Skocz do zawartości
fazi

Domykanie szyb z pilota (Moduł Komfortu)

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem o jakie kodowanie chodzi
to co zaznaczone, tyle, że w module komfortu.

 

beztytuuld.th.jpg

 

A co mógł popsuć ? Coś przekodować czy "spalić" ?
, mógł i spalić i coś przekodować, a później zakombinował, że w ogóle działa, teraz to tylko do "wróżki" ;)

Najprostrzą metodą było by podmienić moduł i sprawdzić.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a dlaczego mój moduł nie odpowiada na chęć zmiany w nim domykania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to co zaznaczone, tyle, że w module komfortu.

 

beztytuuld.th.jpg

 

, mógł i spalić i coś przekodować, a później zakombinował, że w ogóle działa, teraz to tylko do "wróżki" ;)

Najprostrzą metodą było by podmienić moduł i sprawdzić.

pozdr

to co zaznaczone, tyle, że w module komfortu.

 

 

 

Już sprawdziłem i u mnie jest tak :

picture.php?albumid=1168&pictureid=6177

 

album.php?albumid=1168

Edytowane przez NiemoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już sprawdziłem i u mnie jest tak :
jak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ??

 

 

no jak na zdjęciu poniżej

 

ew. mam je w albumie na profilu

Edytowane przez NiemoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kodowanie jest ok, standard, ale coś jest uwalone. Możesz zamknąć i otworzyć auto od wewnątrz z panela drzwiowego ? Proponuje podmiankę modułu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kodowanie jest ok, standard, ale coś jest uwalone. Możesz zamknąć i otworzyć auto od wewnątrz z panela drzwiowego ? Proponuje podmiankę modułu.

Pozdrawiam

 

 

Zamykanie od środka z panelu drzwi kierowcy działa. W ogóle nie zauważam żadnych innych niedziałających funkcji, miałem problem z zamkiem kierowcy, ale wymiana mikrostyku pomogła.

A nie ma jakiegoś dokładanego "modułu" który sprawi, że szybki się domkną z pilota I PÓŹNIEJ OTWORZĄ ?

Edytowane przez NiemoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm A radio Ci się wyłącza po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hmm A radio Ci się wyłącza po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki?

 

Tak i zapala się światło środkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy za nic nie mogę aktywować domykania szybek. Program pobrałem z tematu "Jak ściągnąć czeski program MKM" z drugiego postu, wraz z kluczem.

Włączam program, robię test, wpisuje kod otwieram główne okno. Klikam Nacti ID, czekam do momentu, aż pokaże, że gotowe, a ikony Aktivace oken i Deaktivace oken jak nie były podświetlone tak nie są i brak możliwości wyboru. Próbowałem już chyba wszystkich możliwości i nic. Mój moduł to 1C0959799B. Dodam, że domykanie z kluczyka działa i wszystko co związane z zamykaniem i otwieraniem auta też. Ma ktoś jakiś pomysł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy za nic nie mogę aktywować domykania szybek. Program pobrałem z tematu "Jak ściągnąć czeski program MKM" z drugiego postu, wraz z kluczem.

Włączam program, robię test, wpisuje kod otwieram główne okno. Klikam Nacti ID, czekam do momentu, aż pokaże, że gotowe, a ikony Aktivace oken i Deaktivace oken jak nie były podświetlone tak nie są i brak możliwości wyboru. Próbowałem już chyba wszystkich możliwości i nic. Mój moduł to 1C0959799B. Dodam, że domykanie z kluczyka działa i wszystko co związane z zamykaniem i otwieraniem auta też. Ma ktoś jakiś pomysł??

Pobrałeś program razem z kluczem?Musisz aktywować swoją kopię,klucz musi przyjść mailem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym akurat różnicy nie ma bo czy biorę program z kluczem z tamtego tematu czy sam pobieram z neta i rejestruje to i tak za każdym razem jest ten sam klucz i w moim przypadku jest ciągle to samo. Brak możliwości wyboru opcji aktywacji i dezaktywacji ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zainstalowalem ten programik wklejam klucz do rubryki "Registracni klic" klikam "Registruj" i od razu wklejony klucz znika i program nadal nie jest zarejestrowany, aktywowany. W czym problem?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał GURAL Zobacz post

A radio Ci się wyłącza po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki?

Tak i zapala się światło środkowe

 

 

Żadnego pomysłu Koledzy ?

 

Pozostaje zmiana modułu ? A nie idzie sprawdzić modułu ? Wolałbym ew nie kolekcjonować na półce ;-). Sama zmiana pomoże, czy po fizycznej zmianie trzeba go zaprogramować na nowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img832.imageshack.us/i/10583884.jpg/

Koledzy jak w końcu ma być?? Tak jak na foto?? Bo u mnie czy wkleję klucz i zatwierdzę, czy nie to mam napis na czerwono Neregistrovana omezena verze.

 

Już nie aktualne doszedłem problemu ;), a wszystko z braku znajomości czeskiego ;(

Edytowane przez Grucha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może podzielił byś się w czym tkwił problem.Sam go rozwiązałeś więc nie będziesz o tym pisał.Może innym by to pomogło w rozwiązaniu podobnego problemu-od tego chyba jest to forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu myślałem, że po wklejeniu klucza zatwierdzamy "Ulozit" i można aktywować funkcję, a było to nie możliwe ponieważ po wklejeniu klucza trzeba najpierw kliknąć "Registrovano", a następnie "Ulozit" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orietuje sie ktos czy mozna takie domykanie zrobic x431?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzam sie do kupna kabelka. Niewiem jaki mam tez modul komfortu.

ALe u mnie szyby sie nie domykaja ani nie otwieraja z kluczyka (pilota niemam) moj passat jest z 97 roku . Czy bylaby mozliwosc ustawienia tej opcji ? Wiem ze niepodalem zbyt duzo informacji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orietuje sie ktos czy mozna takie domykanie zrobic x431?

 

Zagadaj do Charakterek'a

 

 

 

Witam! Koledzy mam problem z rejestracją tego programu. Wysłałem już nr seryjny na kilka kont email i zero odpowiedzi. Moja prośba do Was, jakby ktoś, komu przyszło hasło, mógł wysłać mój nr seryjny 00000816AFE9FBFF i odezwał się jeśli przyjdzie odpowiedź, to będzie wielkie piwo :)

 

Na forum takowych info niema prawa Ci nikt udzielić,kiedyś jeszcze bywały ale bardzo mało ;)

 

 

Ja przymierzam sie do kupna kabelka. Niewiem jaki mam tez modul komfortu.

ALe u mnie szyby sie nie domykaja ani nie otwieraja z kluczyka (pilota niemam) moj passat jest z 97 roku . Czy bylaby mozliwosc ustawienia tej opcji ? Wiem ze niepodalem zbyt duzo informacji ...

 

J.W.

Charakterek się tym zajmuje

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności