Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podjedź do Bomy do katowic. Opony maja naprawdę tanio. 205/55/16 Dunlopy SP Sport 01 za 298zł, a Dunlop SP Sport Fastresponse 297zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://twojeopony.com/p/36/995/opony-letnie-205-55r16-goodyear-eagle-f1-gsd3-91w-wyszukaj-opony-letnie-samochody-osobowe.html

 

---------- Post added at 11:43 ---------- Previous post was at 11:42 ----------

 

co myslicie o tych oponach wyzej co napisałem pozdrawiam...

 

---------- Post added at 11:44 ---------- Previous post was at 11:43 ----------

 

do mojego paska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://twojeopony.com/p/36/995/opony-letnie-205-55r16-goodyear-eagle-f1-gsd3-91w-wyszukaj-opony-letnie-samochody-osobowe.html

 

---------- Post added at 11:43 ---------- Previous post was at 11:42 ----------

 

co myslicie o tych oponach wyzej co napisałem pozdrawiam...

 

---------- Post added at 11:44 ---------- Previous post was at 11:43 ----------

 

do mojego paska

ja mam podobne tylko ze 15" ale są :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co sadzicie o takich oponkach:

1) Kleber dynaxer HP3 205/55/16

2) BFGoodrich g-grip 205/55/16

albo te wcześniej wspomniane w temacie:

3) Hankook Ventus prime 2 205/55/16

 

Które według Was były by lepsze do paska?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://twojeopony.com/p/36/995/opony...y-osobowe.html

 

---------- Post added at 11:43 ---------- Previous post was at 11:42 ----------

 

co myslicie o tych oponach wyzej co napisałem pozdrawiam...

 

---------- Post added at 11:44 ---------- Previous post was at 11:43 ----------

 

do mojego paska

 

Ja też mam takie i nie narzekam

Pamiętaj tylko oby ci się Chinole nie trafiły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mial ktos te oponki i moze powiedziec cos wiecej o nich (scieralnosc)

 

Dunlop SP SPORT II MAXX TT lub

ContiSportContact3

Pirelli Cinturato P7

Edytowane przez kris22bln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się mogę wypowiedzieć jedynie na temat ContiSportContact.

Opona Cię nie zawiedzie jednak jeśli myślisz żeby zrobić na niej sporo kilometrów to zapomnij.

Szybko bieżnik się kończy i zostajemy ze slickami które huczą.

Ale tak jak mówię, bardzo dobre parametry w każdych warunkach natomiast nie jest to zdecydowanie opona długodystansowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt kazda conti sie szybko sciera wez pirelli albo bridgestone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiałem się nad tymi trzema oponkami jak w cytacie ale w końcu kupiłem Firestone Firehawk SZ90 205/55 R16...

Mam nadzieje że dadzą rade;)

 

---------- Post added at 23:30 ---------- Previous post was at 23:28 ----------

 

Witam

Co sadzicie o takich oponkach:

1) Kleber dynaxer HP3 205/55/16

2) BFGoodrich g-grip 205/55/16

albo te wcześniej wspomniane w temacie:

3) Hankook Ventus prime 2 205/55/16

 

Które według Was były by lepsze do paska?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Zastanawiałem się nad tymi trzema oponkami jak w cytacie ale w końcu kupiłem Firestone Firehawk SZ90 205/55 R16...

Mam nadzieje że dadzą rade

 

Firewahk SZ90... ładna nie? fajnie się prezentuje... wytrzyma sporo, bo jakościowo tak samo robiona jak flagowe Bridgestone'y - ta sama firma, podaj gdzie były zrobione "made in..."

Ale muszę Cię zmartwić - mój szwagier ma i są dość głośne. Zimowe ma Bridgestone Blizzak LM 32 (albo 35) i są dużo cichsze... zimówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne ładne:) O ile pamiętam to chyba włochy, tylko jakie to ma znaczenie? Jak nie zapomnę to jutro sprawdzę i napiszę. A jeśli chodzi o głośność to nie wydaje się, że są tragiczne... Zimówki mam Bridgestone tylko nie pamiętam modelu:/ ale po zmianie nie poczułem żadnej różnicy w hałasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktoś ma może jakieś opinie na temat tych opon?

Nokian H 205/60 R15 91 H

Edytowane przez c2h5oh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładne ładne O ile pamiętam to chyba włochy, tylko jakie to ma znaczenie? Jak nie zapomnę to jutro sprawdzę i napiszę. A jeśli chodzi o głośność to nie wydaje się, że są tragiczne... Zimówki mam Bridgestone tylko nie pamiętam modelu:/ ale po zmianie nie poczułem żadnej różnicy w hałasie...

 

No wlaśnie... nie poczułeś zmiany... ;) a powinny być wyraźnie cichsze. Ale, jak już wcześniej pisałem to, czy opony hałasują to jak najbardziej indywidualna ocena.

Pytałem o kraj, bo gdyby Ci się trafiło mieć opony "made in Poland", to możesz czuć się "wyjątkowo". Poznańska fabryka Bridgestone jest znana z bardzo dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnosnie opon do mojego paska gosc w serwisie zaproponowal mi to:

Kleber dynaxer HP3 205/55/16

BFGoodrich g-grip 205/55/16

Jeżdżę malo i przewaznie z dwójką moich pociech (wiec szybkosc odpada) :D. Myslicie że to dobry wybór ?

Ewentualnie prosze o inne propozycje , do tej pory jezdzilem na Dunlop SP 01 Spotr powodów do narzekania nie miałem .

Moje wymagania jesli moge tak napisac to : cicha praca dobre prowadzenie na mokrym (ogromne koleiny ) i suchym i scieralnosc aby nie trzeba bylo kupic nowych po 20tys.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opony Kleber Dynaxer(posiadam 205/60 R15)zachowują się perfekcyjnie na mokrej nawierzchni,na suchej bez zastrzeżeń,niestety są stosunkowo głośne,choć tragedii nie ma,można przywyknąć.Ścieralność na dobrym poziomie.Zdecydowanie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

palnuje zakup letnich oponek i chce kupić nówki pirelli P7 205/55R16

np. http://moto.allegro.pl/205-55r16-pirelli-p7-91v-nowe-lato-2011-krakow-i1492364776.html niewydaje sie wam że troche są za tanie? w sklepach ponad 400 za sztuke trza dać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zastanawiałem się niedawno nad tymi oponkami... Ale w końcu kupiłem Firestone Firehawk SZ90 cena jest podobna...

 

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

 

Witam mam pytanie odnosnie opon do mojego paska gosc w serwisie zaproponowal mi to:

Kleber dynaxer HP3 205/55/16

BFGoodrich g-grip 205/55/16

Jeżdżę malo i przewaznie z dwójką moich pociech (wiec szybkosc odpada) :D. Myslicie że to dobry wybór ?

Ewentualnie prosze o inne propozycje , do tej pory jezdzilem na Dunlop SP 01 Spotr powodów do narzekania nie miałem .

Moje wymagania jesli moge tak napisac to : cicha praca dobre prowadzenie na mokrym (ogromne koleiny ) i suchym i scieralnosc aby nie trzeba bylo kupic nowych po 20tys.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Bomie po odbiór oponek Dunlop Sp Sport 01. Na poprzednich dunlopach przejeździłem 5 sezonów średnie 22-25 tys rocznie, więc mój wybór padł właśnie na te oponki. Opony ciche i co stwierdzam nie ścierają się po dwóch sezonach do zera. Jedyne chyba opony produkowane jeszcze w Niemczech i w Anglii a nie w Portugalii, Polsce, Estonii czy bułgarii. Moje made in germany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności