Skocz do zawartości
Gość bastkowiak

[B5] Rozstaw śrub i rozmiar piasty!

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec felgi 7 x 17 z et 45 beda dobre ?? wiec moge zamawiac bez problemu tak?? chcem potweirdzic na 100% zebym nie zamowil i niebeda pasowac z gory dzieki

tak jak napisałem ,bedą dobre,średnica otworu centrującego 57,1mm,opony 225/45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał: pawelb6

tak, jest to oryginalne odsadzenie w 3BG,więc podejdą te

aluski maja byc do B5(3B)

Edytowane przez mati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[/i]

aluski maja byc do B5(3B)

nie ma roznicy,bo beda pasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chce dokonac zakupu felg alu do mojego paska b5 FL.Zdecydowalem sie na felgi 17" na ktore fabrycznie montowano opony w rozmiarze 225/45.Moje pytanie brzmi:czy bedzie wszystko ok jesli chcialbym zalozyc na te felgi opony w rozmiarze 225/50 w celu poprawienia nieco komfortu w aucie? Chodzi o to czy taki zestaw zmiesci sie w nadkolu itp.

Dziekuje z gory za odpowiedzi.Pozdrawiam Andrzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy taki rozmiar pasuje do Passata 3BG? i co myślicie o takich felgach? http://moto.allegro.pl/item584954192_nowe_felgi_15_5x112_absolutna_nowosc.html

felgi ładne,ale jakość strasznie marna ,szukaj felg znanych producentów,pamiętaj że felgi polerowane ,pokryte bezbarwnym lakierem są narażone na złuszczanie się lakieru bezbarwnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paweł, dla czego sądzisz że jakość tych felg jest strasznie kiepska? w końcu dają na powłoke lakierniczą 1 rok gwarancji a na wady 3 lata No i jakich firm polecasz felgi, a co sądzisz o tych? http://moto.allegro.pl/item588877701_felgi_aluminiowe_anzio_winter_drift_6_5x15_5x112.html dość dobra cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paweł, dla czego sądzisz że jakość tych felg jest strasznie kiepska? w końcu dają na powłoke lakierniczą 1 rok gwarancji a na wady 3 lata No i jakich firm polecasz felgi, a co sądzisz o tych? http://moto.allegro.pl/item588877701_felgi_aluminiowe_anzio_winter_drift_6_5x15_5x112.html dość dobra cena

to są chińskie felgi i dlatego są marnej jakości,te drugie co podałeś to również no name,co z gwarancji jak i tak będzie problem z wyegzekwowaniem ,ja miałem niby znane ATS-y z rantem i też lakier się złuszczał ,wymienili ale musiałem zdejmować koła i wysyłać do niemiec,dostałem 2 -gi komplet i znowu lakier schodził,ja zimą na takich 16'' jeżdżę http://moto.allegro.pl/item588942865_nowa_felga_ronal_r46_6_5x15_5x112_et38_f_vat.html

 

najlepiej oryginały lub dezent,enzo,aez,ronal,autec,toora,tomason,alutec,borbet to są raczej felgi tansze i jest ich sporo

Edytowane przez pawelb6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z delikatnością felg, czy np 5-cio ramienne są bardziej podatne na skrzywienie niż np. 8-mio ramienne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy takim małym rozmiarze nie ma znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł a co myślisz o felgach firmy "Dezent" podobno renomowana niemiecka firma, bujda czy prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem felgi które są godne polecania,tam jest dezent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłem Twojej edycji postu.

Dziękuję za pomoc

Edytowane przez mcgiwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej oryginały lub dezent,enzo,aez,ronal,autec,toora,tomason,alutec,b orbet to są raczej felgi tansze i jest ich sporo

 

A co sądzicie o felgach Gamaparts (podobno szły jako oryginały do aut z grupy vw-audi) i PROLINE (PLW).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pro line są w miarę popularne w poprzednich latach,ale nic fajnego nie widać w ich wzorach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grza1

Witam

Chciałem kupić do mojego Passata felgi 16" o ET 45 od Passata B6. Posiadam oryginalne felgi 17" o ET 37, dokładnie Phoenix lecz chciałem je zmienić ze względu na komfort polskich dróg :). Czy nie będzie problemu z założeniem tych felg do samochodu? Jakieś różnicę w jeździe/wyglądzie? Czy będę musiał zastosować dystanse? Czy może dać sobie spokój i znaleźć felgi z ET 37?

Pozdrawiam

Edytowane przez grza1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Chciałem kupić do mojego Passata felgi 16" o ET 45 od Passata B6. Posiadam oryginalne felgi 17" o ET 37, dokładnie Phoenix lecz chciałem je zmienić ze względu na komfort polskich dróg :). Czy nie będzie problemu z założeniem tych felg do samochodu? Jakieś różnicę w jeździe/wyglądzie? Czy będę musiał zastosować dystanse? Czy może dać sobie spokój i znaleźć felgi z ET 37?

Pozdrawiam

ja bym nie zmieniał na mniejsze,wygląd będzie mniej ciekawy,no i 0,8mm będą schowane do środka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grza1

Czyli trzeba zastosować dystanse 0,8 cm? Trochę ciężko mi się jeździ na felgach 17" szczególnie po Polsce. Nosi strasznie po drodze, muszę trzymać kierownicę cały czas w skupieniu bo chwila nieuwagi może się źle skończyć. Mam zimówki 15" i jazda jest zupełnie inna niż na letnich. Mi nie zależy na wyglądzie aż tak bardzo. Ważniejszy zdecydowanie jest komfort jazdy. Szczególnie że mam możliwość kupić komplet 16" z oponami za 3000zł nowych i felg i opon.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli trzeba zastosować dystanse 0,8 cm? Trochę ciężko mi się jeździ na felgach 17" szczególnie po Polsce. Nosi strasznie po drodze, muszę trzymać kierownicę cały czas w skupieniu bo chwila nieuwagi może się źle skończyć. Mam zimówki 15" i jazda jest zupełnie inna niż na letnich. Mi nie zależy na wyglądzie aż tak bardzo. Ważniejszy zdecydowanie jest komfort jazdy. Szczególnie że mam możliwość kupić komplet 16" z oponami za 3000zł nowych i felg i opon.

Pozdrawiam

nie musisz stosować dystansów,poprostu bedą bardziej schowane,3000zł to dużo jak za komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grza1

3000zł to dużo za komplet oryginalnych felg z oponami od Passata b6, gdzie same opony na ceneo.pl zaczynają się od 540pln co daję 2160 za opony. Czyli felgi kosztują 840pln. I odchodzą mi koszta przekładki jak i wyważania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności