Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Ale generalnie ten zestaw podoba się wam w skali...

1) zajebisty

2) może być

3) ani mi się podoba ani nie

4) rozglądaj się za czymś innym

5) wygląda jak pół dupy zza krzaka

 

 

dla mnie 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam pewien problem. Zakupilem felgi do passata 18"/ 8" et 35 i po zalozeniu wydaje mi sie ze za bardzo wystaja na zewnatrz, fakt ze przymiarke robilem bez opon bo jeszcze nie zakupilem. W chwili obecnej mam zalozone 16"/7" ET45. Dodam ze chcialbym zalozy opony o rozmiarze 225/45/18. Pytanie,czy felgi 18 z et 35 moga zostac czy moze wymienic na ET 45? Passat nie na seryjnym zawieszeniu aczkolwiek wydaje mi sie ze jest na sportline z uwagi na to ze cos nisko siedzi a na sprezynach mam 3 kolorowe kropki.

 

Pomożecie w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 8x18 mam do wyboru ET35 i ET45. ET45 wejdzie napewno a jak bedzie z ET35? Zakladal ktos felge o podobnych rozmiarach do paska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a reszcie forum jak podobają się te felgi??

 

http://forums.vwvortex.com/showthrea...-CC-SPA-wheels

 

Hubert nie pytaj co 5 minut na forum , daj ludziom czas , nie wszyscy teraz sa w domu ludzie sa w szkołach, pracy, na zakupach.....

 

popołudniem i wieczorkiem zapewne dostaniesz wiecej odpowiedzi to taka mała rada z mojej strony :glaszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert632 moja ocena 3 ale sam bym dla siebie ich nie kupił. Ja już wcześniej pisałem ze z 18' to moim zdaniem Chicago albo Interlagos. Tylko, że ocena innych nie powinna wpływać na Twoją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z 8x18 mam do wyboru ET35 i ET45. ET45 wejdzie napewno a jak bedzie z ET35? Zakladal ktos felge o podobnych rozmiarach do paska?

 

18x8 ET 35 bez problemu wchodzą wcześniej nawet gdzieś zdjęcia dałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18x8 ET 35 bez problemu wchodzą wcześniej nawet gdzieś zdjęcia dałem

 

A jak to sie ma do seryjnego zawieszenia? Znalazlbys moze gdzies te zdjecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,co myślicie o tych felgach,nie chodzi mi o wygląd bo do tego chyba nie ma wątpliwości :-) Chodzi mi, jak to sie ma cena do jakości, wiem że nie ma orgi 17" chicago. Niestety 18 w moim przypadku odpadają, za dużo dziur na drogach w moim regionie i na lepsze sie nie zapowiada:-(

Ciekaw jestem czy takie felgi "nie rozsypią" sie po jednym sezonie,nie wiem czy to nie są jakies chinole.Co o nich myślicie?

http://allegro.pl/nowe-felgi-chicago-polerowane-do-vw-kup-na-raty-i1506575452.html

lub takie z mniejszym ET

http://allegro.pl/hit-17-5x112-vw-passat-b5-b6-cc-golf-v-vi-tiguan-i1513195313.html

 

Jakie felgi możecie mi polecić do mojego B6 w kombi w granicach ok.2,5 tyś za komplet.Dzieki za odpowiedz,jestem troche zielony w tym temacie.

Edytowane przez godles83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak to sie ma do seryjnego zawieszenia? Znalazlbys moze gdzies te zdjecia?

 

fotki są tu:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1264475#post1264475

 

i dodatkowo z boku

http://img690.imageshack.us/img690/2325/12pasekw.jpg

 

Zawias to seria i jednym może sie wydawać ze wysoko, ale mi pasuje a i moze na tym foto tak to też wygląda.

W wyżej zlinkowanym poście wszelkie info o feldze i papciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale generalnie ten zestaw podoba się wam w skali...

1) zajebisty

2) może być

3) ani mi się podoba ani nie

4) rozglądaj się za czymś innym

5) wygląda jak pół dupy zza krzaka

 

ja tez 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez 3.

ja tez, zero podniety. za ta kase szukaj samarkandy albo monte carlo albo chicago.

 

 

Napisał bbartt1986 Zobacz post

Witam,mam pewien problem. Zakupilem felgi do passata 18"/ 8" et 35 i po zalozeniu wydaje mi sie ze za bardzo wystaja na zewnatrz, fakt ze przymiarke robilem bez opon bo jeszcze nie zakupilem. W chwili obecnej mam zalozone 16"/7" ET45. Dodam ze chcialbym zalozy opony o rozmiarze 225/45/18. Pytanie,czy felgi 18 z et 35 moga zostac czy moze wymienic na ET 45? Passat nie na seryjnym zawieszeniu aczkolwiek wydaje mi sie ze jest na sportline z uwagi na to ze cos nisko siedzi a na sprezynach mam 3 kolorowe kropki.

Pomożecie w tym temacie?

 

10 mm ET to niewielka roznica, nie sadze aby mogla cokolwiek zmienic, tzn nie obciera na pewno, a rozstaw kól jest o 20mm wiekszy na osi. to dobrze akurat. ja bym sie nie przejmowal takim pozytywnym odstepstwem od oryginalu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie odnośnie felg 245/40/18 et48 8j do passat b6 170 km mianowice czy takie rozwiązanie bedzie zdawało egzamin i czy przy ewentualnej zmianie na 235/40/18 felga zanadto sie niez schowa w nadkole

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

mam pytanie odnośnie felg 245/40/18 et48 8j do passat b6 170 km mianowice czy takie rozwiązanie bedzie zdawało egzamin i czy przy ewentualnej zmianie na 235/40/18 felga zanadto sie niez schowa w nadkole

pozdrawiam

 

felga sei nie schowa bo bedzie taka sama- jedynie opona sie troche rozejdzie po szerokosci, ale zupelnie niezauwazalnie.

ale w mojej ocenie im węższa opona tym lepiej wiec z tymi 245 bym sie zastanowil jesli jest mozliwosc.

oczywiscie jesli masz cos na oku co ma 245 i cena jest OK to brac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkim się podobają, ale dla mnie OK :-)

pasek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,co myślicie o tych felgach,nie chodzi mi o wygląd bo do tego chyba nie ma wątpliwości :-) Chodzi mi, jak to sie ma cena do jakości, wiem że nie ma orgi 17" chicago. Niestety 18 w moim przypadku odpadają, za dużo dziur na drogach w moim regionie i na lepsze sie nie zapowiada

Ciekaw jestem czy takie felgi "nie rozsypią" sie po jednym sezonie,nie wiem czy to nie są jakies chinole.Co o nich myślicie?

http://allegro.pl/nowe-felgi-chicago-polerowane-do-vw-kup-na-raty-i1506575452.html

lub takie z mniejszym ET

http://allegro.pl/hit-17-5x112-vw-passat-b5-b6-cc-golf-v-vi-tiguan-i1513195313.html

 

Jakie felgi możecie mi polecić do mojego B6 w kombi w granicach ok.2,5 tyś za komplet.Dzieki za odpowiedz,jestem troche zielony w tym temacie.

Pomożecie mi?

Pozdrawiam

Edytowane przez godles83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał godles83 Zobacz post

Witam,co myślicie o tych felgach,nie chodzi mi o wygląd bo do tego chyba nie ma wątpliwości :-) Chodzi mi, jak to sie ma cena do jakości, wiem że nie ma orgi 17" chicago. Niestety 18 w moim przypadku odpadają, za dużo dziur na drogach w moim regionie i na lepsze sie nie zapowiada

Ciekaw jestem czy takie felgi "nie rozsypią" sie po jednym sezonie,nie wiem czy to nie są jakies chinole.Co o nich myślicie?

http://allegro.pl/nowe-felgi-chicago...506575452.html

lub takie z mniejszym ET

http://allegro.pl/hit-17-5x112-vw-pa...513195313.html

 

Jakie felgi możecie mi polecić do mojego B6 w kombi w granicach ok.2,5 tyś za komplet.Dzieki za odpowiedz,jestem troche zielony w tym temacie.

Pomożecie mi?

Pozdrawiam

 

z kupowaniem takiego badziewka to tak jak z kupowaniem nowej TATY w salonie.

za ta kase kupisz golfa 5 ale uzywanego, ale jak koniecznie sie chce miec nowe z salonu to TATA lub chinskie felgi w rozmiarze 17 sa idelane

poszukaj oryginalnych 17 do passata na allegro- jest tego pelno i w 2500 spokojnie kupisz wraz z oponami.

takie moje zdanie ale zrobisz jak chcesz. bo przeciez gdyby kazdy kupowal uzywki tak jak ja to firmy produkujace podrobki by padly, a jednak nie3 padaja czyli wszystko jest dla ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pomożecie mi?

Pozdrawiam

 

wiem że kolega moro z forum chce sprzedać swoje chicago 18" z oponami w super stanie coś poniżej 2500 wiec moze to cie zainteresuje

 

a jak kolega wyżej napisał za taka kase to ten chinol sie tylko świeci, lepiej poszukaj używek, mogą być poskrobane do odnowienia ważne aby ori no i aby nie były spawane ani do naprawy a wiele firm ci je pięknie odnowi i pomaluje nawet w chrom za 300 że będa wyglądały jak nóweczki a jakość samej ori felgi nadal bedzie 100x lepsza niż nowy chinol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poszukaj oryginalnych 17 do passata na allegro- jest tego pelno i w 2500 spokojnie kupisz wraz z oponami.

I będzie miał używane felgi (no moze w miare przyzwoite) i używane opony, które nie wiadomo ile polatają, bo swoje już na polskich drogach przeszły.

Może lepiej jakieś BBSy i do tego komplet nowych opon, ale to wyjdzie niestety w okolicach 4000 tys :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności