Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

6,5-7" to szerokość felgi, nie średnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki ale dalej nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie.

 

Bądz takie wymiary:

 

5x112 ET 35 7,5J 16" 205/55/16"

podejdą bez problemu pod b5 3g?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam passka B5 1.8 benzyniak 97r i chce kupic felgi aluminiowe 16 i mam na oku jedne i maja szerokosc 7 rozstaw 5x112 i ET 35, czy beda pasowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie

 

a nie będą za dużo wystawać bo obecnie mam et 37 a tu et 35 ??

ewentualnie te

 

http://allegro.pl/kola-letnie-vw-passat-b6-b5-golf-v-touran-caddy-i4018013183.html

 

które będą lepiej pasowały pod względem ET bez zadnych dodatków ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam passka B5 1.8 benzyniak 97r i chce kupic felgi aluminiowe 16 i mam na oku jedne i maja szerokosc 7 rozstaw 5x112 i ET 35, czy beda pasowac?

 

Witaj. Spokojnie podejda. U mnie były 16" 7,5 , et 33 pieknie nadkole wypelnialo rowno z rantem hehe tutaj podaje link na ostatniej focie widac jak na aucie wyglada.

http://tablica.pl/oferta/kola-felgi-aluminiowe-aluett-16-5x112-205-55r16-poler-chrom-vw-audi-CID5-ID4kelt.html#e0a068124f

Tutaj jeszcze jedna fota:

CAM00025.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano będzie - 1mm, jeśli szerokości te same...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Spokojnie podejda. U mnie były 16" 7,5 , et 33 pieknie nadkole wypelnialo rowno z rantem hehe tutaj podaje link na ostatniej focie widac jak na aucie wyglada.

http://tablica.pl/oferta/kola-felgi-aluminiowe-aluett-16-5x112-205-55r16-poler-chrom-vw-audi-CID5-ID4kelt.html#e0a068124f

Tutaj jeszcze jedna fota:

[ATTACH=CONFIG]115742[/ATTACH]

ok, dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będą pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy takie felgi 7Jx16H2 57,1 ET40 z oponami 205/55/16 będą pasowały do b5 fl? Czy nie będą za głęboko/płytko osadzone?Dobrze to będzie wyglądało?Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy takie felgi 7Jx16H2 57,1 ET40 z oponami 205/55/16 będą pasowały do b5 fl? Czy nie będą za głęboko/płytko osadzone?Dobrze to będzie wyglądało?Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą schowane o 3 mm względem orginalnego ET 37 - Na ile te -3mm bedzie widoczne tego nie wiem - na "oko" wydaje sie że roznica nie zauwazalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy takie felgi 7Jx16H2 57,1 ET40 z oponami 205/55/16 będą pasowały do b5 fl? Czy nie będą za głęboko/płytko osadzone?Dobrze to będzie wyglądało?Proszę o pomoc.

 

Odpowiedź poszła na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasowało - obecnie mam te same kapcie na 7Jx16H2 ET45. Przy ET40 każde koło wysunie ci się na zewnątrz o 5mm, czyli tyle co nic. Ja pakuję obecnie ET35 - takie są homologowane do Passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin_WW. Myślę, że w związku z tym nie będzie nigdzie ocierało o wahacze itp..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dommel ale z tego co wiem to oryginalnie jest 195/65/15 et 37 a nie 45...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem w trakcie zakupu alufelg do passata b5fl.Trochę jest tych informacji na forum ale ja mam trochę inne pytanie.Mój samochód jest w kombi i przewożę nim czasami ciężkie rzeczy,że trochę tył siedzi i pytanie moje jest takie czy mogą byc felgi o rozmiarach: et 38?

Chodzi mi o to aby koło nie obcierało nadkola jak się schowa po obciążeniu w nadkole na tym et.Opony 195x65x15.

A ewentualnie jeszcze jakie rozmiary są polecane aby nie tarło o nadkole po schowaniu się koła pod obciążeniem???

Dziękuję z góry za odpowiedzi :-)

 

Są to takie felgi nie wiem tylko czy bedą pasowały do rozmiaru moich opon czyli 195x65x15:

http://allegro.pl/3109-felgi-aluminiowe-ats-5x112-r15-kompl-4-szt-zw-i4087006047.html

Edytowane przez tarot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności