 18stu latach służby też znam już każdy tam klimat, ale posłużę jeszcze siedem, bo lubię kończyć coś, co zacząłem :D

Potem też już mam pomysł na dalsze zarabianie, liczę, że rekonwersji nam POlitycy nie zajumają ;)

 

Ja też wiedziałem że nie odpuścisz i odpiszesz ;)

 

Co do bezrobocia to masz rację. Wiesz, jakbym pochodził z okolic Tomaszowa to bym tam siedział do usranej śmierci az by mnie komputer wyrzucił ;) Robotę miałem złotą i każdemu to mówię ale jak miałem się męczyć na obczyźnie to wolałem zrezygnować.....Pieniądze są ważne ale nie za wszelką cenę.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Służba Więzienna 4 lata Pozdrawiam wszystkich F-szy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności