Skocz do zawartości
Gość dayv

chlapacze

Rekomendowane odpowiedzi

moje ani przód ani tył nie mają żadnych znaczków, całkowicie gładkie. Mam wrażenie że vw schodzą niżej - ma to oczywiście swoje plusy i minusy.

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja do swojego kupiłem te przeznaczone do Skody Superb (w ASO kosztują ok. 60zł za komplet, a wyglądają o niebo lepiej niż te, które proponuje VW- przynajmniej nie mają takiego znaczka, kóry mi się nie podoba...)

chodzi o takie:

http://moto.allegro.pl/item889110988_org_zestaw_chlapaczy_skoda_superb_i_przod_tyl.html

tył również będzie pasował??? cena o połowę niższa niż oryginalne vw, a u Ciebie widzę że ładnie leżą. Mocowałeś je na wkręty - czy te dołączone spinki nie pasowały???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi o takie:

http://moto.allegro.pl/item889110988_org_zestaw_chlapaczy_skoda_superb_i_przod_tyl.html

tył również będzie pasował??? cena o połowę niższa niż oryginalne vw, a u Ciebie widzę że ładnie leżą. Mocowałeś je na wkręty - czy te dołączone spinki nie pasowały???

dtambor: rzeczywiście oryginalne VW schodzą niżej i moim zdaniem są brzydsze;)

ja kupiłem bardziej jako ochrona lakieru drzwi (kamyki, latem asfalt etc.) dlatego nie zależało mi na długości;)

 

dokładnie takie, tylne nie wiem, nie byłem i nie jestem zainteresowany ich zakupem. Ja podjechałem do ASO skody i sobie przymierzyłem- jak masz możliwość to zrób tak z tylnymi. Mocowałem na wkręty.

Edytowane przez atyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jest jakaś różnica pomiędzy chlapaczami do kombi i do sedana w B5 3B? Czy może są te same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jakaś różnica pomiędzy chlapaczami do kombi i do sedana w B5 3B? Czy może są te same?

 

W przypadku 3BG z cała pewnością nie ma różnic sedan-variant. W 3B niestety nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie wrzucic zdjecia z chlapaczami na passkach w wersji ORI i zamiennik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temat z moimi zdjęciami, bo tamte gdzieś wcięło;)

4809kwaujggi_t.jpg

00zhzd12so2q_t.jpg

x2wv4gyi03dl_t.jpg

Edytowane przez atyan
zmiana wyświetlania zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odświeżam temat z moimi zdjęciami, bo tamte gdzieś wcięło;)

 

 

Oczywiście to co pokazujesz to zamiennik bo nie do pomyślenia jest aby chlapacz przytwierdzać wkrętami lub nitami do błotnika :przestraszony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to raczej chlapacz ze skody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście to co pokazujesz to zamiennik bo nie do pomyślenia jest aby chlapacz przytwierdzać wkrętami lub nitami do błotnika :przestraszony

 

Chyba pisałem wcześniej, że to oryginał ze skody Superb. Te, które proponuje VW były dla mnie nie do przyjęcia, albo za długie, albo miały wytłoczone to beznadziejne logo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowałem, że chyba wszystkie Passaty tzw. krajówki posiadają chlapacze montowane fabrycznie natomiast te sprowadzane z zagranicy ich nie mają... Nie wiem z czego wynika taka reguła ale moim zdaniem oryginalny zestaw chlapaczy na pasku wyglada estetycznie i spełnia swoja funkcję. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi bo nie miałem porównania, ale w poprzednim Pasku chlapaczy nie było i faktycznie zderzak tylny i drzwi przednie były ciągle zachlapane a teraz nie ma tego problemu, dlatego polecam. Oryginalne pasują i wygladają najlepiej :)

 

I jeszcze jedno, chlapacze od B5 i B5FL róznią sie od siebie kształtem i mocowaniem np. ja z tyłu mam te od B5 przedliftowej (z białym logo VW) i nie przylegają jak należy dlatego zamówiłem już oryginalne od b5FL. Pozdro

Edytowane przez crazy_driver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygladaja oryginalne spinki do chlapaczy?

Nr mam 3B0 075 130, ale google nie wypluwa zdjecia.

 

Cos podobnego do tych?:

4062340ac6f8f789m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginały wyglądają inaczej. Na tyle masz dwie jednakowe typy wsuwany klips, natomiast z przody jedna spinka jest z kawałkiem gumy w kształcie kwadratu, ona jest na dole mocowania, natomiast na górze jest węższa też typu klips. Tak więc wszystkie spinki są wsuwane, ne występują tam żadne wkręty. Z tego co sie orientowałem w serwisie te nr które podajesz to zestaw naprawczy chlapacza i na jedną stronę kosztują 32 zł. Oddzielnie samych spinek nie kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też szukam tych chlapaczy,ale interesuje mnie tylko orginał.Czy do 3B i 3BG są takie same,chce tylko na przód.

 

wg ETKI zestaw na przód od 2001 roku to 3B0075111B 172.84pln na tył 3B0075101B 172.84pln

Ceny od Gajos'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności