Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie no pytłem ile kaski chcesz przeznaczyć na sztukę :confused:

 

no powiedzmy ~180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item565286539_pirelli_p6000_195_50_r_15_nowe_polecam.html

Trzeba spytać o datę produkcji

http://moto.allegro.pl/item566454989_opony_letnie_pirelli_195_50_r15_tuning_pobranie0zl.html

tu masz nowe trochę droższe ale wysyłka ubezpieczona pobraniowa za firko to cię wychodzi to samo !!!!

Te drugie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://moto.allegro.pl/item565286539_pirelli_p6000_195_50_r_15_nowe_polecam.html

Trzeba spytać o datę produkcji

http://moto.allegro.pl/item566454989_opony_letnie_pirelli_195_50_r15_tuning_pobranie0zl.html

tu masz nowe trochę droższe ale wysyłka ubezpieczona pobraniowa za firko to cię wychodzi to samo !!!!

Te drugie :ok:

 

Z allegro to brać nie będe, ale te pirelki całkiem całkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już 6 kompletów (6x4=24) normalne oponki normalny paragon normalna gwarancja - nie ma co pękać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie boje się oponek z alledrogo, ale tam gdzie chce je kupić mam rabat 20-30 percent i założenie gratis, cena wyjdzie bardzo podobna jak z allegro, a nie będe musiał czekać no i montaż gratis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt z montażem , z allegro zawsze wysyłali mi kurierem i miałem je następnego dnia. Rób ja chcesz pisałem ci już że mam barumy w seicento i co o nich myślę :( zresztą tańczacy z rondami też ci napisał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie upieram się przy tych barumach. Otrzymały dwie negatywne opinie, więc o czymś to świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no powiedzmy ~180

 

Kolego w tej cenie masz już Uniroyal Rainsport 2 195/50/15...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek czytałem kilka tematów na forum i w każdym wieszali psy na Barumach: Moim zdaniem szybko się ścierają piekielnie głośne i na mokrym tragedia !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego w tej cenie masz już Uniroyal Rainsport 2 195/50/15...

 

ja tez polecam Fulde http://www.opony.com.pl/opony/opony_producenci2.asp?model=CARAT+PROGRESSO&producent=Fulda&rozmiar=195/50R15&rodzaj=osobowe&pora_roku=letnie&link=

 

miałem w B3 i świetnie sie spisywały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, no to faktycznie lipa.

Wybrzydzam jak bym kupował te opony na milion sezonów :D Ale po prostu nie wiem, nie znam się zbytnio na oponach. Nad tymi Uniroyalami myślałem i toi bardzo intensywnie i sa jednymi z głównych kandydatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ja wczoraj zakupiłem firstone firehawk sz90 po 280 zeta 205/55/R16 asymetryk. Z tego co się pytałem kapciarzy to do zawieszenia wielowachaczowego nie zaleca się opony kierunkowej bo są podatne na ząbkowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nad tymi Uniroyalami

 

Bierz i o nic więcej już nie pytaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

W bagazniku mam pelnowymiarowe kolo zapasowe z nalozona opona Dunlopa - prawdopodobnie ma 10 lat, ale wyglada jak nowa, bo nigdy nie byla uzywana, nie ma zadnych pekniec ani nic - czy mozna taka opone jeszcze uzytkowac? Bo znalazlem miejsce, gdzie moge dokupic taka opone (juz nie sa produkowane) i miec dwie nowe na lato. Tak wiec... mozna?

 

PS. Gdzie na oponie jest wybity rok produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym takiej opony nie użytkował. Oczywiście pewnie da się na niej jeździc, ale za duże rysyko. Na oponach się nie oszczędza.

Co do roku produkcji to na boku opony powinny być 4 cyfry w takim niedużym owalnym polu. Oznaczają one tydzień i rok produkcji, np: 1701 - 17 tydzień 2001 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 letnia opona będzie miała bardzo twardą gumę... wrzuć sobie taką do malacza albo do jakiejś przyczepki a nie do 150 konnego passata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, kupiłem, wróciłem :D

 

Wybór padł na :Uniroyal Rainexpert 195/50/15, za komplet zapłaciłem 330 złociszy, więc cena chyba dobra się mnie wydaje. W cenie zmiana opon i umycie felg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie coś na temat BFGoodrich G-Grip ??

Edytowane przez adam8211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności