Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie. A co sądzicie o oponkach DAYTONA 205/55/R16. Cenią sobie 250zł. Słyszałem, że to opona na jeden sezon. DORADŹCIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam Bridgestone Turanza ER 300.

 

Zainstalowałem sobie takie noweczki 4 dni temu i potwierdzam, recami i nogami sie podpisuje, chociaz przejechane na nich dopiero niecaly 1tys.

 

 

a w porownaniu z innymi ??

raczej srednio niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fulda czy dunlop pomocy. Cena ta sama.

 

---------- Post added at 19:04 ---------- Previous post was at 19:02 ----------

 

Sory pomyłka fulda czy daytona. Za dużo tych opon i mam kocioł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fulda czy dunlop pomocy. Cena ta sama.

 

---------- Post added at 19:04 ---------- Previous post was at 19:02 ----------

 

Sory pomyłka fulda czy daytona. Za dużo tych opon i mam kocioł.

Ja mam Fulda ecocontrol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam fulda ecocontrol.

i jak ci się sprawóją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam Bridgestone Turanza ER 300.

 

 

Cytat:Napisał Wiking

Polecam Bridgestone Turanza ER 300.

 

Zainstalowałem sobie takie noweczki 4 dni temu i potwierdzam, recami i nogami sie podpisuje, chociaz przejechane na nich dopiero niecaly 1tys.

 

Ja rowniez. Przejechane ok 30 000 km. Super guma. Tylko szybko sie sciera :( Nie zabkuje, nie halasuje, trzyma sie jak przylkejona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jak ci się sprawóją?

Ja jeszcze nie wiem bo dopiero załozyłem ale pierwsze odczucie super. Mój kolega jeżdzi na nich drugi sezon i bardzo je sobie chwali. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Uniroyal Rainsport 2. Jeden sezon już na nich objechałem, teraz zaczyna się drugi. Rozmiar 205/50/15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Przymierzam się do kupna nowych opon na sezon letni

Wraz z kupnem felg 17" potrzebuje opon do ok 1000zł

Znajde coś konkretnego w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć

Przymierzam się do kupna nowych opon na sezon letni

Wraz z kupnem felg 17" potrzebuje opon do ok 1000zł

Znajde coś konkretnego w tej cenie?

 

 

znajdziesz ale używki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po długiej lekturze zdecydowałem się na Toyo PROXES T1-R :)

 

I teraz pytanie do was czy nie będzie problemu z wsadzeniem opony 195/45 na felge 16'' 7,5J?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość p0is0n

Jezeli chodzi o Nexen'y - nie polecam.

Posiadam model N3000 (a raczej posiadalem). Przy normalnej,aczkolwiek szybkiej jezdzie, bez palenia gum itp, bieznik po ok 25 000 km starl sie praktycznie do poziomu slik'ów. Co ciekawe : przod i tyl - praktycznie rowne zuzycie.

A co myslicie o tym : http://opony.pl/opona.aspx?oid=122019&rodzaj=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś opony HANKOOK, ktoś mi je kiedyś polecał, że niby vw montuje to orginalnie do samochodów, a ja go wyśmiałem, że koreańszczyzna i podziękowałem. A ostatnio wpadł mi w ręce autoświat a tam po jakimś teście taka kolejność: 1.Bridgestone 2.Continental 3.Hankook 4.Pirelli 5.Dunlop 6.Nokian.

Aż mnie zatkało, bo oponka w rozm 205/50 była najtańsza w stawce i zebrała pochlebne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zalozylem to co dal mi VW - Bridgestone ER300 215/55R16 93 W. Okazuje sie, ze na pierwszy montaz poszly calkiem przyzwoite opony, przynajmniej jezeli chodzi o testy ADAC i opinie uzytkownikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hankook użytkowałem w sprinterze i powiem że przy michelin agilis wypadają jak dziewica przy taniej prostytutce....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Yokohama A.drive AA01 205/60/R15 91 H.Niewiele na nich przejechałem bo dopiero mam założone w tym sezonie,ale jak na razie to super jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś opony HANKOOK, ktoś mi je kiedyś polecał, że niby vw montuje to orginalnie do samochodów, a ja go wyśmiałem, że koreańszczyzna i podziękowałem. A ostatnio wpadł mi w ręce autoświat a tam po jakimś teście taka kolejność: 1.Bridgestone 2.Continental 3.Hankook 4.Pirelli 5.Dunlop 6.Nokian.

Aż mnie zatkało, bo oponka w rozm 205/50 była najtańsza w stawce i zebrała pochlebne opinie.

Kolego to bardzo dobre opony i w przystępnej cenie, ja śmigam na swoich już drugi rok i opona genialna klei się drogi jak szalona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ma ktos moze foto oponki 205/40/18 na feldze 8,5 cala??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość neverr

Mam passata b3 i kupiłem alusy 15 6,5 ET 38 ( DOTZ Imola ) . Standardowo mam et35 więc nie będą potrzebne żadne dystanse itp ? upewniam się, w tych co kupiłem jest prawie orginalne et.

 

I teraz główny wątek, jakie opony dobrać do nich ? Standardowo zalecane są 195/55, szukać standardowe czy jakieś inne ? coś szerszego 205/55 ?

 

Dzięki za podpowiedz :)

Edytowane przez neverr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakiejś tańszej alternatywy dla markowych opon bo przymierzam się do wymiany na nowe letnie w rozmiarze 205/55/16R.

Naczytałem się już kilkunastu postów, ale tak naprawdę mało jest opinii od użytkowników którzy jeżdżą na takich oponach (chińczykach ;) ).

Dlatego prośba do osób użytkujących w/w marki piszczcie czy rzeczywiście są do bani czy jednak warto się zastanowić nad takim wyborem.

 

_scalone

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności