Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Już jest ok. Sparowałem bez zmiany numeru także naprawdę jest ok. Bo dzięki poradom zaoszczędziłem 250 zł. Wszystko jest super tylko nie pokazuje na desce kto dzwoni... Ale działa na głośnikach normalnie elegancko. Pozdrawiam :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem użytkownikiem Passata B6 z 2006r. Mam problem ze sparowaniem telefonu z adapter bluetooth 3C0051435AP. Mój telefon to Samsung S5610. Wpisuje 16 cyfrowy kod który pokazuje mi się na wyświetlaczu i zezwalam na połączenie i wszystko mi się wiesza. Muszę zrestartować telefon. Wcześniej miałem telefon nokii i wszystko było ok. Po włączeniu zapłonu rozmowy były automatycznie kierowane do zestawu głośnomówiącego. Proszę o szybką pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PN ktory podales nie jest modulem BT. Jesli laczysz sie przez rsap to ten model telefonu nie podejdzie poniewaz go nie obsluguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PN ktory podales nie jest modulem BT. Jesli laczysz sie przez rsap to ten model telefonu nie podejdzie poniewaz go nie obsluguje.

 

ok więc co mam zrobić żeby to chodziło???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok więc co mam zrobić żeby to chodziło???

 

wymienić telefon lub moduł BT, a co i jak wszystko opisane w tym wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9ZB UVH High (5K0035730B) a iPhone 4S

 

Kilka miesięcy temu wydawalo mi się, że działa ale właśnie - nie działa :(

 

Wg Wiki Ross-Tech to UHV-High S1nn/Parrot CK5050+

 

Łączy się poprawnie, ale po kilku(nastu) minutach bezczynności telefon już tylko wibruje a zestaw "nie gada"

 

Jakieś pomysły?

 

Wiem, że 5K0035730B ma BT 2.1 a iPhone 4.0 - może to to się gryzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po włączeniu zapłonu rozmowy były automatycznie kierowane do zestawu głośnomówiącego.

I nic więcej nie musiałes robić? Pytam, bo u mnie po właczeniu zapłonu przychodzi na telefon komunikat a w zasadzie zapytanie czy połączyć z zestawem. Oczywiście nie tak dosłownie ale musze potwierdzić klikając TAK w telefonie i juz jest wszystko w porządku. Wszystko ładnie działa. Czy mozna to jakos ominąć. Niby nic a jednak troszke irytujące, zwłaszcza jak telefon jest głeboko w kieszeni... Czy te połaczenie nie może być automatyczne? Mam RNS510 i BT 3C8035730.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak u mnie było z automatu. Na początku za każdym razem wyskakiwał komunikat czy łączyć później jakoś pokombinowałem i wszystko samo się załączało. Teraz już nie wiem co należy robić nie pamiętam więc za bardzo Ci nie pomogę. Popytaj na forum może ktoś Ci pomoże. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nic więcej nie musiałes robić? Pytam, bo u mnie po właczeniu zapłonu przychodzi na telefon komunikat a w zasadzie zapytanie czy połączyć z zestawem. Oczywiście nie tak dosłownie ale musze potwierdzić klikając TAK w telefonie i juz jest wszystko w porządku. Wszystko ładnie działa. Czy mozna to jakos ominąć. Niby nic a jednak troszke irytujące, zwłaszcza jak telefon jest głeboko w kieszeni... Czy te połaczenie nie może być automatyczne? Mam RNS510 i BT 3C8035730.

 

W moim, zestaw pyta czy połączyć, jak nie odpowiem to sam się łączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym parowaniu zaznaczyłem w telefonie łącz automatycznie i już się nie pyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, juz sobie poradziłem. Okazało sie prostsze niz sie wydawało. Po wejściu w Bluetooth w telefonie należy wejść w "Urządzenia powiązane", następnie otworzyć zakładkę "VW UHV PREM" i zaznaczyć opcję "ustaw jako autoryzowane". Łączy automatycznie po każdym wejściu do auta. Piszę bo może komuś sie przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK, juz sobie poradziłem. Okazało sie prostsze niz sie wydawało. Po wejściu w Bluetooth w telefonie należy wejść w "Urządzenia powiązane", następnie otworzyć zakładkę "VW UHV PREM" i zaznaczyć opcję "ustaw jako autoryzowane". Łączy automatycznie po każdym wejściu do auta. Piszę bo może komuś sie przyda.

 

Tyle że w androidzie niestety nie ma takich ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ACE są chyba tylko dwa rodzaje. Ten stary, którego mam ja i ACE 2. Czas na zmianę, ale teraz strach kupić telefon, bo jeszcze mi się z autem nie dogada Mogę Ci sprawdzić jaki mam moduł BT, tylko nie wiem jak.

 

EDIT:

Proszę, tak wyświetla się model na tym kolorowym wyświetlaczu między zegarami:

FVKcYOX.jpg

Jakość fotki niestety słaba, ale coś tam widać.

 

Hej,

 

A mozesz jednak podac raz jeszcze - wersje telefonu ACE 1 czy 2? Nr modulu BT ( znajdziesz go pod siedzeniem kierowcy)

 

Z gory bardzo dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem też problem ze sparowaniem samsung S III mini (poprzednio Noka E52). Należy zainstalować rSap ze strony np sklep google play , ja miałem wersje "demo" tzw trial do sprawdzenia , a następnie dziś zakupiłem za 37 zł rSAP wersję płatną i telefon działa z moim VW -(pakiet premium) . Z minusów to na razie nie zmieniam nazwy telefonu na FIS-ie (poprzednio grzebałem ręcznie z nazwą i coś się zaczęło wywalać ? nie wiem czemu), książka działa oby tak dalej. Jeszcze w sobotę myślałem o wymianie modułu w samochodzie mój ma oznaczenie 7L6035730 , ale wreszcie się polubiły - VW Passat z Samsungiem- mam nadzieje że ta będzie dalej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam fabryczny moduł, poprzednia nokia działała bez zarzutu, natomiast przy próbie połączenia nowego telefonu lg- p760 z systemem android, na wyświetlaczu wyświetla się komunikat "niekompatybilny telefon". Czy jest sposób na podłączenie tego telefonu, np. wgrywając programik do telefonu, lub aktualizacji oprogramowania w module bluetooth premium vw , który jest w samochodzie ? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z BlackBerry Bold 9790 i zestawem Premium. Telefon się połączył dopiero po wykasowaniu wszystkich skojarzonych urządzeń (Adaptacja kod 7 wartość 1) ale nie mogłem skopiować książki telefonicznej do zestawu (ani telefonu ani SIM). Włożyłem więc moją kartę SIM do Nokii 6300, w której miałem wszystkie kontakty i sparowałem ją z zestawem. Książka ładnie się skopiowała. Po przełożeniu karty SIM z powrotem do BlackBerrego. Po włączeniu bluetootha zestaw automatycznie rozpoznał Bolda jako Nokię więc mogę korzystać z książki telefonicznej. Wychodzi na to, że zestaw rozpoznaje kartę SIM, a nie telefon (telefon musi mieć oczywiście opcję zdalny SIM).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wszyscy wiedzą o tym że moduł w samochodzie rozpoznaje telefon wg karty sim. Wielokrotnie to już było opisywane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panewki mam prośbę. Zamontowałem w aucie moduł 3c8035730C podłączony do rns-a, mikrofon fabryczny też jest podłączony do rns-a. Udało mi się wczoraj sparować telefon bez problemu (działa zarówno przez BT jak i rSAP), wszystko działa pięknie za wyjątkiem sterowania głosowego. Przyciśnięcie mikrofonu na kierownicy powoduje wyciszenie muzyki i już.

 

Czy sterowanie głosowe trzeba aktywować w gatewayu/komforcie? Czy powinno to działać plug&play?

 

Mam kierownicę multi 12-o przyciskową i RNS 510 w wersji H.

 

Będę zobowiązany za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycisniecie gwiazdki na RNS przelacza w tryb sterowania glosem? Jesli tak musisz zmienic kodowanie modulu kierownicy jesli nie zaznaczyc w kodowaniu gateway ta opcje - chociaz u mnie chyba nie trzeba byo tego robic. Sprawdz jeszcze jak podlaczyles mikrofon do RNS, w przypadku BT + RNS trzeba przelaczyc wtyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę czy działa wciśnięcie gwiazdki, cholera zapomniałem że tak też można. Jak miałem podłączony mikrofon a wypięty moduł BT to wciśnięcie mikrofonu na kierownicy coś mi tam aktywowało - jakiś komunikat wyświetlał się na ekranie, ale wtedy nie zwróciłem na to uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności