Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT: A jeszcze zapytam... 8D0 260 808 A to nie to samo co 8D0 260 808?

Etka mi nie szuka tego numeru.

Z tego co wyczaiłem na Allegro to chyba z tym numerem jest kompresor od Audi.

A czy jest różnica? Nie wiem.

 

Może Gural pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wiek ktoś może jaki numer mają wsuwki (piny) do bocznej (od strony kierowcy bądź pasażera) skrzynki bezpieczników w Passacie B6 2008r. i gdzie ewentualnie mogę coś takiego dostać?

Byłem dzisiaj w ASO ale gość znalazł tylko jakieś piny zespolone po 5 sztuk na kabelku za 21 zł i to tylko w Niemczech do ściągnięcia za tydzień. Ale były to piny główne doprowadzające napięcie do skrzynki a ja potrzebuję drugi pin na kabelek do podłączenia konkretnego urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć jaki przegub wewnętrzny podejdzie do mojego paska.Wg Etki jest to 1K0498103A lub 1K0498103AX problem w tym,że nie mogę znaleźć przegubu z tymi numerami.Są np. z końcówką B lub E itd.

W katalogu online Spidana jak wyszukuje po numerze OE to nic nie znajduję ale jak wyszukuje po roczniku i kodzie silnika to znajduje,ale podane przy znalezionym typie numery OE różnią się od moich.

A tak wogóle to co oznaczają te ostatnie litery?Jest możliwe,że z inną końcówką będą pasowały?A może ktoś z Was może podać numery zamienników w miarę dobrych firm?Mój Vin to WVWZZZ3CZ8E023035

Z góry dziękuję :mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o sprawdzenie jakie numery ma uszczelka/uszczelki (jedna na pewno jest "gąbkowa" a jest chyba druga gumowa..) pod obudowę filtra kabinowego 3BG. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prośba o sprawdzenie jakie numery ma uszczelka/uszczelki (jedna na pewno jest "gąbkowa" a jest chyba druga gumowa..) pod obudowę filtra kabinowego 3BG. Z góry dzięki.

 

Pozycja nr 10

uszczelka.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje numery wszystkich części wchodzących w skłąd zawieszenia przedniego wielowachaczowego b5 fl 2001 rok? a przede wszystkim łącznika stabilizatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje numery wszystkich części wchodzących w skłąd zawieszenia przedniego wielowachaczowego b5 fl 2001 rok? a przede wszystkim łącznika stabilizatora

 

W załączonym pliku PDF

Zawieszenie.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam prosbe do posiadaczy programu ETKA, czy moglibyscie umiescic plik PDF z uszczelka glowicy oraz kroccem glowicy, chyba padla mi uszczelka. Mam Passka 2.0 TDI DPF 136 KM 2004 rok, kombi, WVWZZZ3BZ4E273279. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej

Mam prosbe do posiadaczy programu ETKA, czy moglibyscie umiescic plik PDF z uszczelka glowicy oraz kroccem glowicy, chyba padla mi uszczelka. Mam Passka 2.0 TDI DPF 136 KM 2004 rok, kombi, WVWZZZ3BZ4E273279. Dzieki

 

W załączonym pliku poniżej

G?owica.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki David

 

---------- Post added at 09:51 ---------- Previous post was at 09:25 ----------

 

Hej

Mam prosbe do posiadaczy programu ETKA, czy moglibyscie umiescic plik PDF z uszczelniaczami pompowtryskow, bierze mi paliwo do oleju. Mam Passka 2.0 TDI DPF 136 KM 2004 rok, kombi, WVWZZZ3BZ4E273279. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam prosbe do posiadaczy programu ETKA, czy moglibyscie umiescic plik PDF z uszczelniaczami pompowtryskow, bierze mi paliwo do oleju. Mam Passka 2.0 TDI DPF 136 KM 2004 rok, kombi, WVWZZZ3BZ4E273279. Dzieki

 

W pliku poniżej

Pompowtryski.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Super wątek i konkretne odpowiedzi za co wielkie dzięki.

Potrzebowałbym jeszcze:

nr pompy wspomagania,

bębny i szczęki (rozmiar i numer)

tarcze i klocki przód (rozmiar i numer)

i numer zamka w klapie bagażnika kombi

numer vin: WVWZZZ3AZTE258469

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Super wątek i konkretne odpowiedzi za co wielkie dzięki.

Potrzebowałbym jeszcze:

nr pompy wspomagania,

bębny i szczęki (rozmiar i numer)

tarcze i klocki przód (rozmiar i numer)

i numer zamka w klapie bagażnika kombi

numer vin: WVWZZZ3AZTE258469

z góry dzięki

 

Pompa wspomagania

6K0 422 154

6K0 422 154 X

 

Zamek klapy

3A9 827505

 

Tarcza hamulcowa

357 615 301 (256 x 13 mm 4/100)

 

Klocki hamulcowe

357 698 151 B

 

Bębny i szczęki w pliku poniżej

Edytowane przez david1881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Passat 2001 131 KM (AVF) Variant.Musze wymienic tarcze z klockami na przod i tyl.Nie znam dokladnie wymiarow tarcz jakie mam kupic.Ponizej podaje nr VIN: WVWZZZ3BZ2E166804.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Passat 2001 131 KM (AVF) Variant.Musze wymienic tarcze z klockami na przod i tyl.Nie znam dokladnie wymiarow tarcz jakie mam kupic.Ponizej podaje nr VIN: WVWZZZ3BZ2E166804.

288x25- przód

245x10 tył:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,

 

poszukuję informacji o numerze pompy ABS.

 

VIN: WVWZZZ31ZPE166383

 

oraz informacji, czy ta konkretna pompa była stosowana w innych modelach (GOLF, CORRADO? itd.)

 

dziekuję i pozdrawiam,

airwolf

 

W tym przypadku najlepiej sprawdzić jaki numer ma pompa zamontowana w aucie bo po numerze VIN nie działa wyszukiwanie części.

Pompę masz z EDS czy bez EDS? Jest razem z pompą hamulcową czy osobno?

 

Witam, to b3 z 1993.. EDS nie ma i chyba wówczas w ogóle nie było.. Proszę o podpowiedź gdzie znajduje się numer na pompie? czy jestem go w stanie sam "namierzyć"?

 

Pompa ABS wydaje się że jest razem z pompą hamulcową, bo mechanik stwierdził wyciek płynu hamulcowego przez tą pompę.. nie znam się niestety, stąd poszukuję numeru, aby kupić to co potrzeba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Passat B5. 96rok, 1.9 tdi AFN 110, VIN WVWZZZ3BZVE019610,

Serdecznie proszę o podanie symbolu węża ciśnieniowego/ intercoolera - wąż pomiędzy turbiną a intercoolerem - konretniej element "dalej"od turbiny ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Passat B3 2,0 16v 1992r. silnik 9A 136 km, Serdecznie proszę o podanie nr katalogowy czujnika G68 (czujnik prędkości własnej pojazdu) do tego paska. Ciągle wyskakuje błąd 00281 i muszę wymienić a w sklepie pytaja o nr katalogowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności