Skocz do zawartości
wojtasw

Wymiana poduszek silnika

Rekomendowane odpowiedzi

albo nowa z intercars'u corteco w opakowaniu lemfordera.

nie, tylko avon

 

A czołowa bez znaczenia, racja?

nie do końca, jak kupisz jakiegoś toprana to rozsypie się po pół roku, nowa z aso kosztuje 30zł - nie wiem po co kombinować, na ten odbijak też działają dość silne obciążenia, zwłaszcza przy "butowaniu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie, tylko avon

 

 

nie do końca, jak kupisz jakiegoś toprana to rozsypie się po pół roku, nowa z aso kosztuje 30zł - nie wiem po co kombinować, na ten odbijak też działają dość silne obciążenia, zwłaszcza przy "butowaniu".

Tu masz racje, o tym nie pomyślałem...

 

Jakieś pół roku temu założyłem 5x poduszki firmy FEBI, lecz drgania nadal występują. Teraz po prześledzeniu prawie 30 stron tematu, pod silnik wrzucę poduszki AVON. Jak dalej będzie drgało to zainwestuje w corteco pod skrzynie biegów i czołową

 

P.S. czasem warto poświęcić troche czasu i przestudiować kilkadziesiąt stron by sie czegoś konkretnego dowiedzieć :D

Edytowane przez SzarySzarak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zadne corteco pod silnik tylko avon - studiowales tyle stron i dalej nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zadne corteco pod silnik tylko avon - studiowales tyle stron i dalej nic

 

Ehh, miałem na myśli skrzynie biegów, a napisałem silnik, dzięki za sprostowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod skrzynie również nie są tolerowane zamienniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pod skrzynie również nie są tolerowane zamienniki.

 

zgadza się:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pytanko. Byłem u mechanika i powiedziałem mu o strasznie irytującej mnie sprawie. Włączam klimę i zaczyna wibrować słychać ,że ona działa wyłączam cisza aż miło. Mechanik mówi ,że może to być wina właśnie poduszek. Możliwe??? Dodam,że podczas jazdy bez klimy w aucie cisza nic nie buczy, nie telepie...a gdy włączę...dramat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mechanik mówi ,że może to być wina właśnie poduszek. Możliwe???

 

Oczywiście, że możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wie i powiedzieć o co chodzi z tymi kolorami na poduszce 8D0199382, to jest: GRUEN(zielony), BLAU(niebieski), GELB(żółty), OHNE FARBE(bez koloru)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są kolorki na podstawie których poduszki są katalogowane i oznaczane odpowiednim numerem (tym nadrukowanym na aluminiowej podstawie). Nas to raczej nie powinno interesować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się spotkał, że nowa,używana poduszka waży więcej niż te 760g? Bo znalazłem na allegro używaną i gość twierdzi, że ważył poduszkę nową wagą, bez żadnych nakrętek i podkładek i wyszło mu 800g :what:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ważył z osłoną termiczną ? Wtedy sama poduszka ważyłaby około 700g czyli byłaby wylana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie twierdził, że ważył samą tylko poduszkę, zresztą mu tak powiedziałem aby zrobił. Upiera się, że waga nowa i sprawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to nie avon tylko jakiś zamiennik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Właśnie dokonałem zakupu orginalnych używanych poduszek firmy Avon. Wygladaja jak nowe bo jedna jest z roku 2014 a druga 2016. Nie chlupia a ich waga wynosi 753. Tylko z tą wagą nie jestem pewien bo może przekłamywac o kilka g. Zaplacilem za nie 50 zł szt. Środkową zamówiłem orgi nową też avon za 35 zl. Teraz czekam na wymiane. Mam nadzieję że warto było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest lewa/prawa a na środku jest odbój jak już. Za 35 zł to nowy byś kupił spokojnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 35 zł to nowy byś kupił spokojnie..

Ale to jest nowy z ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dopatrzenie. Poprawę na bank odczujesz co do poduszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mnie tez czeka wymiana - orientuje się ktoś ile kosztują w aso poduchy pod silnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mnie tez czeka wymiana - orientuje się ktoś ile kosztują w aso poduchy pod silnik?

 

jeden tel do aso:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności