Skocz do zawartości
Vax

Dopasowanie nowego kluczyka - B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

He he troszkę pomyliłeś tematy, przyciskami nie zakodujesz immo, tylko pilota do modułu komfortu żeby otwierać/zamykać auto.

O immo poczytaj TUTAJ, bez kabelka sie nie obejdzie.

 

racja moja nie uwaga :/ sorka

 

Jak byś przeczytał temat od początku to byś wiedział że potrzebujesz pinu do immo, vaga i instrukcji z WARSZTATU

 

przeczytalem...tylko jak wyzej mowa jest troche o innej sprawie

ze vaga potrzebuje to wiem, chce kupic na allegro jeden z kabelkow

http://www.allegro.pl/item633293469_kb1_kabel_vag_usb_obd_ii_409_2_vw_skoda_audi_seat.html

tym chyba dam rade zaprogramowac?

tylko z tego co wyczytalem vagcomem nie zczytam pinu??

a kabel sie przyda tak czy tak

 

Pozdrawiam i Dziekuje :)

Edytowane przez AkUu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja kupiłęm passata 2 miesiace temu i sie okazało ze kłuczyk jeden scyzoryk nie działa wymieniłęm baterie i dalej nie działą czyli sie rozkodował.Ale problem jest w tym ze jest na forum jak go zakodowac przypomocy zamka w drzwiach a jak nie mam zamka w drzwiach mam tylko zaslepke to jak ja mam zakodowac drugi kluczyk??????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gdzie moge dostać ową pestkę ;) bo chce sobie dorobić kluczyk do autka tylko nie mam tej pestki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a gdzie moge dostać ową pestkę

Myślę ze znajdziesz ja na ->Tej <- stronce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

W moim pilociku (3 przyciski) zasięg radyjka spadł do 0,5 m .

pytanko brzmi : czy tylko po kablu mogę go zestroić czy też numer z zamkiem i stacyjką wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam objaw, lecz pilot działa tylko i wyłącznie przy drzwiach kierowcy.

Nie mam pomysłu co już robić.

Wymieniałem baterie 2 razy. Chyba trzeba zaopatrzyć się w nowy pilot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się

Passat 1.9 1998r , kluczyk scyzoryk 2przyciski 433

Dokupiłem drugi uzywany taki sam kluczyk

i....

Gość od dorabiania kluczy z kluczykiem zaspiewal 300pln - chyba troche przesadzil

100 za dorobienie grota z jego grotem

100 za wyjęcie pinu

100 za zaprogramowanie

Panowie jak myslicie chce mnie wykręcić ? dodam ze posiadam OBDII

Dzieki za podpowiedzi

Edytowane przez maajeranek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a gdzie moge dostać ową pestkę ;-) bo chce sobie dorobić kluczyk do autka tylko nie mam tej pestki

ja kupilem na allegro chyba po 15zl za sztuke byly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podepnę się

Passat 1.9 1998r , kluczyk scyzoryk 2przyciski 433

Dokupiłem drugi uzywany taki sam kluczyk

i....

Gość od dorabiania kluczy z kluczykiem zaspiewal 300pln - chyba troche przesadzil

100 za dorobienie grota z jego grotem

100 za wyjęcie pinu

100 za zaprogramowanie

Panowie jak myslicie chce mnie wykręcić ? dodam ze posiadam OBDII

Dzieki za podpowiedzi

To są takie rynkowe ceny. Taniej ci wyjdzie kupienie vag comanndera lub vag tacho do wyciągnięcia pinu. Trochę poczytać na forum jak to zrobić.

Drugi kabel już masz do wgrania nowego klucza.

To i tak jesteś jakieś 100 zl do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się pod temacik, poszukuje osoby z małopolski (trasa Zakopiec - Kraków / śląska (trasa Kraków - Cz-wa) która odczyta mi pin immo. Oczywiście zapłacę. thx pozdraVWiam :D

 

Już znalazłem osobę która pomogła mi z odczytaniem kodu pin. THX wielkie dla PaoloM86

Edytowane przez danieldyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś może polecić jakąś stronkę albo kogoś z allegro kto sprzedaje kluczyk 3 przyciskowy najlepiej juz taki z fasolka gotowy do zaprogramowania? Moze zna ktos zna kogos z okolic Piły kto potrafiłby mi ten kluczyk zaprogramować itp(nie mam Pinu)?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie immo nowego kluczyka ktore opisujecie odbywa sie z włożonym DZIAŁAJĄCYM kluczykiem w stacyjce a co kiedy nie ma żadnego działającego kluczyka ? Zgubiłem mój jedyny kluczyk i właśnie idzie mi z niemiec nowy (w VW za okolo 550zł:zeco ) Chciałbym go sam zaprogramować żebym mogł odjechac autem z ich parkingu ale żebym nie musiał im smarować kolejnych 190zł za programowanie. Jest na to jakies sposób ? Mam kabel K + can na Obd II jesli bedzie w tym pomocny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kodowanie immo nowego kluczyka ktore opisujecie odbywa sie z włożonym DZIAŁAJĄCYM kluczykiem w stacyjce a co kiedy nie ma żadnego działającego kluczyka ? Zgubiłem mój jedyny kluczyk i właśnie idzie mi z niemiec nowy (w VW za okolo 550zł:zeco ) Chciałbym go sam zaprogramować żebym mogł odjechac autem z ich parkingu ale żebym nie musiał im smarować kolejnych 190zł za programowanie. Jest na to jakies sposób ? Mam kabel K + can na Obd II jesli bedzie w tym pomocny...
no właśnie też interesuje mnie ten temat, jakie są możliwości programowania nowego kluczyka do auta, czy tylko serwis może to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CallMeWojnar chyba całkiem źle skumałeś o co biega :) kodowanie kluczyka odbywa się w stacyjce i nie trzeba mieć więcej kluczy. Natomiast Tobie chodzi pewnie o wgranie klucza do modułu komfortu- czyli otwieranie zamykanie samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodowaniem przycisków kluczyka chciałbym sie zająć później. Póki co mam auto uziemione na parkingu VW i chodzi o to, że jak przyjdzie mi kluczyk tzn zadzwonią z serwisu że już jest to trzeba będzie go dodać do immobilizera bo inaczej nie odpale auta lub odpale ale po chwili zgaśnie. Serwis woła za takie kodowanie 190zł ! Jest jakaś opcja "zrób to sam" na takie cuś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takie cos robie VAG Tacho, zwykłym VAG Comem tez sie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili z salonu VW że mają już kluczyk do mojego auta ale teraz mam problem z kodem pin do immo. Na nowym kluczyku będzie też ze zdrapka na której go znajdę czy muszę kupować vag tacho żeby go sczytać? Mam http://allegro.pl/item1150651468_vag_k_can_usb_korekta_przebiegu_diagnoza_opisy.html taki kabelek i wnioskuję że nim mogę sobie potem kluczyk zaprogramować ale jeszcze raz - skąd pin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kod pin jest w liczniku sczytasz go właśnie VAG Tacho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CallMeWojnar za 550 zł to już chyba jest zaprogramowany pod Twoje auto. No chyba że liczniki były wymieniane.

Jeżeli ten kluczyk jest tylko docięty bez zaprogramowania, to chyba jest to rozbój w biały dzień.

Edytowane przez graje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności