Skocz do zawartości
fazi

Domykanie szyb z pilota (Moduł Komfortu)

Rekomendowane odpowiedzi

nie tylko, u mnie dał rady, widocznie zależy od modułu komfortu
a jaki masz nr komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaki masz nr komfortu

nie mam pojęcia, no i raczej w najbliższym czasie nie sprawdzę, bo musiałem stacjonarke tam władować (niezły czad!); gdzieś na forum był o tym już topic, chyba pisali w których to da się zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przed chwilą się bawiłem w passacie i domykanie działa:fajny

 

zaraz idę do sharana i zobaczę czy też załapie :manga

 

Dzięki za program

 

 

Niestety nie działa to jest tylko do passatów ?

Edytowane przez Frytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja przed chwilą się bawiłem w passacie i domykanie działa:fajny

 

zaraz idę do sharana i zobaczę czy też załapie :manga

 

Dzięki za program

 

 

Niestety nie działa to jest tylko do passatów ?

Nie tylko.Do innych aut z grupy VAG również.Sharan z którego roku i jaki ma moduł komfortu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharan 2002 rok czyli chyba powinno działać jutro sprawdzę jaki moduł komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam:):)Przed chwileczką zainstalowałem program i uruchomiłem funkcje domykania szyb.Ja również pięknie dziękuję Kacper.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Instalujesz program:

mkmsetup.exe->ok->dalsi(wskazujesz folder instalacji)->instalovat->dokoncit

Po instalacji pojawi się ikonka na pulpicie,klikasz na nią,potem zostaniesz poinformowany o nowej wersji programu,naciskasz Ignorieren.

 

Klikasz Registrovat zdarma!.

W miejscu Registracni klic wklejasz klucz->Registrovano

Wchodzisz w Setup,robisz test interfejsu.

Zatwierdzasz Ulozit

.

Jak to zrobisz to tylko Activace oken i czekasz.

 

 

Niby robię wszystko według wskazań , interfejs OK ,a po wciśnięciu Ulozit -okienko aktywacji okien jest nie aktywne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niby robię wszystko według wskazań , interfejs OK ,a po wciśnięciu Ulozit -okienko aktywacji okien jest nie aktywne

Kliknij najpierw Nacti ID i po chwili powinien się połączyć z modułem komfortu i dopiero uaktywni się aktywacja okien:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również potwierdzam poprawność działania programu.szybki domykają i otwierają się aż miło:)moduł komfortu 1CO959799B.wielkie dzięki.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym problem. Instalacja tego czeskiego programu, rejestracja połączenie z OBD poszły mi bez problemu, po wyborze aktywacji szyb wyświetlił się komunikaty że zakończono z sukcesem a szyby się wciąż nie domykają z pilota ! Może ktoś ma pomysł ? Będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym problem. Instalacja tego czeskiego programu, rejestracja połączenie z OBD poszły mi bez problemu, po wyborze aktywacji szyb wyświetlił się komunikaty że zakończono z sukcesem a szyby się wciąż nie domykają z pilota ! Może ktoś ma pomysł ? Będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w czym problem. Instalacja tego czeskiego programu, rejestracja połączenie z OBD poszły mi bez problemu, po wyborze aktywacji szyb wyświetlił się komunikaty że zakończono z sukcesem a szyby się wciąż nie domykają z pilota ! Może ktoś ma pomysł ? Będę wdzięczny

 

1. Czy pilotem jesteś w stanie otworzyć bagażnik?

2. Jak długo trzymasz przycisk zamykania na pilocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jutro idę do auta z tym programem zobaczymy czy zaskoczy w moim pasku :D

A za tydzień spróbuje w Leonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Czy pilotem jesteś w stanie otworzyć bagażnik?

2. Jak długo trzymasz przycisk zamykania na pilocie?

 

Ad 1 - środkowy przycisk na moim pilocie otwiera sam bagażnik, drzwi pozostają zamknięte.

Ad 2 - przycisk trzymałem nawet z 5 sekund, czerwona dioda na pilocie migała przez cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest problem :( Wyskakuje informacji sterownik nie odpowiada :/ Co i gdzie szukać przyczyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Czy pilotem jesteś w stanie otworzyć bagażnik?

2. Jak długo trzymasz przycisk zamykania na pilocie?

 

Witam.

I jakiś pomysł Kolego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemor, zrób autoscan, najlepiej vagiem.

Podłącz się jeszcze raz do auta > dezaktywuj funkcję domykania > sprawdź czy działa otwieranie i zamykanie auta pilotem (drzwi i klapa -tył) > następnie znów aktywuj domykanie, daj znać co wyszło.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niemor, zrób autoscan, najlepiej vagiem.

Podłącz się jeszcze raz do auta > dezaktywuj funkcję domykania > sprawdź czy działa otwieranie i zamykanie auta pilotem (drzwi i klapa -tył) > następnie znów aktywuj domykanie, daj znać co wyszło.

Pozdrawiam

 

Co dokładnie masz na myśli Kolego pisząc autoscan? Jak mam to zrobić? Używam VCDS, nie pokazuje żadnych błędów w sterownikach poza klapami w klimie, ale one od początku coś świrują. Kiedyś działało mi domykanie szyb kiedy przytrzymywałem przekręcony kluczyk w zamku kierowcy. Później po próbie włamania wymontowałem wkładkę z drzwi kierowcy i zacząłem używać tylko pilota. Kiedyś jeden sprytek który montował i aktywował mi tempomat, włączył też antynapad >15km/h, dźwięk syreny przy włączaniu/wyłączaniu alarmu i powiedział, że szyb się nie da i że jak mi to włączył to domykanie po przekręceniu kluczyka w zamku tez nie będzie działało teraz bo moduł tego nie obsługuje - mój moduł ma symbol 1C0 959 799 B 08S i sprawdzając po VIN jest "od mojego", w puszce modułu sucho było o dziwo i styki jak nowe. Zależy mi na tym domykaniu, a powiem szczerze bardziej otwieraniu z pilota. Będę wdzięczny za pomysły ew namiary na kogoś kto będzie w stanie objąć taki temat i to uruchomić u mnie za odpłatna niewygórowaną wdzięczność ;-) najlepiej z Wrocławia lub okolic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, tak....

Poprzednio miałem passka, w tym roczniku, co twój i z tym samym silnikiem, nawet moduł komfortu ten sam i u mnie wsio działało, co prawda ja włączyłem szybki przez vdc-pro, ale to raczej znaczenia nie ma. Stawiam, na to, że ten magik, o, którym napisałeś coś popsuł i to właśnie przez dosa, i dlatego na vagu (vcds) nic nie widać. Jakie masz kodowanie swojego modułu??

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem, tak....

Poprzednio miałem passka, w tym roczniku, co twój i z tym samym silnikiem, nawet moduł komfortu ten sam i u mnie wsio działało, co prawda ja włączyłem szybki przez vdc-pro, ale to raczej znaczenia nie ma. Stawiam, na to, że ten magik, o, którym napisałeś coś popsuł i to właśnie przez dosa, i dlatego na vagu (vcds) nic nie widać. Jakie masz kodowanie swojego modułu??

Pozdr.

Jakie masz kodowanie swojego modułu??

 

Upsssss i tu jest problem bo nie wiem o jakie kodowanie chodzi, dopiero zaczynam grzebać kabelkiem. A co mógł popsuć ? Coś przekodować czy "spalić" ?

Edytowane przez NiemoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności