Skocz do zawartości
jedrus

Co Ci sie nie podoba w passacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koksik

mnie juz całkowicie chyba przestaje sie podobać Passat :612:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie juz całkowicie chyba przestaje sie podobać Passat

 

Mnie się przestał podobać dzisiaj po tym, jak się dowiedziałem, co mam w nim do zrobienia i ile mnie to będzie kosztować :612: :612: :612:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-prezcierający się mieszek

-odstająca pokrywa poduszki pasażera

-bardzo drogie (dobre) przednie zawieszenie

-przecierające się wycieraczki pod nogami

-zaczyna pękać mi szef na brzegu fotelu (od strony kierowcy jak się wsiada) trzeba będzie zszyć

-brak kontrolki otwartej pokrywy silnika, bagażnika, drzwi

-plastiki tez potrafią niekiedy poskrzypieć

 

 

no chyba tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- zła pozycja za kierownicą, mam 187cm i jak odsunę fotel żeby z nogami było ok. to nie sięgam rękami do kierownicy, do tego lubię siedzieć nisko a tu po spuszczeniu fotela, czuje się dalej jak w ciężarówce.

 

dobrze gada ;) mam ten sam problem ;) tylko, ze mam o 2 centy wiecej. Fotele sa dla mnie tak niewygodne jak malo co w ktorym aucie. Plecy mnie bola po przejechaniu juz 5km !! Podparcie fotela jest za krotkie !

 

a reszta minusow jest jak koledzy pisza, wiec nie mam co sie powtarzac :613:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_

- za słabo pali laka :619: oczywiscie zartuje :D

 

ps. widzialem Cie Leszek w sobote bodajze jak wjezdzales do galeri na parking, bardzo ładny manewr wykonales :D ale zes gdzies cross cantry uprawial bo autko lekko w błotnistym balejazu bylo ale to chyba wina gwintu ze chlapie blotem wyzej niz przy seri ;)

 

- wracając do Wad to niewiem czy ktos juz wymienil to słabe Tłumiki

- klamki (standard)

 

sądzac po wypowiedziach chyba 3BG jest bardziej awaryjne od B3/B4??? tzn moze ma bardziej kosztowne awarie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- świst powyżej 120

- plastyki wewnątrz masakra

reszta standard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309

- wracając do Wad to niewiem czy ktos juz wymienil to słabe Tłumiki

przekonałem sie o tym ostatnio :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolkensy

witam !!!

a wiec............spojler pod zderzakiem moment i go nie ma,klamki masakra,czasami tak jakby wrzucajac jedynke jej tam poprostu nie bylo :),trzeszczace plastiki i wszystko w aucie :( mieszek przetarty,ale to da sie jeszcze zrozumiec,1.8 za malo mocy i nie wyobrazam sobie jezdzic 1.6 :) pzdr cdn :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_s1

a wiec tylna klapa sie szybko brudzi przez co szybko wysiada wycieraczka (nawet spojler niepomaga),trzeszczace plastiki zwlaszcza na mrozie ,glosna pompka centralnego zamka jak i rowniez zamki ktore bardzo ciezko chodza,za szerokie fotele i kiepskie trzymanie boczne na zakretach słabo oswietlony bagaznik w kombi prawie nic niewidac w nocy ,trudnosc ze znalezieniem odpowiedniej pozycji kierowcy(mam 198 cm wzrostu :643: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Ja mam 176cm i też mam problem ze znalezieniem pozycji za kierownicą fotel podniesiony na maxa nogi wyprostowane ale wtedy żeby mi pasowała kiera po wyciągnięciu jest za wysoko.

Mieszek i gałka tak samo wytarta i popękana

trzymaki na napoje z przodu jest głębiej niz całość a z tyłu się nie domyka tak samo jak zapalniczka. Tak samo jak u was wycieraczki to paranoja,reflektory :613: słabo.

Nastepnie nie domykajaca sie czasami klapa,brak wskazania nie domknięcia.

Utrudnione wyciągniecie akumulatora i te rurki odprowadzające wode to jakis żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapix

No z ta dokładko pod zderzakiem chyba przesadzacie... to juz kwestia jak sie jezdzi... passat znowu taki niski nie jest... ja tam mam cało a auto juz 3 lata w moich rekach... a teraz pójdzie jeszcze na ziemie :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit

Nie będę zapeszał ale w porównaniu z samochodami które miałem to prawie ideał (prawie!!!) ciągle brudny tył i jak narazie tyle, może za mało marudny jestem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duże spalanie w benzynowych silnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koksik

ja narazie od kiedy kupiłem Passata mam coraz wiecej poznanych nowych mechaników...

jak narazie Passat figuruje u mnie na 1 miejscu awaryjności i coraz bardziej zaczynam załować ze go kupiłem :612:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwagi o spalaniu nie podzialam. Jak na osiagi to pali stosunkowo malo, jesli oczywiscie tego chce. Mowie oczywiscie o swoim, innych nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
innych nie znam.

 

10-12/100km przy moim silniku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit
innych nie znam.

 

10-12/100km przy moim silniku :(

 

To trochę dużo...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolkensy

...no moze ta dokladke zderzaka cofam co prawda polamala sie ale sadze ze w kazdym aucie by poszla przy 130km/h kotek okazal sie zbyt twardy :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakot

-jeśli chodzi o pozycję za kierownicą - mam 180 cm - dla mnie ok - moze to wada B5 ? Jeździłem po 300 km bez wysiadania i bez problemu

- zamki - w moim B3 problemy były - ale dzień na rozebranie zamków - nowy smar - brak problemu

- świsty - u mnie brak takowych , a lubię ciszę

- silniczki przy lusterkach - baaaardzo głośne

Jest to mój 15 samochód - najstarszy i chyba najlepszy. Moim zdaniem B5 trochę nie dopracowane. Ale chciałbym mieć.... :622:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam większość wymienionych przez Was wad. Dodam jeszcze jedną: ciężko zwijające sie pasy bezpieczeństwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności