Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki david1881 Jest to rura nr 5 ale jest ich kilka rodzai i nr, stąd problem ze znalezieniem tej odpowiedniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki david1881 Jest to rura nr 5 ale jest ich kilka rodzai i nr, stąd problem ze znalezieniem tej odpowiedniej.

 

Ważne że znalazłeś to czego szukałeś. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuję nr klamki/uchwytu otwierającego klapę, pod którą jest koło zapasowe i ewentualnie schemat jak to jest zmontowane. Passat B6 Variant 2006r. Dzięki z góry.

 

Edit: @david1881 - dokładnie o to mi chodziło, dzięki!

Edytowane przez zoozka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, potrzebuję nr klamki/uchwytu otwierającego klapę, pod którą jest koło zapasowe i ewentualnie schemat jak to jest zmontowane. Passat B6 Variant 2006r. Dzięki z góry.

 

O to chodzi?

Bagażnik.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo by mi był potrzebny nr koła pasowego na wał (pasek alternatora i klimy), silnik 1.6, ja nie mogę znaleźć, jeśli ktoś ma taką możliwość to bardzo proszę o podanie mi tego numeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje schematu klimatyzacji do mojego auta, lub jak wyglada sposob zamontowania wiatraka od klimy bo chce sam wymienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo by mi był potrzebny nr koła pasowego na wał (pasek alternatora i klimy), silnik 1.6, ja nie mogę znaleźć, jeśli ktoś ma taką możliwość to bardzo proszę o podanie mi tego numeru

 

Podaj numer VIN, bo jest rozgraniczenie na dwa przedziały.

 

potrzebuje schematu klimatyzacji do mojego auta, lub jak wyglada sposob zamontowania wiatraka od klimy bo chce sam wymienic.

 

W plikach poniżej

Wentylator.pdf

Układ klimatyzacji.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki potrzebuje rozmiar śrub do przegubu zewnętrznego, z góry dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopaki potrzebuje rozmiar śrub do przegubu zewnętrznego, z góry dzięki :D

 

W pliku poniżej są podane trzy różne śruby (nr 3, nr 4, nr 6). Najprawdopodobniej chodzi Ci o nr 3, ale dla pewności wstawiam cały plik.

Przegub zewnętrzny.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle sprecyzowałem poprzednią wypowiedź, ale dzięki całemu plikowi wiem już wszystko:D ( chodziło o wewn., śruby nr 4 ) Dzięki bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr vin wvwzzz3bzwe041166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo by mi był potrzebny nr koła pasowego na wał (pasek alternatora i klimy), silnik 1.6, ja nie mogę znaleźć, jeśli ktoś ma taką możliwość to bardzo proszę o podanie mi tego numeru

 

nr vin wvwzzz3bzwe041166

 

A więc tak:

06B 105 255 D - koło pasowe do samochodów z układem klimatyzacji (do numeru silnika AHL 070 000)

06B 105 255 F - koło pasowe do samochodów z układem klimatyzacji (od numeru silnika AHL 070 001)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze podajcie nr. tulei metalowo-gumowej tylnej belki passat b4 96r, lub cały ten obrazek z etki z tylnym zawieszeniem,belka,amor,mocowania i jeśli sie da to z tabelką z numerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli można prosić o numer uszczelki pomiędzy kolektorem a EGR w AVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli można prosić o numer uszczelki pomiędzy kolektorem a EGR w AVB

 

069 131 547 D - uszczelka (32 mm)

 

Prosze podajcie nr. tulei metalowo-gumowej tylnej belki passat b4 96r, lub cały ten obrazek z etki z tylnym zawieszeniem,belka,amor,mocowania i jeśli sie da to z tabelką z numerami.

 

W pliku poniżej

Belka osi tylnej.pdf

Edytowane przez david1881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki śliczne,poprosze jeszcze takie samo z tylnym amorem i tymi gumami co wchodzą w mocowanie amora do budy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki śliczne,poprosze jeszcze takie samo z tylnym amorem i tymi gumami co wchodzą w mocowanie amora do budy.

 

Proszę bardzo :)

Zawieszenie - sprężyny.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

david jesteś boski ! -oczywiście bez ukrytych podtekstów.Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

A czy jest możliwość odnalezienia na rys. co to za czujnik jest w zbiorniku 4l do spryskiwaczy w B5 ze spryskami lamp?

Mam takowy jeden czujnik w ogóle nie podłączony wyglądający jak podgrzewanie albo czujnik poziomu.

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej.

A czy jest możliwość odnalezienia na rys. co to za czujnik jest w zbiorniku 4l do spryskiwaczy w B5 ze spryskami lamp?

Mam takowy jeden czujnik w ogóle nie podłączony wyglądający jak podgrzewanie albo czujnik poziomu.

Dzięki

 

A masz możliwość odczytania numeru tego czujnika? Bo na schematach jest tylko jeden czujnik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności