Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pełen komplecik: zbieżność + kąty pochyleń + przesunięcia itd itp.

Na własne oczy widziałem (mam nawet wydruki), że wszystko jest niemal bez odchyleń od normy. Gość tylko stwierdził, że wychodzi mu lekki przechył na stronę kierowcy. Ale może to jednak opona ma wadę i jeden jakiś bieżnik jest o mm mniejszy albo większy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z swojej strony polecam Goodyear Eagle F1 GSD3. Bardzo ładny wygląd, wzorcowo odprowadzają wodę i bardzo dobrze trzymają się na suchym. Jedyną wadą wg mnie to zbyt głośna praca.

 

Kolego Piotrze tylko że tych opon w rozmiarze który potrzebuje niema. Dlatego powiedzcie co sądzicie o tych oponach dobrze by było gdyby się wypowiedział ktoś kto ma takie oponki: Bridgestone ER300 205/60R15 91 H lub

Nokian H 205/60R15 91 H które z nich są lepsze i bardziej się opłaca kupić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ktore sa lepsze

goodyear f1 gsd3 czy goodyear asymetric(te nowe)).???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj bylem w ASO Motorpol chcialem kupic oponki do Touarega (235.65.17) i uslyszalem magiczna kwote 800pln za opone, z tego wszystkiego nawet nie zapytalem sie jakiej marki sa te opony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety jak rozmiar nietypowy to nawet i 2-3 razy droższe + 30% ze to ASO mogą byća i jeszcze dodatkowo do tuarega to i terenowe wypada, poszukaj moze zamiennikow jakichs, najwyzej dasz 1-2 cm szersze/nizsze/wezsze itd i licznik o te 1-2% bedzie przeklamywal ale kaski przynajmniej zaoszczedzisz

 

http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp?Rozmiar=235%2F65R17&tolerancja=2%25&imageField.x=71&imageField.y=10

 

PS: znajac zycie i (mam nadzieje ze sie nikt nie obrazi) forumowiczow za chwile pojawia sie wpisy ze na autko ze jak sie ma kapuchy na takie autko to i na ekspluatacje tez sie powinno miec a jak sie na czesci/opony itp. nie ma to ze chyba sie z klasa auta przeliczyles :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bracia a co sadzicie o tych oponkach: Michelin ENERGY SAVER 195/65R15 91H bo wlasnie musze zakupic komplecik(i zastanawiam sie nad nimi), w sklepach w necie pisza same fajne rzeczy ale tak jakos nie mam zaufania do opinii sklepow na www. Jak ktos ma jakies doswiadczenia z tymi oponkami to prosze o komentarz :))

Thx i pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michelin to Michelin klasa sama w sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bracia a co sadzicie o tych oponkach: Michelin ENERGY SAVER 195/65R15 91H bo wlasnie musze zakupic komplecik(i zastanawiam sie nad nimi), w sklepach w necie pisza same fajne rzeczy ale tak jakos nie mam zaufania do opinii sklepow na www. Jak ktos ma jakies doswiadczenia z tymi oponkami to prosze o komentarz :))

Thx i pzdr

Jeżdziłem na nich parę dobrych lat i byłem bardzo zadowolony. Na zimę mam Michelin Alpine i też je polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam tu poszperać http://www.oponytanio.pl/ ja poczytałem i kupiłem na odpowiedniku co prawda angielskim (ta sama firma) i było najtaniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja polecam tu poszperać http://www.oponytanio.pl/ ja poczytałem i kupiłem na odpowiedniku co prawda angielskim (ta sama firma) i było najtaniej

 

rzeczywiście tanio jak cholera dla przykładu Fulda CARAT PROGRESSO - tu tylko 313 zł a w sklepie interii 264 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czytam iczytam opinie sa podzielone bo każdy ma swój styl jazdy - ja nie polecam Michelin ENERGY twarda opona po paru sezonach i co za tym idzie sliska nawet w słoneczne dni (poślizg na południu włoch ledwo wyszedłem cało przy 80 km/h)

odradzam również japońską opone FALKEN nie daje pełnego poczucia bezpieczeństwa . Polecam natomiast Dunlop sport maxx rewelacyjna opona , super cicha , extra jazda na maxa . dodam 225 45/17 pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dunlop sport maxx rewelacyjna opona , super cicha , extra jazda na maxa
jedna wada bardzo szybko sie scieraja;/ bo 15 tys zjechalem z przodu pol bieznika w Borze. Cos za cos:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może oponki Yokohama a.drive ewentualnie czy warto dorzucić trochę kasy do c.drive ? czy te lepsze maja tylko ładniejszy bieżnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja polecam tu poszperać http://www.oponytanio.pl/ ja poczytałem i kupiłem na odpowiedniku co prawda angielskim (ta sama firma) i było najtaniej

 

Tu gdzie polecasz oponki o które pytałem kosztuja jedyne 320 zl/szt, ja polecam to miejsce: http://www.abc-opony.pl/promocje/michelin_energy_saver_195_65r15_91h_710300

kupiłem wczoraj po 256 zł/szt i dzisiaj o 9 rano kurier juz pukał do mych drzwi.

Pozdro dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam jeździł ktoś na oponach Yokohama ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie koledzy o oponkach do pasia :

 

Uniroyal RAINSPORT 2 205/50R15 86 V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oponka fajna mieka .Pamietaj ze passat jest niski a ty jeszcze obnizysz no i licznik bedzie inaczej pokazywal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności