Skocz do zawartości
Gość Pablo Escobar

Zwiekszenie mocy w afn 110 koni

Rekomendowane odpowiedzi

No tyle przekłamuje po zmianie z 051A/B na 051C. To normalne, dlatego przy takim ciśnieniu bez korekty nie ma po co zmieniać, bo turbo odleci

 

A na logach będzie wszystko oki (wymagane bedzie 1.5b i aktualne też 1.5b i wszystko będzie w sofcie oki), a na wskaźniku będzie 1.9-2b. Trzeba go skalibrować, no chyba że masz GT22, to możesz latać na 2b

 

Dzieki, tak tak koretka juz niedlugo, czekam tylko na koło 1Z pozniej dokupie komplet G60 i skroce dolot w miedzy czasie i jedziemy z koksem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Panowie potrzebuje pomocy albo rady:P Mam passata b5 1.9 TDI AFN od jakiegoś czasu myślę o zmianie turba i IC i tu pojawia się problem jakie turbo czy od 130 czy większe choć by nawet od 2.0 170km???:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz uzyskać????W jaką moc chcesz iść???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moc około 160km tylko nie jestem pewien czy odrazu muszę robić wtryski??

Edytowane przez Rysiu_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moc około 160km tylko nie jestem pewien czy odrazu muszę robić wtryski??

 

temat przeczytałeś , cały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca:( najbardziej chodzi mi jakie turbo czy ktoś montował czy dużo przeróbek itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca najbardziej chodzi mi jakie turbo czy ktoś montował czy dużo przeróbek itd.

 

to przeczytaj ten i temu podobne, a nie zadajesz pytania na które jest odp parę stron wcześniej.

 

O takich przeróbkach co Ty chcesz zrobić już chyba wszystko zostało powiedziane .... wystarczy poczytać.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko zostało powiedziane .... wystarczy poczytać.

 

 

Potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtryskiwaczy nie trzeba zmieniać jak pompa będzie mocniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie słyszeliście o końcówkach wtrysków produkcji Polskiej jakieś opinie ktoś coś wie na ten temat?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

posiadam vw passat b5 110km AFN i planuje zwiekszyc moc ;) celuje cos ok. 170km.

co powinienem zrobic? chcialem zaczac od wymiany turbo i kolektora dolotowego tylko na jakie? od awx? oczywiście wkiekszy fmic, soft ale czy cos jeszcze? nie mam pojęcia co zrobić bo wszedzie kazdy pisze inaczej.. chcial bym poprostu pełną liste czynności które musze wykonać aby trafić w te 170 180 kucy ;) naczytalem sie już wiele i miesza mi sie w glowie bo nie mam pojecia juz od czego zacząć a na czym skonczyć wiec prosze o pomoc z góry dziękuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie słyszeliście o końcówkach wtrysków produkcji Polskiej jakieś opinie ktoś coś wie na ten temat?? :)

 

Mowa o Wuzetem?

 

---------- Dodano o 00:41 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:38 ----------

 

witam

posiadam vw passat b5 110km AFN i planuje zwiekszyc moc ;) celuje cos ok. 170km.

co powinienem zrobic? chcialem zaczac od wymiany turbo i kolektora dolotowego tylko na jakie? od awx? oczywiście wkiekszy fmic, soft ale czy cos jeszcze? nie mam pojęcia co zrobić bo wszedzie kazdy pisze inaczej.. chcial bym poprostu pełną liste czynności które musze wykonać aby trafić w te 170 180 kucy ;) naczytalem sie już wiele i miesza mi sie w glowie bo nie mam pojecia juz od czego zacząć a na czym skonczyć wiec prosze o pomoc z góry dziękuje ;)

Łap na A4 masz piknie rozpisane

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , mam taki zestaw w moim afn gtb1756vk,wtryski 216,kolektor awx,map sensor 3 bar,fmic

ale nie byłem jeszcze u tunera, i mam pytanko ,czy to normalne że po wymianie wtrysków na większe samochód dymi na biało?

potrzebuje do tunera przedostać się około 35km a nie chciał bym tą trasą narobić sobie kłopotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie możesz jechać,zapewne nie ustawiałeś kąta po wymianie wtrysków a i nie zestrojony większy map też dokłada swoje.Pewnie jak sie rozgrzeje to przestaje dymić,w wystrojonym aucie biały dym to kąt wtrysku,rozrząd lub uszczelka pod głowicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.

kąt nie był ustawiany,rozgrzeje auto i zobacze czy coś się poprawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej przez te 30 km sie nie rozleci bez obaw.U tunera powiedz niech ci wystroi po map'ie., przepływke sprzedasz i zrobisz sobie jakiś custom dolocik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy do silnika afn turbina brd bedzie pasowala bez zadnych przerubek ? Oprucz zmiany turbo na brd icka na wiekszy i pompy 10 na 11mm i wtryskow 230 i programu cos jeszcze potrzebuje do uzyskania 180 km ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności