Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję numeru części: Passat 3BG 2.0 benzyna, 2001r chodzi mi o czujnik zużycia klocków hamulcowych ten idący od samego klocka do kostki gdzieś tam w nadkolu(czyli ta pierwsza część czujnika jak i jego druga część) . Z góry dzięki pozdrawiam,

Czujnik zużycia klocków jest zintegrowany z klockiem hamulcowym i jest do kupienia tylko i wyłącznie zatopiony w nowych klockach hamulcowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można kupić osobno mechanizm regulacji wysokości fotela pasażera? Touran, rok 2008. Ma to swój numer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy można kupić osobno mechanizm regulacji wysokości fotela pasażera? Touran, rok 2008. Ma to swój numer?
chyba tak [ATTACH]47309[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Gural punkt poleciał w twoja stronę pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

audi 80 1992r b4 moc 115km typ silnika abk 2 litry benzyna

potrzebne nr. czesci, silniczek krokowy ,pompa paliwa,przepływomierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
audi 80 1992r b4 moc 115km typ silnika abk 2 litry benzyna

potrzebne nr. Czesci, silniczek krokowy ,pompa paliwa,przepływomierz.

[attach]47418[/attach]

 

[attach]47419[/attach]

 

[attach]47420[/attach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki nr intercoler b5 jak w opisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem potrzebuję obrazek mechanizmu regulacji części lędźwiowej w oparciu fotela - tiguan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym razem potrzebuję obrazek mechanizmu regulacji części lędźwiowej w oparciu fotela - tiguan.

 

W załączniku - oparcie kierowcy oraz pasażera

Oparcie tiguan 2009.pdf

Oparcie tiguan - pasa?er 2009.pdf

Edytowane przez Wojciechpop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtryski o nr. 028 130 202 P - zwykły i 028 130 202 O - sterujący. Od jakiego pochodzą motoru i jakiej mocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wtryski o nr. 028 130 202 P - zwykły i 028 130 202 O - sterujący. Od jakiego pochodzą motoru i jakiej mocy?
wtryskiwacz od 1,9 TDI 90KM a sterującego etka nie rozpoznaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, może mi któryś ETKowicz, sprawdzić jaki gwint (5 czy 6 mm) mocowania bata anteny radiowej jest w Pasku B5 3BG z 2002 (modelowo 2003) roku???

Antena bez navi itp. Złamałem bacik i chce kupić zamiennik na Allegro, a tam info, że w Paskach były i 5mm i 6 mm.

...a zmierzyć nie mam jak :)

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy, może mi któryś etkowicz, sprawdzić jaki gwint (5 czy 6 mm) mocowania bata anteny radiowej jest w pasku b5 3bg z 2002 (modelowo 2003) roku???

Antena bez navi itp. Złamałem bacik i chce kupić zamiennik na allegro, a tam info, że w paskach były i 5mm i 6 mm.

...a zmierzyć nie mam jak :)

z góry dzięki i pozdrawiam.

[attach]47530[/attach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromna prosba o podanie numeru do filtra oleju. Przy okazji, czy Mann W 940/25 jest wlasciwy do mojego paska? Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogromna prosba o podanie numeru do filtra oleju.
Do numeru nadwozia 3B-X-600 000 to numer 028 115 561 E

Od numeru nadwozia F 3B-Y-000 001 numer filtra 028 115 561 G

 

viu1299393255m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogromna prosba o podanie numeru do filtra oleju. Przy okazji, czy Mann W 940/25 jest wlasciwy do mojego paska? Z gory dziekuje

 

 

Nie podejdzie do Twojego autka :(

 

Do numeru nadwozia 3B-X-600 000 to numer - W 940/44

Od numeru nadwozia F 3B-Y-000 001 numer filtra - W 940/50

 

Czyli do Twojego podchodzi W 940/44 :)

 

W940-44.pdf

Edytowane przez Romi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej wyczytalem gdzies ze filtr 940/25 NIE jest 'dedykowany' do mojego paska dlatego chcialem sie upewnic. Teraz jestem jeszcze bardziej zdziwiony i zastanawiam sie czy to ze mam sedana ma jakis wplyw na rodzaj filtra poniewaz dokladnie taki filtr mam zamontowany. Powiem wiecej, podczas wymiany filtra mechanik nie powiedzial ze beda problemy z zamontowaniem :) a w intercarsie wlasnie ten filtr mi zaproponowali bo wczesniej mialem jakiegos filtrona. Teraz znow przyszedl czas na wymiane i zastanawiam sie co wlasciwie mam kupic. Wszystko wskazuje ze 940/25 bo wlasnie taki mam ale z etki wynika ze nie powinien pasowac :). Ktos moze wie co tu jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej wyczytalem gdzies ze filtr 940/25 NIE jest 'dedykowany' do mojego paska dlatego chcialem sie upewnic. Teraz jestem jeszcze bardziej zdziwiony i zastanawiam sie czy to ze mam sedana ma jakis wplyw na rodzaj filtra poniewaz dokladnie taki filtr mam zamontowany. Powiem wiecej, podczas wymiany filtra mechanik nie powiedzial ze beda problemy z zamontowaniem :) a w intercarsie wlasnie ten filtr mi zaproponowali bo wczesniej mialem jakiegos filtrona. Teraz znow przyszedl czas na wymiane i zastanawiam sie co wlasciwie mam kupic. Wszystko wskazuje ze 940/25 bo wlasnie taki mam ale z etki wynika ze nie powinien pasowac :). Ktos moze wie co tu jest nie tak?
może masz mocowanie zmienione z innego motoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności