Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Może ktoś wie jak dokładnie nazywa się część łącząca przewód dolotowy powietrza z przepustnicą.Chodzi mi o ten plastikowy z dwiema odchodzącymi rurkami(jedna wchodzi do pokrywy zaworów a druga na dół,chyba do bloku silnika)Vw Passat B5FL 2,0 115KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, w związku z tym, że mam Windows 8.1 i brak możliwości odpalenia ETKI nawet na virutalnej maszynie proszę o podanie nr. części.

 

Ostatnio testowałem ile pójdzie mój Passat i przy 230 wyrwało mi osłonę spod silnika ^^. Była z przodu niedokręcona i zassało powietrze. Urwała się ta blaszka do której się ją przykręca w tylnej części trzema spinkami. Bardzo proszę o numer tej blaszki ( sam nie wiem jak to nazwać - taki wyprofilowany płaskownik przykręcany 2 śrubami 10mm.

 

Bardzo proszę o w miarę szybką odpowiedź - jutro odbieram nową osłonę silnika i skrzyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuje informacji na temat zamiennego silnika ( "słupek") bez osprzętu dla CBA.

ZCzy może to być:

-CBB?

-CBD

 

a może jakiś inny.

Muszę wymienić ponieważ uległ zatarciu a ofert na używane CBA jest stosunkowo mało.

 

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja prośba nieaktualna. Mam już nr części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dokładnej nazwy i numeru plastikowej osłony z wtyczką, w którą wciska się żaróweczkę. Jest ona umieszczona w dolnej części drzwi (pod spodem). Świeci się w momencie otwarcia drzwi. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprawka [ATTACH]122226[/ATTACH]

 

Dziękuję pięknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję dokładnej nazwy i numeru plastikowej osłony z wtyczką, w którą wciska się żaróweczkę. Jest ona umieszczona w dolnej części drzwi (pod spodem). Świeci się w momencie otwarcia drzwi. Z góry dziękuję.

 

 

Proszę bardzo wtyczka.pdf pozycja 17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

poszukuje numeru spinek do boczków w moim Passacie i jeszcze jedna sprawa ile ich jest w boczku tylnym sedanie ?

 

I jeszcze czy N10305502 to gniazdo od tej plastikowej pokrywy silnika?

jeśli tak to numer kołka potrzebuje do tego.

 

 

Passat b5 sedan

Edytowane przez wasilewski519
poprawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy odpowietrznik wysprzęglika taki plastikowy występuje jako osobny element czy niestety nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć

poszukuje numeru spinek do boczków w moim Passacie i jeszcze jedna sprawa ile ich jest w boczku tylnym sedanie ?

 

I jeszcze czy N10305502 to gniazdo od tej plastikowej pokrywy silnika?

jeśli tak to numer kołka potrzebuje do tego.

 

 

Zacznę od tego drugiego N10305502 to nakrętka z zaczepem sprężystym to element błotnika , nadkola, i ewentualnie wystepuje

przy podzespołach systemu nawigacji. Kolega potrzebuje raczej coś z tego tmp.fpi.pdf

 

Boczek drzwi boczek drzwi tył.pdf pozycja nr 3 ( wychodzi że 12 sztuk )

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Mam pytanie czy odpowietrznik wysprzęglika taki plastikowy występuje jako osobny element czy niestety nie?

 

Widać go tu ? wysprzęglik.pdf chyba w całości tylko.

Edytowane przez mario732

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o podanie numeru szyny zasilającej do pompowtryskiwaczy. Silnik AVB 1,9 TDI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Może ktoś wie jak dokładnie nazywa się część łącząca przewód dolotowy powietrza z przepustnicą.Chodzi mi o ten plastikowy z dwiema odchodzącymi rurkami(jedna wchodzi do pokrywy zaworów a druga na dół,chyba do bloku silnika)Vw Passat B5FL 2,0 115KM.

 

 

Przegapiłem twojego posta , jeżeli coś to jeszcze pomoże to proszę bardzo AZM.pdf

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Mam prośbę o podanie numeru szyny zasilającej do pompowtryskiwaczy. Silnik AVB 1,9 TDI.

 

 

Wygląda na to że jest to w kawałkach dostępne listwa.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję numer przegubu zewnętrznego od kierowcy. ATJ 2000r skrzynia 6 VIN WVWZZZ3BZYE273511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję numer przegubu zewnętrznego od kierowcy. ATJ 2000r skrzynia 6 VIN WVWZZZ3BZYE273511

 

 

Proszę bardzo przegub.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o sprawdzenie czy jest różnica w numerach wydechu między Passat W8 Variant a Sedan, albo czy ktoś wie czy jest różnica w długości wydechów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę o sprawdzenie czy jest różnica w numerach wydechu między Passat W8 Variant a Sedan, albo czy ktoś wie czy jest różnica w długości wydechów

 

Siupek numery są praktycznie te same , różnica tylko w końcówkach np. do mojego tłumik środkowy ma numer 3B0253409 G , do 4 litrowego silnika o oznaczeniu BDN, BDP jest numer 3B0253409 Etka wymiarów nie podaje niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki mario732

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności