Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał kontakt z takimi oponami:

- Achilles ATR Sport 225/35 ZR20 93W XL http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=8046203.110.10505&typ=R-154061&ranzahl=4&Breite=225&Quer=35&Felge=20&weiter=0&Ang_pro_Seite=10&Transport=P&dsco=110

 

lub

- Nankang NS-2 225/35 ZR20 90Y RF with rim protection

 

Proszę o jakieś konkrety, a nie tylko, że to chińszczyzna. Z góry dzięki

Edytowane przez krisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebuję informację na temat Uniroyal RainExpert od kogoś kto już trochę jeździł czytałem wiele testów i wypadają wg mnie OK martiw mnie tylko to że są kierunkowe więc czy niebędzie ząbkowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOYO PROXES T1-R 205/55R16 91W 270 km/h Produkcja Japonia

Na suchym i na mokrym sprawują sie Bardzo Dobrze wręcz Rewelacyjnie, ciche i znakomicie odprowadzają wode.

Opony kupiłem na www.motohurt.com

Edytowane przez sobek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena Conti Premium Contact 2 jest negatywna jesli chodzi o glosnosc. To ma znaczenie na dlugich trasach.

Poprzednio mialem Premium Contact (byly na nowym samochodzie Passat 3BG FL) i sprawowaly sie swietnie. Kupilem Contakty ponownie - i porazka ze wzgledu na glosny szum przy predkosciach powyzej 100-100km/h (autostrada A4) i szumy na zakretach przy malej predkosci. Mozliwe, ze roznice wynikaja z producenta. Poprzednie byly Made in Italy, a nowe Czechoslowacja.

Jakkolwiek zima minela ale cos o zimowkach Pirelli Snow Control. Halasliwe - syczenie slyszalne na mokrym do tego stopnia, ze bylem u turbiniarza aby sprawdzil, czy gdzies sie nie rozszczelnilo za turbina!

Na dodatek miekkie na bokach, samochod kolysze sie przy uderzeniach wiatru i wymaga stalej korekty (minimalnie) dla utrzymania kierunku jazdy. Tego nie bylo na Fuldach Montero - chociaz Montero byly zdecydowanie bardziej sliskie na mokrym asfalcie.

Zaznaczam, ze samochod bezwypadkowy, amortyzatory + reszta zawieszenia w stanie idealnym.

Ku przestrodze,

 

W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dunlopy sp 9000 i sprawują sie wzorowo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Uniroyale RainSport 2 u mnie w rozmiarze 205/55/ZR16 91W spisują się znakomicie zarówno na suchym jak i na mokrym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolege wyżej. Uniroyale to swietne opony, szczególnie na deszcz:

 

O tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po zrobieniu 5 tys km powiem że wybór Toyo był świetnym rozwiązaniem. Duży wybaczają te opony ;) Mowa o Toyo T1-R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi polecic jakies lepsze, sprawdzone juz oponki z rantem? w rozmiarze 225/45/17

 

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozecie mi polecic jakies lepsze, sprawdzone juz oponki z rantem? w rozmiarze 225/45/17

Goodyear Eagle F1. Z rozmiarem raczej problemu nie będzie. Opona świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzales? jak na wodzie sie trzymie? bo tu od cholery pada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżdżę od kwietnia na nich. Jestem bardzo zadowolony. Chyba najlepsze moje opony jak do tej pory. Na wodzie na prawdę nieźle się spisują. Nie mam im nic do zarzucenia. Są dość sztywne więc świetne w zakrętach. Do tego świetnie wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ok, ale poslucham dalszych propozycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało. Każdy będzie zachwalał to co ma. Już to przerabiałem. :-) Nawet PointS i Wanli będą najlepsze na świecie. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze teraz mam conti 16" i zrobilem niecale 30ty i nie narzekalem, chociaz mozna by sprobowac czegos innego. nie wiem jak ze zdzieralnoscia opony bo po tych niecalych 30tys maja na tyle kolo 6mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze teraz mam conti 16"

Miałem poprzednio. Też byłem zadowolony. Ale F1 chyba lepsze. Tak na prawdę trzeba byłoby przejechać najpierw na jednych jakiś tor z fragmentami mokrymi i suchymi a później na drugich żeby poczuć różnicę. Ja po zimie nie mam już takiego porównania. Nie pamiętam po prostu. Poza tym wszystko to subiektywne opinie. Trudny jest wybór bo wiele marek. U mnie decyzje ułatwiło to, że na zimę kupiłem też goodyeary i byłem nimi zachwycony. Liczyłem, że z letnimi będzie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności